11 rzeczy, które kobiety chciałyby, żeby faceci wiedzieli o obciąganiu

ŻYCIE
bsnrk

1. Jak jesteś tak blisko jakiegoś penisa, jego rozmiar to jest ostatnia rzecz o jakiej myślisz. Jest tyle sposobów, żeby powiedzieć, że wielkość nie ma znaczenia, ale powiedzmy to jeszcze raz. Nie ma szczególnie znaczenia w przypadku, gdy przystępujesz do jego ssania.

2. Zdecydowanie da się wyczuć, kiedy ostatni raz myłeś jaja. Ciała się pocą. Jądra szczególnie się pocą, a bokserki nie mają jakichś właściwości samooczyszczających. Regularne mycie się jest ważne, jeśli rozważasz, że ktoś to zrobi ci więcej niż raz.

3. Jakiś pozytywny feedback jest mile widziany. Kibicujemy znajomym, gdy biorą udział w wyścigu, nie? I nie mówię, że masz to robić w ten sam sposób, jak ci obciągam, ale jakieś słowa, na przykład „o tak!!!!”, są lepsze niż milczenie.

4. To nie jest grzeczne, żeby spuścić się komuś na twarz bez ostrzeżenia. Chyba że jesteś z dziewczyną, która powiedziała ci „proszę, kochanie, spuść mi się czasem z zaskoczenia na twarz”. W innym razie nie rób tego.

5. Połykanie to wyjątek, nie reguła. Niektóre kobiety to lubią, niektóre są totalnie przeciw. Niektóre zmieniają zdanie. Jest naprawdę dużo sposobów podejścia do perspektywy połknięcia spermy. Możesz to sobie zresztą wyobrazić. Ty lubisz połykać?

6. Czasem trzeba zrobić sobie przerwę na oddychanie. Bo wiesz, ludzie nie potrafią wstrzymać powietrza na okres 10 minut.

7. Wzięcie całego do ust dla większości kobiet jest fizycznie niemożliwe (chyba że masz dwucentymetrowego). A wpychanie go na siłę to najgorsza rzecz, jaką można zrobić. Odruch wymiotny to realna sprawa i nie znika tylko dlatego, że kobieta uprawia właśnie seks.

8. Większość kobiet nie ma pojęcia, co zrobić z twoimi jajami. Czy mam udawać, że ich tam nie ma? Czy chcesz, żeby coś z nimi robić? Dlatego, warto to za każdym razem podkreślać, dobra komunikacja w seksie to podstawa. Jesteś kobietą i szukasz wskazówek? Oto rzeczy, których na pewno nie można robić z jądrami.

9. Jakieś słowa pochwały, w stylu „to naprawdę było wspaniałe”, są jak najbardziej na miejscu i zwiększają twoje szanse na to, że seks oralny się w przyszłości powtórzy. Wiele kobiet czuje się niepewnie w tej sytuacji. Co jest tak na marginesie dziwne, bo w ogóle faceci powinni im dziękować na klęczkach, że w ogóle to robią.

10. Nie ma mowy o tym, że to jest przysługa za przysługę. Miałeś kiedyś ból szczęki po seksie oralnym? No właśnie.

11. Tak naprawdę nikt nie chce robić z tobą 69. Zresztą to nigdy się nie udaje.

Polecamy: 16 faktów na temat seksu oralnego, o których dziewczyny nigdy nic nie mówią

15 naukowych faktów, które zmiękczą twoje zimne, stwardniałe serce

Rozrywka
callista006

Może nie wierzysz w miłość, twardo stąpasz po ziemi i uważasz, że prawdziwe, szalone uczucie zdarza się tylko w filmach. Czyżby ktoś złamał ci serce? Dlatego postanowiłeś/aś zostać twardzielem? Zapoznaj się z tymi poruszającymi, naukowo udowodnionymi faktami, dzięki którym znowu zaczniesz wierzyć w prawdziwą miłość… a przynajmniej poczujesz się lepiej.

 1. Kiedy kochankowie patrzą sobie głęboko w oczy, rytmy ich serc synchronizują się

1

Mówi się, że kiedy dwoje ludzi naprawdę łączy miłość, stają się jednością. Jak widać, jest w tym trochę prawdy.

2. To nie jest mit. Niektóre bliźnięta w wieku dziecięcym naprawdę porozumiewają się za pomocą własnego języka, który jest zrozumiały tylko dla nich

„Tajemny język” zauważa się u ok. 40% bliźniąt. Ma on bardzo prostą strukturę, jest niewykształcony i powiązany z mimiką oraz gestami. Pojawia się u dzieci wraz z opanowywaniem komunikacji werbalnej i występuje zazwyczaj do rozpoczęcia przez nie szkoły.

3. Szczury i myszy mają łaskotki. Co więcej, śmieją się, gdy się je łaskocze

3

Być może nie chcesz tego sprawdzać, ale gryzonie te mają ekstremalne łaskotki. W niektórych przypadkach zaobserwowano u nich histeryczny wręcz śmiech podczas łaskotania.

4. Nawet wymuszony śmiech aktywuje wspomnienia związane ze szczęściem

4

To prawda, kiedy jest ci bardzo źle, spróbuj się uśmiechnąć.

5. Kiedy patrzysz na coś, co uważasz za słodkie i urocze, poprawia się twój nastrój i koncentracja

W ramach przerwy w pracy czy w nauce lub po prostu kiedy czujesz się spięty, warto popatrzeć na szczeniaki, kociaki i inne słodziaki….

6. Pszczoły komunikują się ze sobą za pomocą tańca

6

7. Trzymanie się za ręce redukuje stres

7

8. Makaki w Japonii nauczyły się okradać ludzi z drobnych, aby kupować za nie przekąski w automatach

8

Widok małpy kupującej batoniki i napoje w automacie jest w Japonii powszechny. Któż mógłby się na nie gniewać…

9. Przytulanie się jest naturalnym środkiem przeciwbólowym

9

Zanim sięgniesz po tabletki, spróbuj przytulanek.

10. Kuoka znany jest jako najszczęśliwszy zwierzak na świecie

10

Ssaki te nigdy nie przestają się uśmiechać.

11. Krowy uwielbiają słuchać muzyki

12

Badania wykazały, że krowy słuchające relaksacyjnej muzyki dają więcej mleka.

12. Krowy nawiązują między sobą przyjaźnie na całe życie

14

13. Koty witają się ze sobą przez pocieranie nosków

15

To zdecydowanie bardziej uroczy sposób niż ściskanie sobie dłoni.

14. Wiewiórki adoptują młode, które zostały porzucone przez swoich rodziców

14

15. Podczas walki dla zabawy, szczeniaki celowo pozwalają wygrać samicom

Źródło: Diply.com