7 najmłodszych rodziców na świecie. Szok…

ŻYCIE
callista006

W dzisiejszych czasach nawet 18-letnie mamy wzbudzają powszechne kontrowersje. Uważa się, że współczesne nastolatki na ogół dojrzewają mentalnie stosunkowo późno i nie są wystarczająco odpowiedzialne, aby być rodzicami. Tymczasem na świecie znacznie młodsze dzieci miewają dzieci…

1. Jordan Williams i Tia John

1

Ta para została rodzicami w wieku 14 lat.

2. Tressa Middleton

2

Ta dziewczynka została wykorzystana seksualnie przez własnego brata i urodziła jego dziecko mając 12 lat. Jako 21-latka napisała książkę o swoich przeżyciach, zatytułowaną „Tressa. 12-letnia matka”.

3. Kordeza Zhelyazkova

3

Jej kochanek, Jeliazko Dimitrov zapłodnił ją, kiedy miała 11 lat. Para wzięła ślub tuz przed narodzinami dziecka.

4. April Webster i Nathan Fishbourne

4

Ta para spłodziła potomstwo mając po 14 lat.

5. Alleshia Gregson

5

Alleshia w wieku 14 lat była już matką 2 dzieci. Pierwsze urodziła jako 12-latka, a 2 lata później ponownie zaszła w ciążę.

6. Thuli Shaka

6

Ta dziewczynka z Afryki Południowej urodziła chłopca w wieku 10 lat.

7. Alfie Patten i Chantelle Stedman

7

13-letni Alfie zapłodnił swoją 15-letnią dziewczynę i 9 miesięcy później niczym dumny ojciec przywitał na świecie córkę.

Zobacz też: Nikt nie akceptował tej miłości więc… Nie uwierzysz co zrobili…

 

7 obrazków, dzięki którym docenisz bycie singielką

Zobacz, jak w 10-14 dni pozbyć się drugiego podbródka. To proste!

Moda
callista006

Kiedyś problem ten dotyczył głównie osób po 50-tce i był naturalnym efektem starzenia się. Dzisiaj, choć trudno nam się z tym pogodzić, podwójny podbródek pojawia się u wielu młodych osób, a to za sprawą częstego korzystania z urządzeń mobilnych: smartfonów, tabletów.

Nie, to nie żart. Ciąłe chodzenie z opuszczoną głową powoduje, że skóra „wyciąga się”, wiotczeje. Oto filmik, który pokazuje ćwiczenia, dzięki którym możesz pozbyć się nieatrakcyjnego problemu. Powtarzaj tę serię raz dziennie, a już po 10-14 dniach zobaczysz efekty!

Zobacz też 5 genialnych trików na pozbycie się kłopotliwych problemów, które ma każda kobieta, ale żadna nie lubi o tym rozmawiać…