15 kotów pozujących do zdjęć dokładnie tak samo jak modelki pin-up na starych fotografiach

KULTURA
bsnrk

1.

1

2.

2

3.

3

4.

4

5.

5

6.

6

7.

7

8.

8

9.

9

10.

10

11.

11

12.

12

13.

13

14.

14

15.

15

Szok! Okazuje się, że lampka wina jest jak godzina na siłowni!

Rozrywka
callista006

Badania przeprowadzone przez Uniwersytet Alberty w Kanadzie wykazały, że korzyści zdrowotne wynikające z picia czerwonego wina (oczywiście w zalecanych ilościach;)) są podobne do tych, które wynosimy z codziennego ćwiczenia przez godzinę na siłowni.

1

Okazuje się, że osoby, które piją codziennie 1 kieliszek czerwonego wina, są mniej narażone na rozwój demencji, a także raka. Co więcej, wino wpływa korzystnie na pracę serca, regulację cukru we krwi i – co z pewnością zainteresuje kobiety – spowalnia procesy starzenia się.

Za te wszystkie cuda odpowiedzialny jest jeden ze składników wina, resweratrol. Jest to związek chemiczny znajdujący się w winogronach, a przede wszystkim w ich skórkach. To czerwone wina otrzymuje się z fermentacji soku z owoców razem z ich skórkami, dlatego jest w nich więcej resweratrolu niż w winach białych.

2

To jeszcze nie koniec cudownych właściwości czerwonego wina. Resweratol poprawia sprawność fizyczną, pracę serca i siłę mięśni, a więc działa na organizm podobnie, jak ćwiczenia! To dobra wiadomość dla tych, którzy chcieliby ćwiczyć, ale fizycznie nie są w stanie tego robić.

Zobacz też zdjęcia, które pokazują, jak wyglądamy po 1, 2 i po 3 kieiszkach wina…

To co zrobiła dziewczyna siedząca za tym pyszałkiem jest GENIALNE!

FILMY POLECANE
myrmek

Flex Cam to znana z USA zabawa polegająca na pokazywaniu na telebimach podczas meczów kibiców, którzy powinni pokazać swoje mięśnie. Zabawa od dłuższego czasu cieszy się sporą popularnością za oceanem i chętnie uczestniczą w niej niemal wszyscy – przynajmniej jest na co popatrzeć podczas przerw w grze.

Na poniższym nagraniu zobaczycie fragment jednej z ostatnich odsłon Flex Cam. Tym razem jednak nie wszystko poszło po myśli mężczyzny, który chciał się pochwalić swoim bicepsem przed tysiącami kibiców…

😀

Źródło: YouTube