5 rzeczy, których każda dziewczyna oczekuje od mężczyzny podczas ich pierwszego razu

Rozrywka
callista006

Pierwsza wspólna noc nie zawsze jest idealna i nie ma się czym zrażać. Są jednak pewne rzeczy, których zabraknąć nie może. Jeśli mężczyzna o tym zapomni, prawdopodobnie zdyskwalifikuje się na wstępie…

1. Pocałunki

1

 

Nie zapominaj o romantycznych i namiętnych pocałunkach. Jeśli tego zabraknie, kobieta będzie się czuła, jakbyś w ogóle nie myślał o niej, tylko o tym, co ma między nogami.

2. Czuły dotyk

2

 

Kobieta potrzebuje zazwyczaj więcej czasu niż mężczyzna, żeby się nakręcić, dlatego gra wstępna to podstawa. Dotykaj czule jej ciało i wcale nie skupiaj się od razu na miejscach oczywistych. Niech poczuje, że pragniesz jej całej, od stóp do czubka głowy.

3. Atmosfera

3

 

Zadbaj o to, aby czas i miejsce sprzyjały erotycznym uniesieniom. Światło, muzyka, afrodyzjaki. Dla kobiet takie rzeczy są naprawdę ważne. Jeśli będziesz chciał zaciągnąć ją do łóżka w swojej dusznej, niezbyt ładnie pachnącej sypialni, gdzie najpierw trzeba przekopać tunel w brudnych ciuchach, pudełkach po pizzy, itd. żeby w ogóle się tam dostać, nie licz na sukces.

4. Komplementy

4

 

Jest taka piękna, że nie możesz się jej oprzeć? Jej ciało jest tak cudowne, że palisz się z pożądania? Uwielbiasz patrzeć jej w oczy, kiedy to robicie? Powiedz jej to!

5. Luz

5

 

Nie stresuj się i nie spinaj. Kobieta może to odebrać w ten sposób, że się wahasz. A jeśli ty nie jesteś pewien, to może nie warto? Wyluzuj, jeśli coś pójdzie nie tak, zatuszujecie to śmiechem!

Zobacz też 7 niezręcznych sytuacji, które zdarzają się podczas „pierwszego razu”…

 

Te opuszczone kocięta mają bardzo nietypową mamę zastępczą – ale kocha je jak własne dzieci!

Rozrywka
rafabat

Te trzy małe kocięta znalazły idealne zastępstwo za swoją biologiczną mamę. W tę rolę idealnie wcieliła się Mary, której urodziło się właśnie 7 szczeniaczków. Suczka szybko przyjęła kotki do swojego stada i zajęła się nimi jak własnymi dziećmi.

Niezwykła opowieść o tym, jak spełnić amerykański sen. Przed Wami Ted Williams – bezdomny, który stał się gwiazdą internetu!

Rozrywka
rafabat

Jeszcze do niedawna Ted Williams był nikomu nieznanym bezdomnym mieszkającym na ulicach Columbus, stolicy stanu Ohio. Dzięki przypadkowo nakręconemu filmowi mężczyzna najpierw stał się gwiazdą serwisu YouTube, a teraz próbuje swoich sił jako… spiker telewizyjny.

Szczęście nie uśmiechnęłoby się do Teda, gdyby nie pewien operator lokalnych mediów, który jako pierwszy zauważył stojącego na ulicy bezdomnego z tabliczką w ręku: „Dostałem prawdziwy dar od Boga – głos. Jestem byłym spikerem, który popadł w trudną sytuację. Każda pomoc będzie mile widziana”.

Nagranie szybko trafiło do sieci i niesamowity głos Teda usłyszały już miliony internautów. Takiej barwy po prostu się nie zapomina. Nie zapomnieli też anonimowi darczyńcy, którzy zebrali dla niego pieniędzę, kupili mu telefon komórkowy, elegancki garnitur oraz uruchomili jego stronę internetową.

Wystarczyło kilka godzin, by bezdomny dostał sporo propozycji od radiostacji, a także stacji telewizyjnych, które chciałyby, aby Ted czarował ich słuchaczy swoim pięknym głosem. Wszystko wskazuje więc na to, że jego życie ulegnie definitywnej przemianie.