5 rzeczy, których kobiety w tajemnicy oczekują od mężczyzn w sypialni

Rozrywka
callista006

Pisaliśmy już o wstydliwych pragnieniach każdego mężczyzny. Czas uchylić rąbka tajemnicy również panom. Jeśli chcesz zaimponować swojej partnerce, zapoznaj się z tymi kobiecymi pragnieniami, o których pewnie wcześniej nie myślałeś. 

1. Otwartość

1

Każda kochanka chciałaby opowiedzieć swojemu mężczyźnie o miejscach, w które kobieta pragnie być dotykana, ale większość z nich nie ma na to odwagi. Brak otwartości w sypialni to jeden z najczęstszych błędów popełnianych w łóżku przez kobiety. Dlatego wiele pań marzy o tym, aby to mężczyzna zainicjował rozmowę na ten temat. Pamiętaj przy tym, że najlepszą metodą nauki czyjegoś ciała jest demonstracja. Działaj i pytaj o wskazówki.

2. Pasja

2

Kobiety uwielbiają romantyzm, świece, kwiaty, czułe słówka, itp. Ale w łóżku panie oczekują również pasji i namiętności. Nie bądź nieśmiały i nie dotykaj jej tak, jakbyś jednocześnie chciał za to przepraszać.

3. Stanowczość

3

Nie chodzi o to, żebyś był agresywny (chyba, że i ty i ona lubicie takie zabawy – oczywiście wszystko w granicach bezpieczeństwa). Jednak od czasu do czasu każda kobieta lubi to uczucie, kiedy namiętnie ją całujesz i dajesz do zrozumienia, że pragniesz jej tak mocno, że musisz ją mieć tu i teraz.

4. Gra wstępna

4

Szybkie numerki czasami są fantastyczne, jednak zainteresowanie mężczyzn samym aktem penetracji, zaspokojeniem tylko JEGO zwierzęcego instynktu, jest jednym z błędów najczęściej popełnianych w łóżku przez mężczyzn. Tymczasem dla kobiet gra wstępna nieraz jest ważniejsza niż samo zbliżenie. „Rozgrzewając” swoją partnerkę nie skupiaj się tylko na TYM miejscu, ale na całym jej ciele.

5. Seks oralny

5

Niestety, przeciętny facet często oczekuje od swojej partnerki, że „zrobi mu dobrze ustami”, natomiast wzajemność w tej kwestii nawet nie przychodzi mu do głowy. Tymczasem dla wielu kobiet nie ma większej przyjemności… Przemyśl tę sprawę i zapoznaj się z 7 rzeczami, których nikt nie mówił ci o seksie oralnym.

Źródło: Herbeauty.co

Ten niecodzienny portret założyciela Facebooka nie został namalowany czekoladą

KULTURA
Aru

Cóż, jeżeli kiedykolwiek chcieliście napisać, że Mark Zuckerberg „gówno wie”, teraz macie szansę.

Artysta i hacker z Brooklynu KATSU użył swoich własnych odchodów, aby stworzyć portret współzałożyciela Facebooka – Marka Zuckerberga.

Kupoobraz, obecnie wystawiony w The Hole w Nowym Jorku, jest częścią wystawy KATSU zatytułowanej „Pamiętaj Przyszłość”. Galeria nie skomentowała jeszcze tego… dzieła.

KATSU at The Hole Gallery, NYC. #KATSU #nyc #art

Film zamieszczony przez użytkownika Cheap & Plastique Magazine (@cheapandplastique)

20 seksownych aktorów, którzy udowadniają, że broda to zawsze dobry wybór

Rozrywka
callista006

Tak czy nie?

1. Leonardo DiCaprio

1

2. Bradley Cooper

2

3. Ben Affleck

3

4. Robert Pattinson

4

5. Ryan Reynolds

5

6. Jared Leto

6

7. Jake Gyllenhaal

7

8. Tom Hardy

8

9. David Beckham

9

10. Zac Efron

10

11. Hugh Jackman

11

12. Shia Lebeouf

12

13. Ryan Gosling

13

14. Ian Somerhalder

14

15. Kit Harington

15

16. Jon Hamm

16

17. George Clooney

17

18. Viggo Mortenson

18

19. Christian Bale

19

20. Brad Pitt

20

Zgadzacie się z nami?

21

Polecamy: BRODACZE do wzięcia: Zarośnięci single szukają dziewczyny!

Źródło: Diply.com