12 tak idiotycznych „zdjęć ciążowych”, że zapłaczesz nad głupotą niektórych przyszłych rodziców…

ŻYCIE
callista006

Patrząc na te „zabawne” fotki zaczynamy współczuć tym dzieciom…

#1

2

 

#2

 

4

 

 

#3

8

#4

5

„Ech… ku*wa znowu jestem w ciąży”

#5

6

#6

9

#7

8

#8

8

#9

9

#10

11

#11

12

#12

13

Zobacz też: Dziewczyna pochwaliła się ciążą na Facebooku. Wtedy jej kochanek zszokował wszystkich!

 

 

 

Oto, co wystarczy robić, żeby mieć seksowniejszą, jędrniejszą i większą pupę. 5 prostych ćwiczeń

ŻYCIE
bsnrk

Interesują cię ćwiczenia na ładniejszą pupę? Oto zestaw ćwiczeń dla ciebie, dzięki któremu po w miarę krótkim czasie masz szansę zawstydzić samą Ewę Chodakowską.

Naprawdę nie trzeba wiele, żeby podwyższyć swoją sprawność, zdrowie i wyglądać lepiej. Te ćwiczenia przygotowała certyfikowana specjalistka Holly Perkins, a jedyne, czego do nich potrzebujesz, to ogólnie dostępna i w miarę tania piłka gimnastyczna, która ma także wiele innych zastosowań i bardzo szybko może stać się twoją najlepszą przyjaciółką. Szczególnie, jak zobaczysz efekty tej znajomości…

Do wykonania tych prostych ćwiczeń nie ma praktycznie żadnych przeciwwskazań, ale jeśli masz jakieś problemy ze zdrowiem, w szczególności z kręgosłupem lub poczujesz ból – przerwij ćwiczenie, a jeśli po paru dniach ból nie minie – skonsultuj się ze specjalistą.

1. Zrób 15 takich podniesień nóg:

2. Następnie 15 takich mostków:

3. Potem 15 takich przysiadów:

4. 15 takich wypadów na każdą nogę:

5. I na koniec po 10 takich klęczków (kolano nie powinno dotykać podłogi):

Taką serię ćwiczeń powtarzaj parę razy w tygodniu. Nie za często, bo możesz przez to osłabić swoją motywację, ale regularnie. W inne dni tygodnia sugerujemy na przykład basen albo 20 minut biegania.

Polecamy: 10 sposobów na to, żeby zrzucić parę kilogramów zupełnie bezwysiłkowo

Źródło: BuzzFeed

Niezwykła opowieść o tym, jak spełnić amerykański sen. Przed Wami Ted Williams – bezdomny, który stał się gwiazdą internetu!

Rozrywka
rafabat

Jeszcze do niedawna Ted Williams był nikomu nieznanym bezdomnym mieszkającym na ulicach Columbus, stolicy stanu Ohio. Dzięki przypadkowo nakręconemu filmowi mężczyzna najpierw stał się gwiazdą serwisu YouTube, a teraz próbuje swoich sił jako… spiker telewizyjny.

Szczęście nie uśmiechnęłoby się do Teda, gdyby nie pewien operator lokalnych mediów, który jako pierwszy zauważył stojącego na ulicy bezdomnego z tabliczką w ręku: „Dostałem prawdziwy dar od Boga – głos. Jestem byłym spikerem, który popadł w trudną sytuację. Każda pomoc będzie mile widziana”.

Nagranie szybko trafiło do sieci i niesamowity głos Teda usłyszały już miliony internautów. Takiej barwy po prostu się nie zapomina. Nie zapomnieli też anonimowi darczyńcy, którzy zebrali dla niego pieniędzę, kupili mu telefon komórkowy, elegancki garnitur oraz uruchomili jego stronę internetową.

Wystarczyło kilka godzin, by bezdomny dostał sporo propozycji od radiostacji, a także stacji telewizyjnych, które chciałyby, aby Ted czarował ich słuchaczy swoim pięknym głosem. Wszystko wskazuje więc na to, że jego życie ulegnie definitywnej przemianie.