5 najbardziej absurdalnych powodów kobiecego focha

ŻYCIE
callista006

Seksapil to najsilniejsza broń kobieca. Tuz za nią jest… foch. Niezależnie od tego, czy wzbudza wyrzuty sumienia czy zmusza do „przepraszam” tylko dla świętego spokoju – zawsze działa. Foch od innych rodzajów obrażania różni się przede wszystkim tym, że jego przyczyny potrafią być niedorzecznie absurdalne. Oto 6 powodów focha, które zadziwiają mężczyzn najbardziej. 

1. SEN

1

Foch o sen to chyba najbardziej szokująca dla mężczyzn wiadomość. Lepiej nie wspominaj, że śniła ci się jakaś aktorka/była dziewczyna/obca dziewczyna/ ktokolwiek inny niż twoja ukochana. Gorzej, jeśli to ona wyśniła twoją zdradę. Na to już nic nie poradzisz, takiego focha trzeba po prostu przeczekać, w międzyczasie zapewniając obrażoną partnerkę o swojej żarliwej miłości.

2. SMS

2

Foch jest stosowany bardzo często w sytuacji, kiedy mężczyzna nie odpisze odpowiednio szybko na sms-a. Dopuszczalny czas oczekiwania to 10 minut. Każda kolejna minuta zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia focha, a raczej jego natężenie (po 20 minutach foch to pewniak). Niezależnie od tego czy akurat prowadziłeś samochód, robiłeś zakupy czy jeszcze coś innego – twoja ukochana powinna być ważniejsza.

3. FACEBOOK

3

Jeśli chodzi o focha, Facebook to prawdziwa zmora naszych czasów. Brak statusu „w związku”, ładna koleżanka dodana do znajomych, zbyt dużo lajków pod zdjęciami innych dziewczyn, fanpage Playboya wśród ulubionych, zaczepki, oznaczenie w poście kumpeli… Foch, foch, foch i jeszcze raz foch.

4. TON GŁOSU

4

Dla kobiety to jakim tonem głosu mówisz jest równie ważne jak to co mówisz. A może nawet ważniejsze. Jeśli powiesz coś tonem, który nie spodoba się twojej ukochanej – foch. Jeśli przyznasz się, że nie wiesz jak w takim razie powinien brzmieć prawidłowy ton – foch z przytupem.

5. ZŁA DECYZJA

5

Twoja ukochana zastanawia się czy woli iść do kina czy do knajpy. Bierze też pod uwagę obejrzenie filmu pod kocem, w twoich ramionach. Ma problem z podjęciem decyzji, więc mówi: „Ja nie wiem, Ty zdecyduj”. Miej się jednak na baczności. Jeśli wybierzesz knajpę lub kino, z pewnością spadnie na ciebie foch za to, że nie wolałeś spędzić wieczoru tylko z nią. Jeśli zdecydujesz się na seans w domu, zapewne usłyszysz, że jesteś nietowarzyskim dzikusem i najchętniej w ogóle nie wychodziłbyś z domu, a ona potrzebuje do ludzi. Tak czy inaczej – foch.

Foch bywa też uzasadniony, na przykład jeśli jest spowodowany jednym z tych męskich nawyków, które doprowadzają kobiety do szału. Z fochem trzeba nauczyć się żyć, przede wszystkim uodpornić się na niego. Doświadczeni i sprytni mężczyźni potrafią dość szybko zwalczyć go dowcipem lub seksem, jednak tego trzeba się uczyć przez lata.

 

13 niesamowitych fotografii, które podbiły internet w 2015 roku

KULTURA
bsnrk

1. To zdjęcie kupionej na targu róży

2764x2073x1182.jpg.pagespeed.ic.nPVvjAwIG_

2. Spójrzcie bliżej

2764x2073x04.jpg.pagespeed.ic.3rsJP7fqrG

3. Wujek tego dziecka zrobił taką kołyskę w stylu „Szczęk”, żeby siostrzeniec mógł mieć słodkie sny

744

4. Fotograf Atif Saeed wysiadł z samochodu i ryzykował życiem, ale udało mu się uchwycić taką chwilę

1033 (1)

5. To selfie z bohaterem drugiego planu

800x452x1421.jpg.pagespeed.ic.uMfvzoROwa

6. Biało-złota czy niebiesko-czarna?

1024x518x1521.jpg.pagespeed.ic.d6HGH39XBA

7. Kot o dwóch twarzach

Screen-Shot-2015-12-22-at-09.47.57 (1)

8. Delta Boeing 737 uderzony przez piorun w Atlancie

1

9. Ta fanka zrobiła sobie zdjęcie z komikami. Wyszło mega komicznie

1

10. 20-letnia Bekah Miles zrobiła sobie tatuaż z napisem „Wszystko u mnie w porządku”, który czytany z góry krzyczy „Uratuj mnie!”

saveme

11. To zdjęcie japońskiego artysty o pseudonimie Halno

Screen-Shot-2015-12-22-at-09.49.37

12. To nie Photoshop! Remi jest mieszanką jamnika z pitbullem

640x491xScreen-Shot-2015-12-22-at-09.49.50.png.pagespeed.ic.MTXR6jGYzE

13. Astronauta Scott Kelly robił sobie selfie w kosmosie, korzystając ze światła płynącego z Ziemi. Na górze Sahara, na dole Morze Śródziemne

Screen-Shot-2015-12-22-at-09.50.29

Polecamy: Te słynny zdjęcia z 2015 roku to Photoshop. Daliście się nabrać?

Mąż zastanawiał się dlaczego jego żony jeszcze nie ma w łóżku… Oto cała prawda o kobietach!

ŻYCIE
myrmek

Mama i Tata oglądali telewizję, kiedy Mama powiedziała:

„Jestem zmęczona, robi się późno. Chyba pójdę do łóżka”

Poszła do kuchni, żeby zrobić kanapki do szkoły na następny dzień, wypłukała miseczki po deserze, wyjęła mięso z zamrażalki na jutrzejszą kolację, sprawdziła ile zostało jeszcze płatków śniadaniowych, napełniła cukierniczkę, rozłożyła łyżki i miski na stole i przygotowała kawę do zaparzenia na rano.

Potem włożyła mokre ubrania do suszarki, załadowała pralkę, wyprasowała koszulę i przyszyła odpadający guzik. Pozbierała części gry ze stołu i odłożyła telefon na swoje miejsce. Podlała kwiatki, opróżniła kosz z papierami i rozwiesiła mokry ręcznik. Ziewnęła, przeciągnęła się i poszła w kierunku sypialni. Po drodze zatrzymała się przy biurku i napisała wiadomość dla nauczyciela, przeliczyła drobne na szkolne wydatki i wyjęła podręcznik z pod krzesła. Wypisała kartkę urodzinową dla przyjaciółki, zaadresowała, przykleiła znaczek i napisała szybką listę zakupów. Położyła obie obok swojej torebki.

Następnie Mama nałożyła na siebie krem do twarzy i balsam do ciała, umyła zęby i podpiłowała paznokcie. Mąż zawołał:

„Myślałem, że idziesz do łóżka”!

„Już prawie” – odpowiedziała.

Napełniła psią miskę wodą i wypuściła kota na zewnątrz, potem upewniła się, że drzwi są zamknięte. Sprawdziła co robią dzieci i wyłączyła jedną nocną lampkę. Powiesiła koszulę, wrzuciła kilka brudnych skarpetek do kosza z praniem, zamieniła kilka słów z jednym z dzieci odrabiających lekcje. Będąc już w swoim pokoju nastawiła budzik, wybrała ubrania na jutrzejszy dzień i wyprostowała półkę na buty. Dodała trzy rzeczy do swojej listy na jutro.

Mniej więcej w tym samym czasie mąż wyłączył telewizor i ogłosił w powietrze:

„Idę do łóżka”

I tak zrobił.

Źródło: Joyce Meyer „The Confidant”