13 gwiazd, które udowadniają, że piękno to pojęcie względne

Rozrywka
callista006

Większość z nas myśli, że żeby odnieść sukces (zwłaszcza w show biznesie), trzeba być pięknym. Oni udowodnili, ze jest na odwrót. Ich osobowość i talent sprawili, że z biegiem czasu ludzie nie tylko przestali uważać ich za brzydkich, ale wręcz podziwiają ich urok.

1. Tilda Swinton

1

„Zawsze wiedziałam, że nie jestem piękna i… szczerze? Że to jest moja ogromna przewaga. Wszystkie moje ładne koleżanki w pewnym momencie zaczęły w życiu liczyć tylko na swój wygląd. I wcale nie mówię o seksie. Zawsze pamiętały o swoich pięknych włosach, błękitnych oczach i dużych, pełnych ustach, to je określało i wciąż myślały o tym, żeby zachowywać się adekwatnie do swojego wyglądu. To wielka presja, od której ja byłam wolna. W aktorstwie to ogromna zaleta”.

2. Hugh Laurie

2

Hugh Laurie również uważa, że fakt, że daleko mu do ideału piękna, to dla niego zaleta. Twierdzi, że aktorzy nie powinni przykładać tak wielkiej wagi do swojego wyglądu. Jak to ujął, „dopóki aktorzy będą świecić jak lampki świąteczne, widz nie będzie w stanie zobaczyć prawdziwego kina”.

3. Eva Green

3

Eva nie jest może klasyczną pięknością, ale to właśnie dzięki doskonałemu zgraniu jej specyficznej urody z tajemniczą osobowością i niekwestionowanym talentem, udało jej się osiągnąć sukces. „W Los Angeles czuję się jak brzydkie kaczątko…” – wyznała kiedyś.

4. Benedict Cumberbatch

4

Sam porównuje swoją twarz do alfabetu składającego się z samych spółgłosek – opisuje ją jako twardą, nieregularną, nerwową. „Na początku kariery bałem się, że będę przez to odstawać, że mam mniejsze szanse, ale z czasem uświadomiłem sobie, że miejsce, w którym znajduję się teraz, jest możliwe do osiągnięcia dzięki umiejętnościom, a nie urodzie. I dziękuję opatrzności za tę wskazówkę, bo zacząłem ciężko pracować, nie licząc na to, że osiągnę coś swoim wyglądem. I w końcu sukces przyszedł!”

5. Björk

5

Nie lubię na siebie patrzeć tylko wtedy, kiedy jestem zmęczona. Jeśli pokażecie mi 2 zdjęcia, jedno na którym jestem brzydka i jedno, na którym jestem zmęczona, będzie mnie martwić tylko to drugie”.

6. Daniel Craig

6

Kiedy rozniosła się wieść o tym, że Craig ma być kolejnym Bondem, krytycy kręcili nosami zarówno na jego wygląd, jak i na jego talent aktorski. Daniel udowodnił im, że się mylili, zostając najlepiej opłacanym Bondem w historii.

7. Cate Blanchett

7

Najpiękniejsza elfka w historii kina kiedyś była wyśmiewana przez dzieciaki w klasie. Ze względu na szerokie usta, wołano na nią „ropucha”. Miała kompleksy z powodu małych oczu i brzydkich uszu. „Z wiekiem przestałam się tak bardzo przejmować swoim wyglądem. Starzenie się to naturalna i fascynująca część samorozwoju”.

8. Vincent Cassel

8

Natura nie obdarowała go idealną urodą, ale role (zazwyczaj czarne charaktery) w jego wykonaniu są niesamowicie charyzmatyczne i… silnie oddziałują na kobiety. Cóż, francuski aktor jest po prostu rewelacyjny w graniu niegrzecznych chłopców, a panie to lubią.

9. Hilary Swank

9

Nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem i wyróżniać się z tłumu. Aktorka żartuje, że jej najlepsze role to te, w których nie musi być zbyt kobieca. Bycie piękną i seksowną nigdy nie było jej marzeniem, czy celem. „Kiedy miałam 16 lat, muszę przyznać, że ciężko znosiłam fakt, że przestaję być dziewczynką, a właściwie dzieciakiem, a zaczynam być kobietą. Że żeby osiągnąć cokolwiek w życiu, muszę zachowywać się i wyglądać tak, jak inni ode mnie oczekują. Kobieco. Strasznie mnie to wkurzało”.

10. Javier Bardem

10

Ludzie często myślą o nim, że to zimny drań i twardziel. W rzeczywistości aktora to trochę smuci, bo tak naprawdę jest nieśmiałym i delikatnym marzycielem. Jakby nie było, w każdej roli wypada fantastycznie i braku talentu nikt nie odważy mu się zarzucić. „Kiedy widzę swoje zdjęcie na okładce magazynu, dochodzę do wniosku, że świat zwariował” śmieje się Javier. Cóż, widocznie nie jest aż tak brzydki, jak mu się wydaje;)

11. Chloë Stevens Sevigny

11

Rola Jennie w „Dzieciakach” zapewniła jej niesamowitą popularność, jednak fani nie zakochali się w jej urodzie, ale w jej temperamencie. „Nie jestem pięknością, ale nie uważam też, że dziewczyny powinny dążyć do perfekcji” – wyznaje.

12. Tim Roth

12

Tim jest niewiarygodnie ironiczny i zdystansowany do swojego wyglądu. „Choćbym nie wiem jak się starał, to i tak wyglądam nieestetycznie” – śmieje się. „No ale, umówmy się, faktycznie żaden ze mnie Brad Pitt”.

13. Sarah Jessica Parker

13

Sarah zdaje sobie sprawę, że nie jest piękna w potocznym sensie tego słowa, jednak wcale się tym nie martwi, jako pewna siebie kobieta sukcesu. „Staram się ubierać odpowiednio do swojego wieku i podchodzić zdrowo do kwestii wyglądu. Gdyby takie rzeczy miały być moimi zmartwieniami, byłabym zachwycona” – śmieje się. „Co za cudowne problemy. Moje prawdziwe zmartwienia dotyczą ważniejszych kwestii. Martwię się i troszczę najbardziej o moje dzieci i ich zdrowie. O mojego męża. O to, jakie szanse zawodowe przyniesie przyszłość. Wygląd przy tym naprawdę nic nie znaczy”.

Zobacz też 7 gwiazd, których image sceniczny jest tak charakterystyczny, że na co dzień w ogóle byście ich nie poznali…

Obtoczyła ciasto folią bąbelkową. Gdy zobaczysz, co się stało, oniemiejesz z zachwytu!

Rozrywka
callista006

Kanał „Cakes StepByStep” na YouTube zamieścił niesamowity pomysł na przepyszne arcydzieło. Chodzi o nietypową, genialną dekorację z czekolady stworzoną przy użyciu… folii bąbelkowej!

Obejrzyj filmik z instrukcją i wypróbuj tę niesamowitą metodę, a wszyscy oniemieją z zachwytu!

Źródło: YouTube.pl

20 rzeczy, których nie powinno się mówić przed, w trakcie, ani po seksie

Rozrywka
callista006

Chyba, że chcesz spławić kochanka/ę na zawsze…

1. Bardzo chętnie, tylko najpierw muszę się załatwić. To może chwilę zająć, od paru dni mam zatwardzenie.
2. Uśmiechnij się do kamery!
3. Złaź ze mnie, zrobię to sama.
4. Niech zgadnę. To twój pierwszy raz.
5. Jesteś prawie tak dobry, jak mój były.
6. Myślałam, że ty masz kluczyki od kajdanek!
7. Za ile skończysz? Długo jeszcze?
8. Byłem tak napalony, że zabrałbym do domu cokolwiek z dziurą.
9. Ciszej, w pokoju obok śpią moi rodzice.
10. Moi kumple mieli rację, jesteś w tym naprawdę dobra!
11. Zmieniłem zdanie.Może jednak zgaś światło.
12. Chyba trzeźwieję. Wygladasz zupełnie inaczej niż wczoraj.
13. Nie obrażaj się, każdy wygląda śmiesznie nago.
14. Nie, jesteś za gruba, żeby byc na górze.
15. Czy będę musiał coś płacić?
16. Nie chcesz tak? Twoja siostra to lubiła.
17. Przypomnij mi swoje imię.
18. Poczekaj chwilę, przełączę na inny program.
19. Miło jest wylądować w łóżku z kimś, kogo nie trzeba wcześniej nadmuchać.
20. Chciałabym, aby ta prezerwatywa pękła, żebyś został ze mną już na zawsze.

Zobacz też 6 tekstów, których nie wolno mówić facetowi w łóżku. To grozi traumą!