12 podłych rzeczy, które mówią dziewczyny, kiedy tak naprawdę próbują flirtować

Rozrywka
callista006

Dziewczyny potrafią być okrutne. W bardzo wielu przypadkach prawda jest taka, że boją się zostać zranione, więc ukrywają swoje prawdziwe uczucia pod zasłoną sarkazmu i nieuprzejmości. Zdarza się, że dziewczyna, która jest dla ciebie wredna, tak naprawdę cię lubi. Może nawet bardziej niż lubi… Niechęć idzie raczej w parze z obojętnością, a ona przecież swoimi komentarzami poświęca ci mnóstwo uwagi! Oto najczęstsze przykłady znanego powiedzenia „kto się czubi ten się lubi”.

1. „Jesteś taki głupi”

1

Tak naprawdę chcę powiedzieć, że jesteś taki zabawny, błyskotliwy i mądry, po prostu cudowny. Ale przecież nie mogę powiedzieć ci nic miłego. Dowiedziałbyś się, że cię lubię i spróbowałbyś to wykorzystać. Dlatego mówię tylko, że jesteś głupi.

2. „Nienawidzę cię”

2

Poza tym, że cię kocham. Sposób w jaki się ze mną droczysz sprawia, że mam motyle w brzuchu i chciałabym, żebyś nigdy nie przestawał tego robić.

3. „Zostaw mnie w spokoju”

3

Zdecydowanie nie mam tego na myśli. Właściwie to chciałabym, żebyś zawsze był przy mnie.

4. „Spadaj”

4

Proszę cię, nie rób tego.

5. „Powiedz mi coś, czego nie wiem”

5

Wiem, jak bardzo cię lubię, ale nie wiem, czy ty też lubisz mnie.

6. „Straszny z ciebie idiota”

6

Przyłapałeś mnie na wzdychaniu do ciebie…

7. „Nie obchodzi mnie to”

8

Bardzo mnie to obchodzi, właściwie o niczym innym nie myślę, ale nie chcę słuchać o tym z kim się spotykasz i jaka ona jest wspaniała…

8. „Ok, jeśli to jedyny sposób, żebyś dał mi teraz spokój, mogę się z tobą umówić na wieczór”

8

O Boże! O Boże! O Boże! W co ja się ubiorę?

9. „Jesteś słaby”

9

Jesteś oszałamiająco przystojny. Nie potrafię powiedzieć, że jesteś brzydki.

10. „Nie lubię cię”

12

Nie lubię cię. Właściwie jestem pewna, że cię kocham.

11. „Hahaha jesteś taki zabawny… raczej nie”

13

Nawet nie wiesz, ile mnie to kosztuje.

12. Milczenie + przewracanie oczami

14

Cokolwiek właśnie zrobiłeś lub powiedziałeś, było urocze, ale nie możesz się dowiedzieć, że tak uważam.

Zobacz 13 możliwych reakcji dziewczyny, kiedy słyszy od chłopaka, że mu się podoba.

Źródło: BoredBug.com

Po czym poznać, że facet jest prawiczkiem

Rozrywka
callista006

Każdy mężczyzna pragnie być postrzegany  w łóżku jako ogier, więc jeśli jakiś facet do tej pory zadowalał się tylko seksem na własną rękę, zazwyczaj robi wszystko, żeby ukryć ten fakt. Tymczasem fora internetowe pełne są wskazówek dotyczących tego, po czym rozpoznać prawiczka. Oto najbardziej popularne:

1. Gdy ciągle ma erekcję

Mnóstwo internautek wierzy, że niedopieszczony prawiczek ma problem z powstrzymaniem erekcji, która prześladuje go dniem i nocą. Podnieca go byle co, wystarczy, że jakaś atrakcyjna dziewczyna przypadkowo spojrzy w jego stronę.

1

Wydaje się jednak, że mężczyźni doświadczeni seksualnie wcale nie znają magicznego sposobu, aby w chwilach podniecenia utrzymać swoje przyrodzenie w stanie spoczynku. Cóż, przyłapanie faceta w takiej niezręcznej sytuacji świadczy tylko o tym, że jest zdrowym mężczyzną.

2. Gdy jest uzależniony od gier komputerowych

Kobietom męskie dziewice kojarzą się dosyć jednoznacznie. To mężczyźni w okresie dojrzewania, zaniedbani, nieco odizolowani od społeczeństwa i przede wszystkim uzależnieni od gier komputerowych. Przeciętny prawiczek jest zakompleksiony w realnym życiu, więc podbudowuje swoje ego w wirtualnej rzeczywistości.

2

Drogie panie, prawda jest taka, że wielu aktywnych seksualnie mężczyzn, wcale nie narzekających na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej, robi dokładnie to samo.

3. Gdy boi się kobiet

Wedle powszechnie panującego przekonania, prawiczek panicznie boi się kobiet. Woli ich unikać, niż skompromitować się na ich oczach. W obecności płci pięknej czerwieni się, poci, nie może zapanować nad drżeniem rąk.

3

Jak do tej pory to chyba najsensowniejszy argument, jednak nie dajcie się zwieść. W życiu można spotkać niejednego tryskającego pewnością siebie prawiczka, jak i uzależnionego od seksu mężczyznę, który na co dzień jest nieśmiałym milczkiem, a w łóżku zamienia się w demona seksu.

4. Gdy ma stulejkę

Forumowiczki często są przekonane, że kiedy w sytuacji zbliżenia kobieta zobaczy, że napletek mężczyzny nie zmienia położenia, to znaczy, że facet najwyraźniej nigdy wcześniej nim nie ruszał.

6

To z kolei najgłupszy z dotychczasowych pomysłów. Stulejka dotyka mężczyzn w różnym wieku i z różnym doświadczeniem. Jeżeli można na jej podstawie cokolwiek wywnioskować o mężczyźnie, to chyba tylko tyle, że boi się wizyty u lekarza.

Poznaj wstydliwe choroby, które dotykają tylko mężczyzn.  Zobacz też dlaczego mężczyźni boją się lekarzy bardziej niż kobiety.

5. Gdy jest bardzo wierzący

Mnóstwo dziewczyn podziela opinię, że jeżeli chłopak co niedzielę jest w kościele, na szyi nosi łańcuszek z krzyżem i chodzi na pielgrzymki, to z pewnością jest prawiczkiem.

5

Cóż, sami sobie odpowiedzcie na pytanie, czy w naszych czasach religijność naprawdę zawsze idzie w parze z „czystością” seksualną.

Po czym zatem poznać prawiczka? Może raczej powinniśmy zapytać: po co nam taka wiedza? Jeśli mężczyzna poczuje taką potrzebę, sam powie dziewczynie, że to jego pierwszy raz.

Zobacz po czym poznać, że mężczyzna będzie świetny w łóżku.

Źródło: Papilot.pl

Mąż miał podejrzenia, że żona go zdradza, więc zrobił TO. Niesamowita historia!

ŻYCIE
bsnrk

Ta historia wywołała prawdziwą burzę na internetowym forum, gdzie została zamieszczona. Dobrze zrobił czy przesadził? Jak wy byście się zachowali w takiej sytuacji?

Miałem przeczucie, że żona mnie zdradza i właściwie wszystko w jej zachowaniu to sugerowało. Cały czas śmiała się i uśmiechała, pisząc z kimś SMS-y, a zapytana odparła, że to wiadomości od matki. Codziennie prawie musiała zostawać dłużej w pracy, a gdy raz zadzwoniłem do jej współpracowników, powiedzieli, że już dawno wyszła. Gdy zapytałem jej oto i o co w ogóle chodzi, powiedziała, że to takie żarty, które cały czas sobie robią.

Gdy wreszcie pewnego dnia powiedziała o w pół do dwunastej w nocy, że musi kupić mleko, a wróciła dwie i pół godziny później, wiedziałem już na pewno, że coś jest nie tak. Jeśli mam komuś dać jakąś radę po latach moich doświadczeń w małżeństwie: jak podejrzewacie współmałżonka o zdradę, wynajmijcie detektywa. Są dobrzy, w tym co robią, i pozwalają zebrać dowody, które mogą pomóc w trakcie rozprawy rozwodowej. Ja zrobiłem inaczej. Właśnie miały nadejść jej urodziny. Gdy zapytałem, czy robimy jakąś imprezę, odparła, żebym raczej zorganizował sobie wieczór ze znajomymi, bo i tak pewnie będzie musiała zostać w pracy, a poza tym nie chce tego rodzaju przypomnienia, że się starzeje. Tak więc wiedziałem, że coś jest na rzeczy, szczególnie że znalazłem butelkę szampana ukrytą w szafce.

Udałem, że w takim razie wyjeżdżam na wycieczkę za miasto na ryby. Zadzwoniłem do jej rodziców, siostry i przyjaciół, że organizuję przyjęcie niespodziankę na jej urodziny, a plan jest taki, że przyjedziemy do naszego mieszkania z całą imprezą, gdy się tego nie będzie spodziewać. Brzmi jak zabawa? Naprawdę nią było. Umówiliśmy się przed domem, jej matka z tortem, wszyscy tak cicho, jak to tylko możliwe. Wkradliśmy się do mieszkania z balonikami, prezentami i z całą resztą urodzinowych gadżetów. A w sypialni czekała na wszystkich prawdziwa urodzinowa niespodzianka! Moja naga żona z nagim kochankiem na niej, uprawiający seks na pieska. Jej matka upuściła tort, siostra krzyknęła, ojciec miał minę nie do podrobienia. To, co się tam działo, jest po prostu nie do opisania. Udawałem zdziwionego. To był najlepszy prezent urodzinowy, jaki kiedykolwiek komuś dałem. Oczywiście, nie jest już moją żoną.

Polecamy: 10 oznak, że twój ukochany cię zdradza