Co powinien robić idealny mężczyzna, kiedy jego dziewczyna ma okres

Rozrywka
callista006

Te szczególnie trudne dni w życiu kobiety mogłyby być dużo łatwiejsze do zniesienia, gdyby każda z nich miała u boku mężczyznę, który stosuje się do poniższych wskazówek. To nie kosztuje tak wiele, a z pewnością zapewni ci dozgonną wdzięczność ukochanej.

1. Zapamiętaj, w które dni miesiąca ma okres i bądź przygotowany

1

Zobacz po czym kobiety poznają, że zbliża się okres.

2. Zrób odpowiednie zakupy. Wyposaż lodówkę w jej ulubione przekąski i napoje

2

3. Kiedy zwija się z bólu, daj jej termofor, lub zwykłą butelkę z gorącą wodą

3

4. Zrób jej relaksujący masaż

4

Oto 10 prawd na temat okresu, których mężczyźni nie mogą zrozumieć.

5. Pilnuj, aby piła dużo wody

5

6. Obejrzyj z nią ulubiony serial, aby choć na chwilę zapomniała o tym, co dzieje się z jej ciałem

6

Zobacz 15 obrazków podsumowujących okres.

7. Przytulaj ją, słuchaj jej, bądź wyrozumiały i elastyczny

567

Zobacz 6 podstawowych rzeczy, które każdy mężczyzna powinien wiedzieć na temat okresu.

Panowie, wiemy, że dla was te dni też nie są łatwe. Jeśli jednak zaciśniecie zęby i okażecie swoim kobietom cierpliwość i wsparcie, na pewno to docenią i wynagrodzą wam starania w pozostałe dni w miesiącu. Warto!

Źródło: GoodMenProject.com

Ta japońska metoda pozwoli ci szybko pozbyć się tłuszczu! Wystarczy od 2 do 10 minut dziennie!

Moda
callista006

Japoński aktor Miki Ryosuke odkrył interesującą metodę, dzięki której w zaledwie kilka tygodni schudł 13 kg i stracił 12 cm obwodu w pasie. Jak to się stało? Był to po prostu pozytywny skutek uboczny ćwiczeń przepisanych mu przez lekarza na… ból pleców. Najlepsze jest to, że na trening ten wystarczy przeznaczyć od 2 do 10 minut dziennie!

Ryosuke nazwał to metodą długiego oddechu. Klucz tkwi w odpowiedniej pozycji, w której bierze się 3-sekundowy wdech, a później mocny, 7-sekundowy wydech.

Większość europejskich lekarzy potwierdza skuteczność ćwiczeń oddechowych w zrzucaniu wagi i tłumaczy to w następujący sposób:  Tłuszcz składa się z tlenu, węgla i wodoru. Kiedy tlen, którym oddychamy, dociera do komórek tłuszczowych, dzieli je na składniki (węgiel i wodę). Dlatego im więcej tlenu dostarczamy organizmowi, tym więcej spalamy tłuszczu.

Powtarzaj następujące ćwiczenie przez 2-10 minut dziennie:

1. Stań prosto i postaw jedną nogę przed drugą.
2. Napnij mocno pośladki i przenieś ciężar ciała na tylną stopę.
3. Przez 3 sekundy wciągaj powietrze, okrągłym ruchem unosząc ręce do góry.
4. Wydychaj powietrze przez 7 sekund, opuszczając ręce. Pilnuj, aby mięśnie całego ciała były napięte.

Ćwiczenia te nie tylko spalają tłuszcz, ale również wzmacniają mięśnie i podkręcają metabolizm.

Zobacz też 10 smacznych produktów, które podkręcą twój metabolizm i sprawią, że będziesz szybciej spalać tłuszcz…

Źródło: BrightSide.me

 

Żona chciała sprawdzić MIŁOŚĆ męża. Zostawiła POŻEGNALNY list i schowała się pod łóżkiem. Nie uwierzysz co zrobił jej mąż!!

ŻYCIE
rafabat

Wiele osób czuje niepewność w ich relacjach miłosnych. W końcu można zacząć zastanawiać się „dlaczego wciąż jesteśmy razem?” albo „wciąż jesteśmy sobie bliscy?”. Jeżeli jesteś podejrzliwa lub obawiasz się o wierność partnera to jest sposób, aby pozbyć się tego lęku…. rozmowa.

Jest to dojrzały i najprostszy sposób, aby zrozumieć sytuację jaka panuje w związku, ale zawsze można wymyślić coś bardziej innowacyjnego. Na przykład taki drobny teścik:

Dziewczyna chciała sprawdzić, jak jej mężulek zareagowałby, gdyby go opuściła. Postanowiła napisać mu list, w którym „powiedziała”, że jest nim zmęczona i już nie chce z nim żyć. Po napisaniu położyła go na stole w sypialni i schowała się pod łóżko.

Kiedy jej mąż wrócił do domu, zobaczył kopertę. Otworzył ją i przeczytał zawartość. Następnie napisał swoją wiadomość i zaczął się przebierać śpiewając i tańcząc. Wyjął telefon i zadzwonił do kogoś: „Hej kochanie! Tylko się przebiorę i zabawimy się ze sobą. Żona? W końcu dotarło do tego głupca, że cały czas udawałem swoją miłość. Na szczęście zostawiła mnie. Do zobaczenia wkrótce, paaaa. Kocham.” Po rozmowie mąż wyszedł z pokoju.

Ze łzami w oczach, biedulka wyczołgała się spod łóżka i postanowiła przeczytać to, co zostawił jej mąż: „Widziałem nogi wystające spod łóżka miśku. Idę kupić chleb :*”