7 szokujących powodów, dla których twoja dziewczyna nie chce z Tobą sypiać

Rozrywka
callista006

Myślisz, że ona cię zdradza? A może namiętność wygasła pod wpływem czasu i to naturalna kolej rzeczy? Zanim zrzucisz to na swoją partnerkę, albo na rutynę, zastanów się, czy na pewno nie masz sobie nic do zarzucenia. Tak się składa, że zdecydowanie najczęstszą przyczyną braku u kobiety ochoty na seks, jest tylko i wyłącznie jej facet…

1. Podejrzewa, że ją zdradzasz

Dajesz jej ku temu powody? Może kręci się obok ciebie jakaś koleżanka, której poświęcasz więcej uwagi niż swojej kobiecie?

1

2. Jesteś nudny, ospały, nie ma w tobie za grosz energii

Wracasz z pracy i zasiadasz przed telewizorem, albo włączasz sobie grę i możesz tak spędzić resztę dnia.

2

3. To ona musi zrobić ten pierwszy krok

Nie licz na łóżkowe uniesienia, jeśli nie potrafisz wyjść z inicjatywą.

3

4. Nie okazujesz jej zainteresowania

Jeśli przez cały dzień ignorujesz swoją partnerkę, nie troszczysz się o nią, nie licz na to, że wieczorem zapłonie pożądaniem.

4

5. Nie traktujesz jej z szacunkiem

Podobnie jest, jeśli ona nie czuje się przez ciebie doceniana i szanowana. Najgorsze co może zrobić kobieta, to pozwolić sprowadzić się w związku do roli seks-zabawki.

5

6. Nie dbasz o siebie

Zapewne zależy ci, aby twoja kobieta o siebie dbała, nie zapominaj więc, że jest to również obowiązkiem mężczyzny. Nic dziwnego, że twoja ukochana nie ma ochoty iść z tobą do łóżka, jeśli np. stoisz na bakier z higieną osobistą i zachowujesz się przy niej obrzydliwie.

5

7. Nie starasz się o nią

Najgorsze co możesz zrobić, to uznać, że ona już jest twoja i odpuścić. Pokaż jej, że wciąż jej pożądasz i jesteś gotowy o nią walczyć każdego dnia!

7

Zobacz też 7 znaków, że twoja dziewczyna kręci z innym facetem… Nie daj się zdradzać!

Gdy dotknąłem palcem tego miejsca na szyi, w moim ciele stało się coś niezwykłego! Dlaczego wcześniej tego nie wiedziałem?

ŻYCIE
roundhere

Przełomowe odkrycie chińskich lekarzy. Feng Fu to punkt między czaszką a szyją, który ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Wystarczy, że go dotkniemy, a nasze życie stanie się lepsze. Nie wierzysz? Spróbuj…

glowa

Potrzebna Ci będzie kostka lodu. Połóż się tak, by nie spadła ona z miejsca wskazanego czerwoną strzałką. Postaraj się, by lód znajdował się w tym miejscu przez co najmniej 20 minut.

Powtarzaj czynność co 2-3 dni. Rób to zawsze rano, na czczo, i wieczorem, tuż przed pójściem spać.

Dzięki tej metodzie poprawisz jakość snu, będziesz miał lepszy nastrój i lepsze trawienie. Zwiększy się także Twoja odporność na przeziębienia. Twoje mięśnie będą rozluźnione i nie będziesz cierpiał na bóle głowy.

To działa! Uwierz mi!

13 pięknych i łatwych do zrobienia fryzur, które wykonasz w zaledwie kilka minut. Olśniewające!

KULTURA
myrmek

Fryzura. Dla kobiet to temat rzeka. Codzinne układanie włosów, tak by prezentowały się odpowiedni zajmuje większości kobiet naprawdę mnóstwo czasu i jest najzwyczajniej w świecie trudne. Ułożenie efektownej fryzury wymaga umiejętności oraz (zazwyczaj) sporego zapasu czasu.

Istnieje jednak sposób, by dysponując zaledwie kilkoma minutami i odrobiną umiejętności wyczarować na głowie niezwykle efektownie i szałowo wyglądającą fryzurę.

Przedstawiamy galerię 13 fantastycznie prostych i naprawdę szybkich do wykonania fryzur, które na pewno przypadną Wam (i mówię tu zarówno o kobietach, jak i mężczyznach:D) do gustu. Nie potrzebujecie żadnych umiejętności, fryzjerskiego talentu, ani wielu akcesoriów. Zresztą, przekonajcie się same!

Szałowo dla najbardziej leniwych:

1

Błyskawiczne loczki:

2

Rozważna i romantyczna:

3

Kucyk na dziś:

4

Wiosenny wianuszek:

5

Po Francusku:

6

Kok z warkoczykiem:

7

Róża na morzu:

8

Efektowny mały kok:

9

Kok w sam raz dla krótkich włosów:

10

Letnia plecionka:

11

Zawiązany kucyk:

12

Poziomy warkocz:

13