5 najbardziej absurdalnych powodów kobiecego focha

ŻYCIE
callista006

Seksapil to najsilniejsza broń kobieca. Tuz za nią jest… foch. Niezależnie od tego, czy wzbudza wyrzuty sumienia czy zmusza do „przepraszam” tylko dla świętego spokoju – zawsze działa. Foch od innych rodzajów obrażania różni się przede wszystkim tym, że jego przyczyny potrafią być niedorzecznie absurdalne. Oto 6 powodów focha, które zadziwiają mężczyzn najbardziej. 

1. SEN

1

Foch o sen to chyba najbardziej szokująca dla mężczyzn wiadomość. Lepiej nie wspominaj, że śniła ci się jakaś aktorka/była dziewczyna/obca dziewczyna/ ktokolwiek inny niż twoja ukochana. Gorzej, jeśli to ona wyśniła twoją zdradę. Na to już nic nie poradzisz, takiego focha trzeba po prostu przeczekać, w międzyczasie zapewniając obrażoną partnerkę o swojej żarliwej miłości.

2. SMS

2

Foch jest stosowany bardzo często w sytuacji, kiedy mężczyzna nie odpisze odpowiednio szybko na sms-a. Dopuszczalny czas oczekiwania to 10 minut. Każda kolejna minuta zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia focha, a raczej jego natężenie (po 20 minutach foch to pewniak). Niezależnie od tego czy akurat prowadziłeś samochód, robiłeś zakupy czy jeszcze coś innego – twoja ukochana powinna być ważniejsza.

3. FACEBOOK

3

Jeśli chodzi o focha, Facebook to prawdziwa zmora naszych czasów. Brak statusu „w związku”, ładna koleżanka dodana do znajomych, zbyt dużo lajków pod zdjęciami innych dziewczyn, fanpage Playboya wśród ulubionych, zaczepki, oznaczenie w poście kumpeli… Foch, foch, foch i jeszcze raz foch.

4. TON GŁOSU

4

Dla kobiety to jakim tonem głosu mówisz jest równie ważne jak to co mówisz. A może nawet ważniejsze. Jeśli powiesz coś tonem, który nie spodoba się twojej ukochanej – foch. Jeśli przyznasz się, że nie wiesz jak w takim razie powinien brzmieć prawidłowy ton – foch z przytupem.

5. ZŁA DECYZJA

5

Twoja ukochana zastanawia się czy woli iść do kina czy do knajpy. Bierze też pod uwagę obejrzenie filmu pod kocem, w twoich ramionach. Ma problem z podjęciem decyzji, więc mówi: „Ja nie wiem, Ty zdecyduj”. Miej się jednak na baczności. Jeśli wybierzesz knajpę lub kino, z pewnością spadnie na ciebie foch za to, że nie wolałeś spędzić wieczoru tylko z nią. Jeśli zdecydujesz się na seans w domu, zapewne usłyszysz, że jesteś nietowarzyskim dzikusem i najchętniej w ogóle nie wychodziłbyś z domu, a ona potrzebuje do ludzi. Tak czy inaczej – foch.

Foch bywa też uzasadniony, na przykład jeśli jest spowodowany jednym z tych męskich nawyków, które doprowadzają kobiety do szału. Z fochem trzeba nauczyć się żyć, przede wszystkim uodpornić się na niego. Doświadczeni i sprytni mężczyźni potrafią dość szybko zwalczyć go dowcipem lub seksem, jednak tego trzeba się uczyć przez lata.

 

Jeśli chcesz wiedzieć, czy masz szansę na seks, weź ją do restauracji i obserwuj, co robi

Rozrywka
callista006

Mężczyźni nie zdają sobie sprawy, jak wiele można wyczytać z mowy ciała kobiety w konkretnych sytuacjach. A szkoda, bo gdyby posiedli tę umiejętność, nie przegapiali by szansy na coś więcej i jednocześnie nie robili z siebie idiotów, kiedy nie mają żadnych szans. 

Jeśli nie jesteś pewien, czy ta dziewczyna pragnie Cię tak samo, jak Ty jej, zaproś ją do restauracji/knajpy/kawiarni. Tam najłatwiej czytać z mowy ciała.

1. Dystans

Ta para siedzi tak daleko od siebie, jak to tylko możliwe. W dodatku kobieta bawi się telefonem. To oznacza zdecydowanie NIE.

1

2. Łokcie i dłonie

Łokcie i dłonie na stole często są oznaką dyskomfortu. Para na zdjęciu nie patrzy na siebie. Dotykanie swojej twarzy oznacza zakłopotanie. Nie jest dobrze.

2

3. Siedzenie po tej samej stronie

Jeżeli już na pierwszej randce dziewczyna siada obok ciebie, to wcale nie jest dobry znak. Traktuje cię raczej jako kumpla. Zakochani, zanim ramię w ramię obierają wspólny kierunek życia, najpierw patrzą tylko na siebie.

4

5. Rozglądanie się

Jeśli kobieta bada otoczenie na początku, po prostu jest ciekawą świata i spostrzegawczą osobą. Jeśli robi to w trakcie randki, to jasny znak, że cokolwiek interesuje ją bardziej niż ty.

Bored couple having dinner in restaurant

6. Dotyk

Dotyk to zawsze dobry znak. Jeżeli kobieta szuka okazji, żeby choćby musnąć twoją dłoń swoją, możesz poczuć się pewniej.

5

7. Chcesz poznać więcej tych dobrych znaków? Zobacz po czym poznać, że ona ma ochotę na seks

 

 

To straszne! Dziewczynka oddała włosy na perukę dla chorych na raka i … To co się stało zabiło mnie :(

ŻYCIE POLECANE
roundhere

Ta historia jest wstrząsająca i pokazuje jak okrutni potrafią być ludzie! Koniecznie przeczytaj!

Jetta Fosburg z Dayton to cudowna i bezinteresowna dziewczynka, która wie co w życiu jest najważniejsze. 10-letni aniołek, bo tak jednym słowem można określić to dziecko, postanowiła wesprzeć dzieci chore na raka i ofiarowała swoje piękne, długie i gęste włosy fundacji „Wigs for Kids”. Organizacja produkuje peruki dla dzieci chorych na raka, które po długiej i ciężkiej chemioterapii tracą włosy.

635494230383244612

Skromna Jetta oddała swoje włosy z dobroci serca. Jak sama powiedziała:

W mojej rodzinie jest kilka osób, które chorują na raka. Wiedziałam co należy zrobić

Z małej bohaterki dumni są również jej rodzice. Matka Jetty, Heidi Fosburg powiedziała:

Byliśmy z niej bardzo dumni, na ten pomysł wpadła sama. 

635494230383400618

Pomimo faktu, że dziewczynka zrobiła coś niezwykłego i dobrego, jej poświecenie zostało wyśmiane! Kiedy 10-latka przyszła do szkoły w nowej krótkiej fryzurze jej rówieśnicy zaczęli jej dokuczać. Delikatna i wrażliwa Jetta starała się ignorować zaczepki kolegów, ale z każdym dniem stawały się one coraz bardziej agresywne! Z każdej strony słyszała, że jest brzydka i wygląda jak chłopiec 🙁

635494230383400619

Kiedy ataki na bezbronną dziewczynkę zaczęły się nasilać, mama Jetty postanowiła zainterweniować. Kobieta udała się do dyrektorki, która zbagatelizowała całą sprawę. Troskliwa matka postanowiła zabrać szykanowaną córkę ze szkoły.