7 trików, dzięki którym będziesz zawsze świetnie wychodziła na zdjęciach – GENIALNE!

ŻYCIE
myrmek

Lato, a wraz z nim wakacje, zbliżają się wielkimi krokami. Wiele z Was wybierze się na wypoczynek nad wodę – wszak nie ma lepszego miejsca na pełen relaks niż piaszczysta plaża, czy brzeg mazurskiego jeziora. Wakacje to dla wielu osób czas odpoczynku i… strzelania ogromnych ilości fotek. O zdjęcia z wakacyjnych wojaży dopominają się po powrocie rodzina i znajomi. Co jednak zrobić by zawsze, niezależnie od figury prezentować się na takich fotografiach zjawiskowo? Okazuje się, że wystarczy odpowiednio się… ustawić.

Oto 7 sprawdzonych trików, które stosują w pracy z modelkami najlepsi profesjonalni fotografowie. Nic nie stoi na przeszkodzie byś i Ty skorzystała z tych sztuczek. Gwarantujemy, że po ich zastosowaniu już nigdy nie wyjdziesz słabo na zdjęciu:)

Wysuń podbródek, wyprostuj się i uśmiechnij.

1

Zbliż nogi do siebie i stań na palcach – dzięki temu sprawisz, że Twoje nogi będą optycznie dłuższe niż w rzeczywistości.

2

Skrzyżuj nogi, wciągnij brzuch, wyprostuj plecy i połóż dłonie na biodrach – piękne zdjęcie gotowe.

3

Gdy leżysz na leżaku postaraj się podciągnąć łokieć pod ciało i trzymaj razem kolana. Efekt może zaskoczyć.

4

71

Podczas fotografii z profilu najważniejsza zasada dla modelki jest prosta – nie można się garbić!

5

Garbienie się wyjątkowo niekorzystnie wychodzi również na zdjęciach siedzących. Na poniższym przykładzie możesz zobaczyć jak olbrzymi wpływ na odbiór modelki ma jej wyprostowana postawa.

6

Podczas zdjęć z bliska najlepiej pozować lekko bokiem i z delikatnie wysuniętym podbródkiem.

7

Dziewczyna w ciąży dodała szokujący wpis na Facebooka! ‚ZATRZYMAM DZIECKO, JEŚLI ZROBICIE, O CO PROSZĘ!’

ŻYCIE
roundhere

To zdjęcie zszokowało wielu internautów. Młoda kobieta dodała je na swój facebookowy profil, załączając komentarz: „20 lajków i zatrzymam dziecko”. Pod zdjęciem natychmiast zawrzało. Wiele osób krytykowało dziewczynę, twierdząc, że nie zasługuje na to, by być matką. Po kilku godzinach dziewczyna usunęła zdjęcie. Nie wiadomo, co stało się z jej dzieckiem.

media_1417096393555307001

Mały chłopiec codziennie zakradał się do jej garażu, a potem szybko uciekał. To co tam robił mnie rozwaliło

ŻYCIE
callista006

Przeglądając nagrania z monitoringu, pewna kobieta z Louisiany zauważyła, że do jej garażu praktycznie każdego dnia zakrada się mały chłopiec. Podjeżdża rowerkiem, rozgląda się, czy nikogo nie ma, szybko wbiega, w pośpiechu bawi się z jej psem i równie szybko ucieka…

1

Właścicielka psa, Hollie Breaux Mallet, postanowiła odnaleźć młodego spryciarza i umieściła nagranie z monitoringu na sąsiedzkiej grupie na Facebooku.

chlopiecipies_02

„Uwaga sąsiedzi! Czy ktoś zna tego słodkiego małego chłopca? Od czasu do czasu, kiedy jeździ na rowerze, szybko wpada, przytula się z moim psem, albo bawi się z nim na prędko i zawsze równie szybko ucieka, jakby myślał, że nie wolno mu tu być. Chciałabym mu powiedzieć, że jest mile widziany i może bawić się z moją suczką, ona to uwielbia!”

3

Nie minęła nawet doba, kiedy Hollie dostała odpowiedź od sąsiadki Ginger Clement Breaux, która okazała się matką chłopca.

4

„A więc… Tak, to jest Josh. I jestem rozdarta. Jest mi ciepło na sercu, że tak bardzo kocha psy i jednocześnie jestem zła, że młody wchodzi na czyjąś posesję bez pozwolenia i bez mojej wiedzy”.

5

„- Zrobił się czerwony, kiedy powiedziałam mu, żeby zobaczył filmik, który znalazłam!
– Och, Ginger, mam na dzieję, że nie zawstydził się za bardzo, lol, powiedz mu, że przepraszam, chciałam tylko go odnaleźć i mam nadzieję, że wróci!
– Wszystko z nim w porządku! Lol Później szeroko się uśmiechnął i powiedział ‚przecież wiesz, że kocham psy mamusiu'”.

6

Okazało się, że Josh miał kiedyś suczkę Bellę, ale rok wcześniej niestety odeszła. Ponieważ jego rodzice byli zajęci, a Josh miał wiele dodatkowych zajęć po szkole, nie chcieli brać kolejnego psa. Po całej tej sytuacji jednak nie mieli wątpliwości, że Josh musi mieć czworonożnego przyjaciela.

7

Josh i Księżna, suczka Hollie, zostali oficjalnie przyjaciółmi i już nie muszą się ukrywać.

7

8

Zobacz też: Chłopiec wziął kredę i poszedł na podwórko. To, co narysował, załamało nas…