1 mężczyzna i 15 kanonów urody. Zobacz jak wygląda ideał męskiego piękna w różnych częściach świata

KULTURA
callista006

Graficy z różnych krajów otrzymali zdjęcie tego mężczyzny. Każdy miał przerobić je tak, aby model wydawał się jak najbardziej pociągający dla rodaków artysty.

1

Oto efekty ich pracy:

1. Australia

1

2. Bangladesz

2

3. Wielka Brytania

3

4. Stany Zjednoczone

4

5. Chiny

5

6. Kolumbia

6

7. Egipt

7

8. Indonezja

8

9. Nigeria

9

10. Pakistan

10

11. Portugalia

11

12. Rosja

12

13. RPA

13

14. Hiszpania

14

15. Serbia

15

Zobacz też jak w przeciągu 100 lat zmieniał się ideał kobiecego piękna w Rosji.

Podejrzany o morderstwo Polaka może być w naszym kraju

NEWSY
bsnrk

24-letni Tunezyjczyk Anis Amri, mający powiązania z radykalnymi organizacjami islamistycznymi, jest poszukiwany w związku z aktem terroru na jarmarku świątecznym w Berlinie, gdzie zginęło 12 osób, a blisko 50 zostało rannych.

z1

W poniedziałek morderca wjechał w ludzi ciężarówką ukradzioną wcześniej Polakowi, który według informacji niemieckiej policji zrobił wiele, żeby zapobiec tragedii i walczył z napastnikiem.

anis-amri-12

Głównym dowodem na powiązanie Anisa Amri ze sprawą są jego dokumenty znalezione w ciężarówce. Amri, ma 178 centymetrów wzrostu, ciemne włosy i brązowe oczy. Nie mówi po polsku. Może być ranny, niebezpieczny i uzbrojony. AKTUALIZACJA z godziny 11: Niemiecka policja oświadczyła, że są też dowody w postaci śladów DNA, krwi, a także połączeń telekomunikacyjnych oraz zeznania świadków, co sugeruje, że Anis prawie na 100 procent jest sprawcą zamachu w Berlinie.

ahmeda2112b

Za wszelkie informacje, które pomogą w jego ujęciu, prokurator generalny Niemiec wyznaczył nagrodę  w wysokości 100 tysięcy euro.

Czyniąc dobro, ono zawsze do nas wraca. Wspaniała reklama tajskiej firmy!

KULTURA
roundhere

Oto niesamowita reklama tajskiej firmy sprzedającej ubezpieczenia na życie. Dobro, które czynimy, prędzej czy później do nas wraca. I to ze zdwojoną siłą. Obejrzyj!