Filmowałem tę piękną dziewczynę na plaży. Gdy się zorientowała, że jest nagrywana zrobiła TO…

FILMY POLECANE
myrmek

„Takie coś zdarzyło mi się po raz pierwszy” – pisze Alexander Melnik, który zamieścił na portalu YouTube ten niesamowity film.

„Gdy zobaczyłem tę dziewczynę na plaży od razu wiedziałem, że muszę ją nagrać. Ustawiłem się z aparatem tak, bym nie rzucał się w oczy i rozpocząłem filmowanie” – opowiada fotograf. Nie potrzeba było dużo czasu, by dziewczyna zorientowała się, że jest nagrywana. Jedyną jej reakcją był lekki uśmiech i akceptacja tego faktu. „Filmowałem ją przez blisko 20 minut, a to co ona robiła na tej plaży na zawsze pozostanie w mej pamięci” – dodaje Alexander.

Gdy oglądam to wideo wcale mu się nie dziwię. Dziewczyna jest niesamowita!

Źródło: YouTube

Historia tej kobiety, która lata samolotem bez rąk, sprawi, że uwierzysz, iż wszystko jest możliwe

ŻYCIE
bsnrk

Myślicie, że wasze ciało was ogranicza i są rzeczy, których nigdy nie będziecie w stanie zrobić? Poznajcie Jessicę Cox, trenerkę personalną oraz pierwszą na świecie osobę bez rąk, która uzyskała licencję pilota i zawstydzi każdą negatywnie nastawioną do życia osobę.

Jessica urodziła się w 1983 roku w Tucson (Arizona, USA) w ogóle bez rąk. Gdy dorastała, jej mama martwiła się, że nie będzie mogła zrobić wielu rzeczy, które bez problemu przychodzą dzieciom z obydwoma rękami. Wszystkie te czynności dziewczynka nauczyła się wykonywać za pomocą własnych stóp. Bez rąk potrafiła pić ze szklanki, malować kredkami czy odpakowywać prezenty.

1234

To jej nie wystarczyło. Zaczęła robić rzeczy, które onieśmielają pełnosprawne osoby. Od 10. roku życia ćwiczy taekwondo, koreańską sztukę walki, w której decydującą rolę odgrywają kopnięcia. Cztery lata później, jako pierwsza osoba bez rąk, zdobyła czarny pas przyznany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Taekwondo. Od tego czasu w ogóle nie używa protez.

rece4

Do 22. roku życia w ogóle nie latała samolotem z powodu lęku przed lataniem. Postanowiła jednak przezwyciężyć to ograniczenie i trzy lata później została pierwszą osobą bez rąk, która została licencjonowanym pilotem. Ma licencję na loty  małymi sportowymi samolotami do wysokości trzech kilometrów.

Tak Jessica latała samolotem w amerykańskim programie telewizyjnym „Inside Edition”

Dzięki swojemu  osiągnięciu znalazła się w Księdze rekordów Guinessa

rece5

W międzyczasie zdążyła skończyć psychologię na Uniwersytecie Arizona i została trenerem personalnym. „Jak reagujemy, ma większy wpływ na nasze życie, niż nasze fizyczne ograniczenia” – to jej życiowe motto.

Ma certyfikat nurka i prawo jazdy

rece2

rece1

Dzisiaj za pomocą swoich nóg potrafi zrobić prawie wszystko: od założenia szkieł kontaktowych, poprzez wysyłanie smsów, aż do gry na pianinie.

Tak się otwiera butelkę, używając tylko i wyłącznie własnych stóp

A tak się pije napój gazowany z puszki

Źródło: Oficjalna strona Jessiki Cox na Facebooku, YouTube

Królowa twerkingu narobiła w spodnie na oczach milionów. Zobaczcie video!

Rozrywka POLECANE
roundhere

Ta dziewczyna zrobiła prawdziwą furorę w sieci. Jej niezwykłe pośladki przyprawiły o palpitacje serca niejednego mężczyznę. Królowa twerkingu, bo taki zyskała przydomek, robi to o niebo lepiej niż Miley Cyrus. Niestety, jak zawsze w życiu coś musi pójść nie tak. Obejrzyjcie video do końca i przekonajcie się, dlaczego jest to taka śmierdząca sprawa: