5 zwyczajów kobiet, które mają ORGAZM za każdym razem

ŻYCIE
bsnrk

Bo właściwe nawyki dają właściwe rezultaty.

1. Masturbują się regularnie

Masturbujące się kobiety generalnie lepiej znają swoje ciało. Wiedzą, jakiego potrzebują dotyku, jakiego tempa, i tak dalej. Orgazmy przeżyte w samotności znacznie zwiększają szanse na orgazmy z partnerem.

2. Koncentrują się na swojej łechtaczce

Większość kobiet potrzebuje stymulacji łechtaczki, żeby dojść. Znacznie mniejszy może to osiągnąć tylko i wyłącznie poprzez penetrację – mówią badania.

3. Nie omijają gry wstępnej

Gra wstępna buduje atmosferę podniecenia, bez której orgazm jest niemożliwy do osiągnięcia. Nie ma reguły, ale zwykle wypada poświęcić jej 5-20 minut, zanim rozpocznie się główne wydarzenie.

Polecamy dla panów: Tych rzeczy nie rób w trakcie gry wstępnej

4. Mówią o seksie i dają właściwe sygnały

Co cię kręci? Czego chcesz więcej? Kobiety tak bardzo różnią się od siebie, że trzeba mieć dużo szczęścia, żeby trafić na partnera, który będzie robił od razu to, czego chcesz. Jeśli udajesz, że coś ci się podoba, pogarszasz tylko sprawę.

5. Nie stresują się swoim orgazmem

Wbrew temu, co podpowiada intuicja, dążenie do orgazmu za wszelką cenę, oddala nas od niego. Pojawia się stres, kóry bardzo utrudnia sprawę. Im bardziej jesteś zrelaksowaną, tym większą masz szansę na orgazm.

Polecamy: Te kobiety wpadły na genialny pomysł, żeby pokazać, jak dać im orgazm

Ta kobieta wsadziła sobie cebulę do skarpetki i położyła się spać. Od dziś codziennie robię to samo!

ŻYCIE
myrmek

Może brzmi to jak szalony pomysł starszej pani, ale działa! I to jak:) Włożenie plasterka cebuli do skarpetki na noc spowoduje, że Twoje ciało oczyści się w naturalny sposób w trakcie kilku godzin snu. Nie będziesz musiał/musiała robić nic więcej!

Metoda, o której mowa wywodzi się z Azji i jest znana od wieków. Wiedza o tym, że ludzka stopa ma ogromne znaczenie dla zdrowia całego organizmu tamtejsze ludy przekazują sobie z pokolenia na pokolenie. Każdemu organowi i każdej części ciała człowieka przyporządkowany jest odpowiedni obszar na stopie. Ta specyficzna mapa wykorzystywana jest między innymi w akupunkturze.

refleksologia-stop

Co należy zrobić, by pozbawić się z organizmu wszelkich toksyn i szkodliwych substancji? Sposób jest bajecznie prosty, choć na pierwszy rzut oka może wydawać się szalenie dziwaczny:

1. Kroimy cebulę w plastry. Najlepsza będzie cebula z przydomowego ogródka, taka co do której mamy pewność, że nie była psikana żadnymi pestycydami.

2. Pokrojone plastry umieszczamy na podeszwie stopy i ubieramy skarpetki.

3. Idziemy spać:)

4. Podczas naszego snu cebula stymuluje wszystkie obszary na stopie. Obszary te są połączone z narządami wewnętrznymi.

465

Korzyści z tego prostego i szybkiego zabiegu są niesamowite:

1. Kwas fosforowy z cebuli oczyszcza krew

2. Pozbywamy się zarazków i bakterii z organizmu

3. Stopy… ładniej pachną, choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że powinno być wręcz przeciwnie.

Chcesz cieszyć się dobrym zdrowim i wpsaniałą kondycją psychofizyczną? Codzinnie wieczorem ukrój plasterek cebuli i wsadź go sobie w skarpetkę:)

Źródło: Ping Mingh Health, Chinese Herbs, Ask Dr Mao

Zrobiła sobie ponad 20 operacji, żeby wyglądać „idealnie”. Myślicie, że się udało? To zobaczcie, jak wyglądała wcześniej

ŻYCIE
callista006

W wieku 26 lat wenezuelska modelka Aleira Avendani miała na swoim koncie już ponad 20 operacji plastycznych. Kobieta była zdeterminowana, aby uzyskać „idealny” wygląd…

1

Miała między innymi 2 korekty nosa, 4 operacje piersi, zabieg wszczepienia bajpasa, wstawiane implanty pośladków…  Zaczęła w wieku 19 lat.

1

Jej przemiana to nie tylko operacje. Swoją 50-centymetrową talię zawdzięcza wytrwałemu noszeniu ciasnych gorsetów przez całe lata.

3

Wszystkie przemiany Aleirii są na bieżąco dokumentowane na jej kontach na Instagramie. Tak, kobieta ma ich kilka. Łącznie śledzi ją pół miliona internautów, którzy codziennie mogą liczyć na nową dawkę zdjęć.

4

„Media społecznościowe to najlepszy sposób dla modelki, aby się wybić, a ja uwielbiam wrzucać zdjęcia swojego niesamowitego ciała do sieci. Chcę, aby obserwowało mnie jak najwięcej ludzi. Świat powinien mnie zobaczyć, powinien zobaczyć moje cudowne kształty” – skromnie stwierdza Aleira.

5

Modelka przeszła też sporo mniej standardowych zabiegów. Miała podciągane czoło, aby podnieść brwi, wydłużaną szyję czy wyrywane wszystkie zęby, aby zastąpić je nowymi, doskonałymi protezami.

6

Jak sama twierdzi, jest z siebie bardzo dumna. Osiąga swoje cele. Ma coraz więcej fanów na Instagramie, pojawiła się w meksykańskim Playboy’u, podróżuje po świecie i prezentuje ludziom swoje ciało. Wszystko osiągnęła sama. Sukces okupiła mnóstwem pieniędzy, bólem i czasem na dochodzenie do siebie po operacjach.

7

Jednak nawet po tak wielu zabiegach, Aleira nie ma zamiaru spocząć na laurach. Zamierza dalej upiększać swoje ciało i dążyć do perfekcji. „Nie boję się chodzenia pod nóż” – przekonuje. – „Poddam się każdej operacji, jaka przyjdzie mi tylko do głowy, aby być jeszcze bardziej zadowoloną ze swojego ciała”.

Tak Aleira wyglądała przed operacjami. Poznalibyście ją?

222

Zobacz też: Ta para wydała ponad milion złotych, by wyglądać jak Barbie i Ken…