7 idiotycznych rzeczy, które faceci myślą na temat okresu

Rozrywka
callista006

Dziewczyny, załamiecie się. To prawdziwe wypowiedzi mężczyzn z różnych portali społecznościowych. Panowie… Serio?!

1. „To taki ból, jak kiedy jest się przeziębionym, tylko rolę nosa pełni wagina”

1

2. „Jestem w stanie sobie wyobrazić, jak to jest. To tak, jakby twoje jajniki poszły na wojnę w macicy. Jeden z nich rzuca granatem, a wtedy krew i ciało poległych przedostaje się przez krater w najmniej odpowiednim momencie”

2

3. „Sądząc po reklamach tamponów, okres jest jak pobyt w SPA. Masz ochotę tańczyć na plaży w zwolnionym tempie i uprawiać sport z przyjaciółmi”

3

4. „Dziewczyny boli brzuch, bo jest w nim za dużo krwi. Im więcej krwi z nich wycieka, tym mniejszy jest ból”

6

5. „To musi być okropne, tak non stop sikać. Zastanawia mnie jakim cudem kobiety nie muszą wymieniać podpasek i tamponów co 5 minut”

7

6. „Dziewczyny wolą nosić tampony niż podpaski, to jasne. Po pierwsze nie brudzi im się przedziałek w tyłku, po drugie… hehe… dobrze im z tamponem w środku”

6

7. „Kobiety dostają bolesnych skurczów, a z każdym skurczem słyszą grzmot i mają błyski przed oczami, jak podczas burzy”

7

Zobacz też 10 przypałów w trakcie okresu, które każdej dziewczynie zdarzyły się przynajmniej raz w życiu…

 

Ta 56-latka rozebrała się, aby udowodnić, że tatuaże mogą wyglądać dobrze w każdym wieku

ŻYCIE
bsnrk

Poznajcie mieszkankę Teksasu (USA) Julię H., która pod pseudonimem „The Burning Lotus” od pewnego czasu z sukcesem prowadzi bloga ze swoimi nagimi zdjęciami. 56-letnia modelka udowadnia tym samym światu, że bycie sexy nie kończy się po 20. roku życia, a z tatuażami można wyglądać dobrze niezależnie od wieku. Sami zobaczcie:

1.

1

2.

2

3.

4

4.

5

5.

6

6.

7

7.

8

8.

9

9.

10

Źródło: tumblr (link od 18 lat)

Wystawił owczarka na parapet za okno… na czwartym piętrze! Jaka kara dla tego potwora?

NEWSY
roundhere

Zarzut zabicia psa usłyszał mężczyzna, który postawił owczarka niemieckiego na zewnętrznym parapecie i zamknął okno. Pies nie był w stanie utrzymać się na wąskiej blasze i spadł z czwartego piętra. Nie przeżył – informuje TVN24.

Do zdarzenia doszło pod koniec marca na osiedlu Piątkowo w Poznaniu. Właściciela owczarka nie było w mieszkaniu. Pod jego nieobecność psem zajmowali się inni lokatorzy. Jeden z nich z nieustalonych przyczyn wystawił zwierzę na blaszany parapet za okno, po czym je zamknął. Pies po kilku minutach, kiedy usiłował utrzymać się na wąskiej blasze, spadł z wysokości czwartego piętra.

Według ustaleń policji, w czasie zdarzenia w mieszkaniu poza mężczyzną opiekującym się psem było jeszcze czterech studentów. Osoba, która wystawiła owczarka usłyszała zarzuty.

– Zgodnie z artykułem 35 za uśmiercenie zwierzęcia sprawcy grozi do dwóch lat pozbawienia wolności – powiedział Maciej Święcichowski, rzecznik wielkopolskiej policji.

Jaką karę wymierzylibyście temu potworowi? Udostępnij ten wpis. Niech więcej osób dowie się o bestialstwie niektórych ludzi.

Źródło: TVN24