5 obrazków, które pokazują cienką granicę między byciem szczerym a byciem okrutnym

Rozrywka
callista006

Te same lub podobne słowa, wypowiedziane w różnych okolicznościach, mogą wywoływać skrajne emocje. Dostrzegacie tę różnicę?

#1

1

#2

2

#3

3

#4

4

#5

5

Ilustracje: Robert Brown

Zobacz też 6 ilustracji, które pokazują, co jest seksowne, a co obrzydliwe.

Źródło: CollegeHumor.com

SZOK! Tę piękną dziewczynę zabił… iPHONE! Jak to się stało?!

NEWSY
roundhere

Evgenia Sviridenko z Rosji zginęła przez swojego iPhone’a! Dziewczyna brała kąpiel i SMS-owała z przyjaciółkami. W pewnym momencie upuściła telefon, który wpadł do wody. Evgenia została porażona prądem i zmarła niemal natychmiast. Jej współlokatorka przyznała, że weszła do łazienki, gdy Sviridenko długo z niej nie wychodziła. „Pływała w wannie, kompletnie blada. Jej ciało wciąż drżało po szoku, jakiego doznało.” Policja bada sprawę.

vawb

13-letni Syryjczyk w kilku słowach zdradza całą prawdę o emigracji i podbija internet

NEWSY
callista006

Ten chłopczyk to jeden z tysięcy uchodźców, którzy utknęli w Budapeszcie. Ci ludzie zgromadzeni na dworcu Keleti próbowali dostać się do Austrii i Niemiec.

Tym problemem żyje teraz cała Europa. Jedni w zgromadzonych na dworcach tłumach uchodźców widzą agresywnych, despotycznych terrorystów. Inni dostrzegają zmęczone matki i zrozpaczonych ojców, próbujących ratować życia swoich dzieci. Opinie co do tego, czy i jak im pomóc są podzielone. Co na ten temat miał do powiedzenia 13-letni Syryjczyk?

1

– Ludzie nie chcą Syryjczyków w Serbii, na Węgrzech, w Macedonii, w Grecji…

– Jakie jest więc twoje przesłanie? Co chcesz im powiedzieć? – pyta dziennikarz.

– Proszę, pomóżcie Syryjczykom. Oni już teraz potrzebują waszej pomocy. Zatrzymajcie tę wojnę. Wcale nie chcemy zostawać w Europie. Powstrzymajcie tylko wojnę w Syrii. Tylko tyle.

Źródło: Wyborcza.pl