Błędy, które dziewczyny popełniają przy doborze stanika

Moda
callista006

Czy wiecie, że aż 80% kobiet nosi źle dobrany biustonosz? Problem polega nie tylko na tym, że paniom jest zwyczajnie niewygodnie, ale na dłuższą metę cierpi na tym wygląd ich piersi. Dobór odpowiedniego stanika nie jest łatwy, ale z pewnością można się tego nauczyć. Przede wszystkim należy unikać następujących błędów:

1. Zapięcie unoszące się do góry

1

Zapięcie powinno znajdować się na tej samej wysokości pleców przez cały dzień. Jeśli stanik unosi się do góry, to znaczy, że jest zbyt luźny w obwodzie.

2. Zapinanie na ostatnie haftki

stk61688cor

Przymierzając stanik, zapinaj go na ostatnie haftki (najluźniejsza opcja). Z jakiegoś powodu, wiele kobiet robi dokładnie na odwrót. Po jakimś czasie biustonosz i tak troszkę się rozciągnie, wtedy będziesz stopniowo go zacieśniać, zapinając na kolejne haftki.

3. Wybór na podstawie miseczki

3

Najczęściej popełnianym błędem przy kupnie stanika jest wybór zbyt małej miseczki i zbyt szerokich obwodów pod biustem (zazwyczaj są to 2-3 rozmiary za małe miseczki i o 5-10 cm za luźny obwód). Rozmiar miseczki jest bezpośrednio związany z obwodem biustu. Biorąc pod uwagę tylko miseczkę, większość dziewczyn zdecyduje się na najpopularniejszą – B. Pamiętaj, że rozmiary 70 B, 75 B i 80 B różnią się znacząco!

4. Stanik źle dobrany do stroju

5

Nie licz na to, że jeden stanik będzie pasował do całej twojej garderoby. Niektóre sukienki wymagają biustonosza typu push-up, inne bardotki, a w zwykłych koszulkach piersi lepiej będą się prezentować ułożone niżej. Biustonosz powinien być zawsze dobrany tak, aby jak najlepiej eksponować twoje walory. Przy okazji dowiedz się, jaka damska bielizna podoba się mężczyznom najbardziej.

Dobrze jest przy wyborze stanika poradzić się profesjonalnej brafitterki, przynajmniej raz.

 

Źródło: Kobieta.wp.pl 

Publiczność nie odrywała oczu od jej sukienki, a sędziowie nie mogli się skupić na tańcu… Przesadziła?

Moda
callista006

Guaguancó, najpopularniejszy rodzaj rumby, nazywany jest „tańcem miłości”. Pokazuje pożądanie i pogoń za rozkoszą. Mężczyzna szuka dotyku partnerki, a ta ucieka, uwodząc go jednocześnie. Tym razem jednak trudno było skupić się na tańcu i na historii, którą opowiada. Dlaczego? Zobaczcie sami.

Co sądzicie o tej kreacji?

Zobacz też: Taniec 17-letniej Polki zachwycił świat! To niesamowite wideo obejrzało już 18 milionów ludzi…