11 rzeczy, które zrozumieją tylko kobiety mające obsesję na punkcie jedzenia

Rozrywka
callista006

Współczesne i przebojowe kobiety już dawno zrezygnowały z zamawiania w restauracji sałaty z wodą mineralną. Doceniają dobre jedzenie i wiedzą, ile może ono dostarczać radości. Niektóre jednak przesadzają… Twoje życie kręci się trochę za bardzo wokół jedzenia, jeśli:

1. Twoja definicja miłego spędzania czasu to wszystko, co wiąże się z jedzeniem

1

2. Definicja szczęścia to z kolei bycie karmioną i bycie najedzoną

2

3. Traktujesz jedzenie bardzo poważnie, dużo poważniej niż inni

3

– Musimy porozmawiać

– Co się stało?

– Możemy zamówić chińszczyznę?

– O tym chciałaś rozmawiać?

– Tak

4. Jeśli lubi jedzenie, dogadasz się z każdym facetem

4

„Większa porcja jest dla mnie, prawda?”

5. Jeśli ktoś krytykuje twoje zwyczaje żywieniowe, zawsze wiesz co powiedzieć…

5

Jestem dorosła.

6. … i jak się usprawiedliwić

Bez tytułu

„Jadłem godzinę temu. To 7 psich godzin.”

7. Ponieważ liczy się tylko jedzenie, nie wstydzisz się jeść publicznie. Czasami nawet zapominasz o manierach…

7

8. Gdy ktoś ci mówi, że jest na diecie

11

Tak bardzo się cieszysz, że ciebie to nie spotyka.

Przy okazji zobacz 14 rzeczy, których pod żadnym pozorem nie wolno mówić komuś, kto się odchudza.

8. Głód wywołuje u ciebie większą huśtawkę nastrojów niż okres

12

„Nie mam ze sobą przekąski, zaczynam się wkurzać.”

Zobaczcie 14 kreatywnych i prostych dań studenckich, których i tak nie będziecie chcieli spróbować.

9. Jedyną rzeczą gorszą od malutkiej porcji jest ogromny rachunek za malutką porcję

13

„Jeśli mamy tyle zapłacić za kraba, lepiej żeby zaśpiewał, zatańczył i przedstawił nas Małej Syrence.”

10. Zdanie: „może przeniesiemy się do łóżka?” najczęściej kierujesz do swojego jedzenia

123

11. Okazujesz swojemu jedzeniu więcej czułości niż innym ludziom

23

Jesteś ciekawy jak twoje ulubione jedzenie wygląda w przekroju? Obejrzyj te niesamowite zdjęcia. Nadal jesteś głodny?

Zobacz też 10 rzeczy, których ludzie nie powinni połykać… a czasem to robią!

Źródło: CollegeTimes.com

Masturbacja w różnych kulturach. Szokujące zwyczaje z całego świata!

KULTURA
callista006

Do niedawna w naszej kulturze masturbacja była uznawana za akt grzeszny i godny pogardy. Aby odciągnąć ludzi od pokusy sprawiania sobie tej „haniebnej” przyjemności, wymyślano przeróżne choroby i nieszczęścia, którymi onanizm rzekomo groził. Skutkiem miała być bezpłodność u mężczyzn, nadmierne owłosienie u kobiet, wysychanie rdzenia kręgowego czy ślepota. Dzisiaj wiemy już, że masturbacja nie tylko nie zagraża naszemu zdrowiu, ale wręcz wpływa na nie korzystnie. Zarówno mężczyźni jak i kobiety przyznają, że TO robią nie tylko w tradycyjny sposób, ale również przy udziale różnych, nietypowych przedmiotów.

1

Ostatnio pisaliśmy o szokujących rytuałach seksualnych z przeróżnych zakątków świata. Dzisiaj poruszamy podobny temat, jednak tym razem skupimy się na zwyczajach dotyczących masturbacji. Chociaż trudno powiedzieć, aby obecnie onanizm był dla nas tematem tabu, to jednak związane z nim zachowania innych kultur mogą być w naszym odczuciu tak szokujące, że aż trudne do zaakceptowania.

1. Japonia

2

Kobiety w Japonii onanizują swych małych synków, aby ich uspokoić, kiedy płaczą. Nie jest to zjawisko powszechne, ale na tyle częste, że nie wiąże się z żadnym skrępowaniem. Matki robią to publicznie, nawet na ulicy i nikt nie widzi w tym akcie nic zdrożnego. Gdy syn wejdzie w wiek dojrzewania, bywa, że to właśnie mama pomaga mu w wywołaniu wytrysku, ucząc go jak się zaspokajać. Japończycy często uważają, że rozładowanie seksualne dzieci jest bardzo ważne – dzięki temu mogą one spokojnie przespać noc i następnego dnia lepiej radzić sobie w szkole. Zapewne dlatego masturbacja w Japonii nie jest niczym wstydliwym, o czym świadczą takie filmiki w internecie jak ten. Zapoznajcie się także z innymi szokującymi zwyczajami seksualnymi w Japonii, a także z dziwacznymi japońskimi teleturniejami erotycznymi.

2. Kolumbia

3

Również Indianie Kogi z północnej Kolumbii uspokajają i usypiają swoje kilkuletnie dzieci poprzez masowanie genitaliów. Z kolei dla Indian Aritama jest to swojego rodzaju żartobliwa wróżba. Dotykają miejsc intymnych niemowląt, zwłaszcza chłopców i obserwując ich reakcję przepowiadają im, jakie będą mieli w przyszłości powodzenie u kobiet.

3. Plemiona afrykańskie

1

W kulturach afrykańskich wierzy się, że masturbacja sprzyja potencji. W Dahomeju kobiety, aby uchronić swoje córki przed bezpłodnością, do 4 roku życia mocno masują ich łechtaczki i okolice odbytu strumieniem wody i pociągają za ich wargi sromowe.

W Lesotho, w plemieniu Basuto, matki zachęcają synów do masturbacji ponieważ wierzą, że stymuluje ona wzrost penisa. Senegalskie kobiety w tym celu same prowokują synów do erekcji.

W Tanzanii rozwój płciowy dzieci jest właściwie najważniejszym aspektem ich dojrzewania. Dorośli czuwają nad nim do tego stopnia, że dziadkowie badają penisy wnuków i doprowadzają je do erekcji. Sprawdzają również czy jądra są prawidłowo ułożone i czy chłopcy mają już włosy łonowe. Równie pilnie obserwowane są dziewczynki, którymi opiekują się pod tym względem babcie.

W Ugandzie, jeśli rodzice zaobserwują, że u syna przez kilka dni pod rząd nie pojawia się wzwód, chłopiec uznany jest za chorego i szuka się dla niego lekarstwa. W Zimbabwe rodzice badają nawet spermę potomków. Jeśli nie są z niej zadowoleni, zarządzają dla synów specjalną dietę. 

W plemieniu Bala żyjącym w Kongo chłopcy onanizują się wieczorem, a często dochodzi także do masturbacji grupowej. Jednak gdy chłopiec stanie się nastolatkiem, dorośli robią wszystko, aby przerwał tego typu zachowania, ponieważ wierzą, że w tym wieku masturbacja może wywołać brak zainteresowania kobietami. 

4. Polinezja

2

Na wyspie Raivavaem już od najmłodszych lat uczy się dzieci, że u kobiet źródłem przyjemności jest tira (łechtaczka), a u mężczyzn ure (penis). Zaledwie kilkuletnie dzieci wiedzą, że nie ma większej rozkoszy niż navenave (orgazm). Rodzice nie mają nic przeciwko zabawom maluchów polegającym na oglądaniu, dotykaniu i pobudzaniu swoich narządów płciowych. Na wyspie Tahiti sytuacja wygląda podobnie. Gdy tylko fizjologia chłopców na to pozwala, ich zabawy zaczynają być rzeczywistą penetracją.

5. Nowa Zelandia

3

Mieszkańcy wyspy Pakapuka uważają, że zabawy dzieci do 12 roku życia polegające na wzajemnej masturbacji i naśladowaniu stosunków seksualnych są zupełnie naturalne dla tego wieku. Na wyspie Mangaia akt płciowy także jest formą rozrywki praktykowaną przez dziewczęta już w wieku 6-8 lat i chłopców w wieku 10-12 lat.

6. Arktyka

03

Zgodnie ze zwyczajem Qipi-Inuitów, rodzice pozwalają swoim dzieciom już od wczesnego dzieciństwa patrzeć, jak dorośli uprawiają seks. Gdy dorastają na tyle, że pozwala im na to fizjologia, wspólnie z rówieśnikami teorię przekładają na praktykę. Uważa się, że to naturalny etap rozwoju dziecka. Mowa jednak tylko o wspólnych zabawach chłopców i dziewczynek. Masturbacja sama w sobie jest potępiana, ponieważ Inuici wierzą, że prowadzi do homoseksualizmu.

7. Tabu

Istnieje również mnóstwo kultur, gdzie współczesny stosunek do onanizmu przypomina podejście średniowiecznej Europy. Na przykład na Tajwanie i w Korei za masturbację grożą surowe kary.

W Nepalu onanizm jest ścisłym tabu, rodzice nigdy nie rozmawiają ze swoimi dziećmi na ten temat. Jedynym źródłem wiedzy jest dla nich to, co podejrzą w domu przez dziurkę od klucza, ewentualnie obserwując życie seksualne zwierząt. Jeśli rodzice nakryją swoje małe dziecko na masturbacji, grożą mu, że przyleci wiedźma i obetnie mu uszy. Starsze dzieci po prostu dostają lanie.

Badania przeprowadzone na chińskiej prowincji wykazały, że ponad połowa uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej wierzy, że nocne polucje są oznaką choroby i wymagają leczenia. Prawie 18% z nich przyznało się do masturbacji i wyznało, że ma z tego powodu poczucie winy.

Źródło: Focus.pl

 

Ta wcześniaczka miała nie przeżyć, jednak zdarzył się cud. Wzruszająca historia i przepiękne zdjęcia!

ŻYCIE
bsnrk

Lekarze nie dawali większych szans tej dziewczynce, gdy przyszła na świat trzy miesiące przedwcześnie z powodu zapalenie łożyska.

zz1

Polecamy: Oto ciała kobiet po porodzie! Wspaniały projekt z pięknym przesłaniem

Rozpoczęła się walka o życie dziewczynki, możliwa tylko i wyłącznie dzięki postępowi współczesnej medycyny.

zz

Rodzice wiedzieli, że sama modlitwa dziecku nie pomoże i zawierzyli lekarzom. Gdy sytuacja się unormowała, szczęśliwa mama mogła wziąć pierwszy raz swoją córkę na ręce.

8jrdWym

Ten cud stał się możliwy zaledwie parędziesiąt lat temu dzięki postępowi nauki! Dziewczynka zaczęła przybierać na zdrowiu i wadze, a takie chwile z mamą stawały się coraz częściej możliwe.

rety

Wreszcie, po 100 dniach, mogła już jechać z rodziną do domu.

gL1xlS4

W domu okazało się, że dziewczynka ma niespotykane zdolności. Niestety przeszła na ciemną stronę mocy… (żartujemy, to niewinna przeróbka w Photoshopie).

rrr1

Natomiast prawdą jest, że jej tata ma coś z Wojowniczego Żółwia Ninja…

zzz

I z wikinga!

zzz3wer

Jest zdecydowanie lepiej, choć oczywiście walka dopiero się zaczęła. Dziewczynka dalej jest bardzo malutka.

zzsd

Bardzo malutka i wyjątkowo słodka.

nerty

I ma coraz więcej okazji, by cieszyć się życiem! Wspaniała historia, która dowodzi, że sama wiara (w umiejętności lekarzy) wystarcza!

Źródło: Imgur