10 problemów ludzi, którzy bardzo lubią jeść

Rozrywka
callista006

#1

1

#2

2

#3

3

 

#4

4

#5

5

#6

6

#7

7

#8

8

#9

9

#10

10

Zobacz też 11 rzeczy, które zrozumieją tylko kobiety mające obsesję na punkcie jedzenia…

Źródło: BoredPanda.com

Kiedy zobaczysz, jak dzieci postrzegają rodziców alkoholików, będziesz zszokowany. Tego się nie spodziewałam.

FILMY
davidtek

Ta reklama przeciw alkoholizmowi pochodząca z Finlandii stawia proste pytanie: Jak dzieci widzą swoich rodziców, gdy ci są pijani? Odpowiedź jest zarazem wzruszająca i szokująca. Przekaz jest na tyle uniwersalny, że trafia do każdego, niezależnie od miejsca zamieszkania. Reklama ukazuje przerażone dzieci żyjące w świecie pełnym potworów, którymi są ich rodzice… Zobacz koniecznie, jak przedstawieni są alkoholicy oczami maluchów. Okrutne, ale prawdziwe!

Widziałam wiele reklam o podobnym przesłaniu, ale ta zdecydowanie trafia w serce. Nie bądź obojętny. Udostępnij ten spot.

Co tak naprawdę robi kobieta przed pierwszą randką

Rozrywka
callista006

Kobieta będzie utrzymywać, że do wyjścia szykowała się 10 minut, włożyła pierwszą lepszą sukienkę i nie zdążyła pomalować się i uczesać tak, jakby chciała. Wygląda zachwycająco? No cóż, tak ją stworzyła natura. Jak to jest w rzeczywistości?

1. Konsultacje

4

Gdy tylko zaprosisz ją na randkę, poinformuje o tym swoje przyjaciółki, a następnie zorganizuje sabat, na którym wybiorą dla niej ubranie oraz omówią makijaż i dodatki. Oczywiście doradzą jej również co powinna, a czego nie powinna robić na pierwszej randce.

2. Garderoba

6

Chociaż ustaliła już z przyjaciółkami co na siebie włoży, zmieni zdanie co najmniej kilkanaście razy. Przymierzy 90% swojej szafy, ale w końcu ubierze sukienkę, którą wybrały dla niej kumpele na początku.

Zobacz jaką damską bieliznę mężczyźni lubią najbardziej oraz ubrania dla kobiet, których faceci nie znoszą.

3. Depilacja

11

Oczywiście nie planuje pójść z tobą do łóżka, ale na wszelki wypadek pomyśli o depilacji nie tylko brwi, pach i nóg, ale także miejsc intymnych, bo wie, że zbędne owłosienie to jedna z rzeczy, których mężczyźni nie znoszą w kobiecym wyglądzie.

Tu pojawi się problem, ponieważ nie będzie mogła się zdecydować, którą z 11 najpopularniejszych fryzur intymnych wybrać dla siebie (i dla ciebie). Spróbuje kombinować, straci mnóstwo czasu, aby w końcu ogolić się na zero.

Zobacz jak dbać o higienę miejsc intymnych. Pamiętaj, że nieprzyjemny zapach w tych okolicach to jedna z rzeczy, które odstraszają facetów i jeden z najczęstszych powodów, dla których mężczyźni nie mają ochoty na namiętny seks.

4. Zasady

3

Chociaż wszystko zostało już dokładnie i kilkakrotnie obgadane z koleżankami, dziewczyna przed pierwszą randką przeszukuje internet w poszukiwaniu odpowiednich wskazówek dotyczących tego, co powinna zamówić do jedzenia i picia, co powinna mieć przy sobie w torebce, z jaką częstotliwością wychodzić do toalety, co mówić, a jakich tematów na randce unikać. Po 2-godzinnym buszowaniu w sieci dochodzi do wniosku, że najważniejsze to być sobą i olewa wszystkie przestudiowane informacje.

5. Włosy

1

Będzie je upinać na wiele sposobów. Przynajmniej 2 razy je umyje, ze względu na użycie zbyt dużej ilości lakieru do utrwalenia fryzury, z której zrezygnowała. Po godzinie lub dwóch stwierdzi, że musi zostawić sobie czas na make-up, więc pozostawi naturalne, rozpuszczone włosy.

6. Makijaż

5

To największe z wyzwań. Doceń jej wygląd na waszym spotkaniu – nawet nie masz pojęcia ile czasu i wysiłku włożyła w to, aby ci się podobać. Bardzo prawdopodobne, że poprzedniego dnia zrobiła kilka makijaży próbnych, aby wybrać najlepszy. W końcu chce błyszczeć, ale nie wyglądać jak drag queen. Musiała zatem wypróbować wersję z doklejanymi rzęsami i bez, porównać naturalny smokey eye w brązach i beżach ze zdecydowanymi kolorami. Znalazła make-up idealny na tę okazję, ale ostatecznie przed ranką zmyła go z siebie i wybrała jednak tylko troszkę mocniejszą wersję codziennego makijażu, aby nie ryzykować.

7. Zatwierdzenie

2

Teraz czas na serię selfie. Dziewczyna przesyła je koleżankom, aby oceniły, czy wygląda wystarczająco pięknie i ewentualnie wskazały na szczegóły wymagające poprawek.

8. (Nie)punktualność

Umówiliście się o 20. Ponieważ zaczęła przygotowania o 11.30, od godziny już jest gotowa, ale zgodnie z ogólnie panującymi zasadami powinna spóźnić się 10-15 minut, więc z niecierpliwością wyczekuje odpowiedniej pory do wyjścia. W międzyczasie pisze ci SMS-a, że przeprasza, ale utknęła w korku.

1

Jeśli chcesz uniknąć jednego z 10 najbardziej niezręcznych momentów na pierwszej randce, gdy będzie udawać, że nie miała wiele czasu na przygotowania, udawaj że jej wierzysz.