8 porad dla początkujących, które chciałyby spróbować seksu analnego

ŻYCIE
bsnrk

Seks analny – podstawy, lekcja nr 1.

1. Nie powinno boleć

Tylko trzeba używać lubrykantu. Można mieć wrażenie, jakby się zaraz miało zrobić kupę, ale to tylko wrażenie (w większości przypadków). Trzeba się zrelaksować i oddychać. I używać lubrykantu.

2. Cokolwiek tam wkładasz, nie powinno wchodzić głęboko

Tylko końcówka. Nerwy, które macie zamiar stymulować znajdują się u wylotu odbytu, a nie „najgłębiej, jak się tylko da”. Głębiej może boleć i jest to też miejsce, które podrażnione, może skłonić cię do niekontrolowanego wyładunku. A przez wyładunek mamy na myśli to samo, o czym teraz myślisz.

3. Nie powinno być żadnych gwałtownych ruchów na początku

Wsadzanie palców gdziekolwiek powinno być przemyślane i tak jest w szczególności z odbytem. Wiele seksu, szczególnie w filmach porno, ma szybkie tempo. Zabawa z pupą powinna być jednak przygotowana i, przynajmniej na początku, na pewno powolna.

4. Nie powinno być brudno

W końcowej części odbytu nie powinno być kupy (przynajmniej dużo). Oczywiście, jeśli nie masz akurat na nią wielkiej ochoty. To nie znaczy, że partner może nie używać prezerwatywy. Powinien. Także dlatego, że przez seks analny zdecydowanie łatwiej zarazić się wirusem HIV.

5. Najwięcej zabawy jest, gdy stymuluje się równocześnie też inne miejsca

Pochwa, łechtaczka, sutki, co ci bardziej odpowiada. Niektóre kobiety mogą mieć orgazm spowodowany tylko i wyłącznie stymulacją analną. Większość jednak nie. Dlatego seks analny powinien być w większości przypadków czymś w rodzaju dodatku do dania głównego.

6. Twój partner nie powinien wkładać gdzie indziej palca, który włożył do twojego tyłka

Z powodów higienicznych.

7. Jeśli spróbujesz kilka razy i ci się nie podoba, może to nie jest coś dla ciebie

Wszystko zależy od tego, jak się czujesz ze swoim ciałem, jak się czujesz ze swoim partnerem, a także wielu innych czynników. Nie ma też rzeczy, które wszyscy lubią. Jeśli ty tego nie lubisz, a partner cię do tego zmusza, to nie jest to już seks, tylko próba gwałtu.

Polecamy: 5 prawdziwych powodów tego, że mężczyźni chcą spróbować seksu analnego

Historia tej kobiety, która lata samolotem bez rąk, sprawi, że uwierzysz, iż wszystko jest możliwe

ŻYCIE
bsnrk

Myślicie, że wasze ciało was ogranicza i są rzeczy, których nigdy nie będziecie w stanie zrobić? Poznajcie Jessicę Cox, trenerkę personalną oraz pierwszą na świecie osobę bez rąk, która uzyskała licencję pilota i zawstydzi każdą negatywnie nastawioną do życia osobę.

Jessica urodziła się w 1983 roku w Tucson (Arizona, USA) w ogóle bez rąk. Gdy dorastała, jej mama martwiła się, że nie będzie mogła zrobić wielu rzeczy, które bez problemu przychodzą dzieciom z obydwoma rękami. Wszystkie te czynności dziewczynka nauczyła się wykonywać za pomocą własnych stóp. Bez rąk potrafiła pić ze szklanki, malować kredkami czy odpakowywać prezenty.

1234

To jej nie wystarczyło. Zaczęła robić rzeczy, które onieśmielają pełnosprawne osoby. Od 10. roku życia ćwiczy taekwondo, koreańską sztukę walki, w której decydującą rolę odgrywają kopnięcia. Cztery lata później, jako pierwsza osoba bez rąk, zdobyła czarny pas przyznany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Taekwondo. Od tego czasu w ogóle nie używa protez.

rece4

Do 22. roku życia w ogóle nie latała samolotem z powodu lęku przed lataniem. Postanowiła jednak przezwyciężyć to ograniczenie i trzy lata później została pierwszą osobą bez rąk, która została licencjonowanym pilotem. Ma licencję na loty  małymi sportowymi samolotami do wysokości trzech kilometrów.

Tak Jessica latała samolotem w amerykańskim programie telewizyjnym „Inside Edition”

Dzięki swojemu  osiągnięciu znalazła się w Księdze rekordów Guinessa

rece5

W międzyczasie zdążyła skończyć psychologię na Uniwersytecie Arizona i została trenerem personalnym. „Jak reagujemy, ma większy wpływ na nasze życie, niż nasze fizyczne ograniczenia” – to jej życiowe motto.

Ma certyfikat nurka i prawo jazdy

rece2

rece1

Dzisiaj za pomocą swoich nóg potrafi zrobić prawie wszystko: od założenia szkieł kontaktowych, poprzez wysyłanie smsów, aż do gry na pianinie.

Tak się otwiera butelkę, używając tylko i wyłącznie własnych stóp

A tak się pije napój gazowany z puszki

Źródło: Oficjalna strona Jessiki Cox na Facebooku, YouTube

Królowa twerkingu narobiła w spodnie na oczach milionów. Zobaczcie video!

Rozrywka POLECANE
roundhere

Ta dziewczyna zrobiła prawdziwą furorę w sieci. Jej niezwykłe pośladki przyprawiły o palpitacje serca niejednego mężczyznę. Królowa twerkingu, bo taki zyskała przydomek, robi to o niebo lepiej niż Miley Cyrus. Niestety, jak zawsze w życiu coś musi pójść nie tak. Obejrzyjcie video do końca i przekonajcie się, dlaczego jest to taka śmierdząca sprawa: