10 przeuroczych obrazków, które pokazują, jak wygląda życie z kotem

Rozrywka
callista006

Każda kociara i każdy kociarz od razu rozpoznają, że autorka tych obrazków, Rikke Asbjoern, naprawdę ma kota i wie o co w tym chodzi;)

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

Zobacz jak kot kompletnie wariuje na widok iluzji optycznej…

Źródło: BoredPanda.com

7 wstydliwych pragnień każdego faceta, do których żaden się nie przyzna

Rozrywka
callista006

Tak naprawdę każdy mężczyzna marzy o tym, żeby jego kobieta dowiedziała się o tych sekretnych zachciankach… Byleby nie od niego.

1. Nietypowy masaż

Massage-Makati-Princess-Touch-Home-Hotel-Sensual-Pocket-Lingam_4

Dla większości mężczyzn wyznanie to jest zbyt żenujące. Dlatego kobietom nawet nie przychodzi do głowy, że ich partnerzy marzą o masażu… prostaty. Najlepiej tuż przed orgazmem. Takie pieszczoty sprawiają, że mężczyzna odlatuje. To nie wszystko. Chociaż zazwyczaj panom wystarczy zewnętrzna stymulacja prostaty poniżej moszny, to niektórzy fantazjują o… masażu przez odbyt. Trudno im się dziwić, że wstydzą się o tym mówić. Trzeba być naprawdę blisko ze swoją partnerką i czuć się w 100% pewnym jej miłości i akceptacji, żeby przełamać strach przed wyśmianiem lub byciem uznanym za kryptogeja – właśnie tego panowie obawiają się najbardziej. Bogatsze o tę wiedzę kobiety mogą teraz zaskoczyć swoich ukochanych. Pamiętajcie jednak, że stymulacja gruczołu sprawia panom przyjemność i jest całkowicie bezbolesna, jeśli zaczniecie go szukać już w fazie erekcji.

2. Przejmij inicjatywę

P

Przyjęło się, że to mężczyzna dominuje w łóżku, tymczasem panowie pragną, by od czasu do czasu to kobieta przejęła inicjatywę. Trudno im się do tego przyznać, bo na co dzień starają się trzymać fason twardego samca – zdobywcy. Jednak w sypialni często marzą o dominującej kochance. Nie chodzi wcale o lateksową bieliznę, kajdanki i pejcze. Mężczyźni po prostu lubią dostawać jasne wskazówki dotyczące pragnień kobiety. Jeśli partnerka nie znoszącym sprzeciwu tonem rozkaże ukochanemu, aby teraz dał jej klapsa, albo pomasował jej piersi lub zmienił pozycję, ten będzie zachwycony i natychmiast spełni oczekiwania swojej pani.

3. Na chwilę zmień branżę

Sexy-Costumes-Exotic-Apparel-Sexy-Nurse-Costumes-High-Grade-Cheap-

Mężczyzna często boi się poprosić partnerkę, aby do sypialni włożyła seksowny strój pokojówki, nauczycielki, policjantki czy jakikolwiek inny. Nie chce aby jego ukochana posądziła go o jakieś nienormalne, sprośne fantazje, albo żeby – co gorsza – pomyślała, że ona sama w seksownej bieliźnie już go nie podnieca. Nic z tych rzeczy! Strój to tylko dodatek, ważne kto go zakłada. Tymczasem takie urozmaicenie może dodać łóżkowym igraszkom nowego smaku. Każda kobieta uwielbia się stroić i przebierać – może czas wykorzystać to w łóżku?

4. Zrób to sama

11

Jednym z ukrytych marzeń mężczyzny jest przyglądanie się kobiecie, która sama sobie sprawia przyjemność. Zazwyczaj panowie najpierw chcą popatrzeć, a potem dołączyć. Dla kobiety to też nie jest taki głupi pomysł… być może jej partner mógłby się czegoś nauczyć.

5. Trudny egzamin ustny

111

Każdy facet uwielbia seks oralny. To żadna tajemnica. Niezależnie od tego czy zazwyczaj większą przyjemność sprawia mu delikatne i zmysłowe fellatio czy jednak woli gdy partnerka jest wyuzdana i łapczywa – prawda jest taka, że każdy mężczyzna chciałby chociaż raz na jakiś czas doświadczyć naprawdę hardkorowej jazdy… Takiej z trzymaniem krztuszącej się partnerki za włosy, głośnymi jękami i oczywiście finałem na jej twarzy…

6. Spontan zawsze mile widziany

images (3)

Dla mężczyzny nie ma nic gorszego niż monotonia w seksie. Facet nie chce urazić swojej partnerki, więc nie powie jej, że nudzi go już przewidywalny seks w łóżku, zawsze o tej samej porze, w te same dni tygodnia. W końcu ukochana  może pomyśleć, że to ona mu się znudziła. Najwyraźniej panowie nie mają pojęcia, że większość kobiet również ma problem z monotonią w łóżku. Obie strony uwielbiają spontaniczność – seks w samochodzie, w przebieralni, w biurze, dyskretne igraszki w miejscach publicznych… Im większe ryzyko przyłapania na gorącym uczynku, tym lepiej.

7. Brzydkie słówka

bad-girl-red

O ile mężczyźni na co dzień uwielbiają słodkie, subtelne kobietki, w łóżku często marzą o sprośnicy. Jeśli kobieta w ciągu dnia napisze swojemu kochankowi w niewybrednych słowach o tym, co ma zamiar zrobić z nim wieczorem, a w trakcie seksu aż przeklnie z rozkoszy, facet będzie w siódmym niebie.

No więc jak to jest z tymi pragnieniami? Faktycznie jest się czego wstydzić?

Źródło: Papilot.pl