6 rzeczy, które dziewczyny robią, aby zaimponować facetom, a wychodzi na odwrót

Rozrywka
callista006

Pisaliśmy już o tym, jak zdobyć faceta. Warto dowiedzieć się również, czego w tym celu robić nie należy. To, co zakochanej dziewczynie może wydawać się imponujące dla mężczyzny, w rzeczywistości często go odstrasza.

1. Nie wysyłaj mu seksownych zdjęć

1

Myślisz, że jeżeli zagrasz niegrzeczną, wyzwoloną dziewczynę i w dodatku zaprezentujesz mu swoją figurę, dasz mu do zrozumienia, że warto się tobą zainteresować. Tymczasem dla niego będzie to jasny komunikat, że jesteś łatwa i w dodatku napalona na niego. Czyli nie ma czego zdobywać, nie ma o co się starać. Ryzykujesz też, że facet pochwali się twoimi zdjęciami przed kumplami. Seksowne, półnagie fotki zostaw dla ukochanego na bardziej zaawansowanym etapie związku.

2. Nie zamawiaj w restauracji liścia sałaty i wody

2

Kobietom wydaje się, że jeśli zamówią samą wodę, ewentualnie dietetyczną sałatkę, pokażą mężczyźnie, że dbają o swoją figurę i nie są obżartuchami. Facet zastanawia się wtedy, po co w ogóle umówiłaś się z nim na kolację, skoro nie masz zamiaru nic jeść. W dodatku sam może czuć się skrępowany zamawiając dużą porcję mięsa (jest głodny! W końcu umówił się na kolację!). Dużo więcej zyskasz w jego oczach, jeśli pokażesz mu, że jedzenie sprawia ci przyjemność. Przez żołądek do serca!

3. Nie opijaj się i nie bierz narkotyków

2

Jeśli trafisz z nim na imprezę, gdzie większość ludzi „wspomaga” dobrą zabawę dopalaczami i dużą ilością alkoholu, nie próbuj zaimponować facetowi „mocną głową” czy odwagą (myloną w tym wypadku z głupotą). Obdarzy cię dużo większym szacunkiem, jeśli zobaczy, że potrafisz stanowczo mówić nie. Poza tym chyba nie chcesz, żeby oglądał cię w stanie, w którym kompletnie się nie kontrolujesz…

4. Nie obgaduj swojego ex

4

Nawet jeśli twój ex naprawdę był draniem, zachowaj to dla siebie. Po pierwsze twój potencjalny partner pomyśli, że jeśli wam nie wyjdzie, jego też bez skrępowania będziesz obgadywać z kolejnym facetem. Po drugie, może zacząć podejrzewać, że skoro z takim rozemocjonowaniem opowiadasz o swoim byłym, nie pogodziłaś się jeszcze z tym rozstaniem i nadal coś czujesz do swojego ex.

5. Nie udawaj nieporadnej

5

Owszem, nie ma nic złego w proszeniu chłopaka o pomoc i okazywaniu mu podziwu i wdzięczności. Wręcz przeciwnie – mężczyzna lubi czuć się potrzebny. Jeśli jednak zaczniesz przesadzać i robić z siebie ofiarę losu, która sama z niczym sobie nie radzi, na pewno nie zyskasz w jego oczach. Będzie ci pomagał z litości, ale w rzeczywistości uzna cię za… łajzę. Jeśli chcesz mu zaimponować, to pokaż, że jesteś niezależną dziewczyną, która umie o siebie zadbać.

6. Nie zmieniaj dla niego swojego stylu

5

Jeśli do tej pory nosiłaś kolorowe, dziewczęce ubrania, nie zaczynaj zakładać na siebie czarnych, nabijanych ćwiekami ciuchów tylko dlatego, że on ma taki styl. Skoro zwrócił na ciebie uwagę, to znaczy, że spodobałaś mu się w tym, co sama lubisz nosić. Przede wszystkim bądź sobą – to zaimponuje facetowi bardziej, niż podporządkowywanie się gustom otoczenia.

Zobacz też, czego mężczyźni nie znoszą w kobiecym wyglądzie oraz co chłopaki uwielbiają w dziewczynach.

Źródło: Papilot.pl

W życiu się do tego nie przyznasz, ale te zdjęcia plastrów na wągry w HD sprawią ci obrzydliwą satysfakcję

ŻYCIE
callista006

Sam dla siebie jesteś zagadką i często nie potrafisz wyjaśnić zjawisk zachodzących zarówno w twoim ciele, jak i umyśle. To typowo ludzkie. Jedną z takich zaskakujących ciekawostek jest fakt, że patrząc na te zdjęcia zużytych plastrów na wągry, oprócz obrzydzenia odczujesz dziką satysfakcję…

1. Po wszystkim przyglądamy się temu, jak naszemu najwspanialszemu trofeum

1

2. Nie, to nie jest plaster po depilacji nóg woskiem. To nie włosy, to wągry. I właśnie to jest wspaniałe

2

3. Świadomość, że to było w środku, a teraz jest na zewnątrz, dostarcza motyli w brzuchu

3

4. Nie wiem jak wy, ale ja naprawdę mam teraz ochotę iść do sklepu i kupić te plastry

4

5. To wygląda jak jakaś średniowieczna maska do tortur…

5

6. Łał. Tu widać prawdziwy rozmiar tych bydlaków

6

Zobacz co oznacza trądzik na różnych częściach ciała…

 

Najśmieszniejsze i najdziwniejsze komplementy, jakie mężczyźni usłyszeli od dziewczyn

Rozrywka
callista006

Faceci uwielbiają komplementy, zdaniem psychologów są żądni pochwał bardziej niż kobiety. Czasami jednak oprócz, a nawet zamiast przyjemnego uczucia komplementy z ust dziewczyny wywołują u panów salwę śmiechu lub zażenowanie. 6 mężczyzn zwierzyło się z takich właśnie sytuacji.

#1

1

#2

2

#3

3

#4

4

#5

5

#6

6

Zobacz jak zdobyć fajnego faceta.

Źródło: Papilot.pl