7 rzeczy, które robią mężczyźni, kiedy zastanawiasz się dlaczego tak długo siedzą w łazience

Rozrywka
callista006

Statystycznie przeciętna kobieta na „załatwianiu się ” spędza 6 miesięcy swojego życia. Panom zajmuje to… 3 lata. To jedna z ciekawostek, których kobiety i mężczyźni nie wiedzą o sobie nawzajem. W czym tkwi tajemnica? To proste. Kiedy panie idą do WC, robią co mają robić, myją ręce, ewentualnie pudrują nosek i wychodzą. Co zatem robią mężczyźni?

1. Golą się

1

Tak przy okazji, bo to przecież zajmie sekundkę. Oj, krzywo, trzeba poprawić. Jeszcze wąsiki. Trzeba precyzji, żeby były równe. Nie udało się. Pozostaje zgolić całość. Przy okazji jeszcze przerwać monobrew. I wyrwać włosy z nosa.

2. Masturbują się

2

To prawda. Mężczyźni robią to siedząc na tronie.

Oto 10 obrazków, które w zabawny sposób wyrażają prawdę o MASTURBACJI.

3. Ucinają sobie drzemkę

3

To zdarza się dosyć często, zwłaszcza po kilku drinkach.

4. Bawią się kobiecymi rzeczami

5

To co odczuwa mężczyzna na widok przytłaczającej ilości damskich kosmetyków w łazience, to przerażenie z domieszką fascynacji. Żaden się do tego nie przyzna, ale gdy tylko mają pewność, że nie zostaną przyłapani, oglądają te wszystkie specyfiki, często też próbują ich na sobie.

Sprawdź 8 rzeczy, które dziewczyny robią w toalecie, ale nigdy Ci o tym nie powiedzą…

5. Relaksują się

4

Czas na wypróżnienie się to również czas na relaks. Dobra lektura, gierka na telefonie czy tablecie, albo krzyżówka umilają czas spędzony na sedesie. Przy okazji wydłużają go 5, 7, a czasami 10 razy.

Zobacz też najdziwniejsze i najbardziej kreatywne symbole przy wejściach do toalet.

6. Przeglądanie się w lustrze

6

Kobiety spędzają mnóstwo czasu przed lustrem robiąc sobie makijaż. Panowie – a przynajmniej zdecydowana ich większość – nie malują się, więc swój czas przed lustrem spędzają przy innych okazjach. Co robią? Czasem to po prostu przyglądanie się swojej twarzy i ocenianie jej, innym razem zabiegi pielęgnacyjne (patrz punkt 1 ), a jeszcze innym – głupie miny. Tak, faceci nigdy z tego nie wyrastają.

Czy byłbyś w stanie załatwić się w takich warunkach? Oto 15 najdziwniejszych toalet, jakie kiedykolwiek stworzono…

7. Płaczą

7

Wizyta w łazience w celu oczyszczenia organizmu z toksyn, jest również pretekstem do oczyszczenia duszy. Mężczyźni nie lubią płakać przy ludziach, wyrzucają więc z siebie emocje tam, gdzie mają więcej prywatności niż w jakimkolwiek innym miejscu.

Poznaj 12 sytuacji, w których płaczą mężczyźni.

Źródło: WomensHealthMag.com

Kobieta urodziła 18-kilogramowego bobasa! To największy noworodek świata

NEWSY
bsnrk

Na porodówce szpitala w Perth (Australia) lekarze przecierali oczy ze zdumienia, gdy na nocny dyżur trafiła tam 270-kilogramowa kobieta.

2

Ich zdziwienie było jeszcze większe, gdy odebrali poród. Byli pewni, że to ciąża bliźniacza, a być może na świat przyjdą trojaczki. Tymczasem kobieta urodziła 18-kilogramowego bobasa. To prawdopodobniej największe dziecko, jakie przyszło na świat w historii…

1

Wcześniejszy legendarny rekord to 17-kilogramowy noworodek, który miał przyjść na świat w 1839 roku w Południowej Afryce i miał pochodzenie zuluskie. W wieku 18 lat osiągnął 230 centymetrów wzrostu, a ten z Australii też na pewno na małego nie wyrośnie.

Źródło: worldnewsdailyreport.com

Condom Challenge, czyli głupota sięga zenitu. Uwaga: obrzydliwe!

Rozrywka
callista006

Myśleliście, że po Ice Bucket Challenge, Don’t Judge Challenge, Kylie Jenner Challenge i niezapomnianym Hold a Coke with your Boobs Challenge już nic was nie zaskoczy? W takim razie co powiecie na Condom Challenge? Wyzwanie polega na wciągnięciu kondoma przez nos i wyjęciu go przez usta. Młodzi ludzie najwyraźniej uważają to za bardzo zabawne, ponieważ chętnie wrzucają do sieci filmy, na których podejmują wyzwanie. 

Śmieszy was to?

Źródło: Youtube.com