Gdy ona się podniosła, ja z wrażenia usiadłem! Zrobiła coś niezwykłego!

Rozrywka
myrmek

Przed Wami występ Darii Kondakovej, jednej z najlepszych gimnastyczek artystycznych na świecie. Daria jest Rosjanką, a sposób jej poruszania jest tak perfekcyjne, że momentami potrafi dosłownie odebrać mowę.

Kobieta poświęciła całe życie na ćwiczenia, które pozwoliły osiągnąć jej tak wysoki poziom. Nie potrafię wyobrazić sobie, w jak ogromnym stopniu trzeba się poświęcić, by dojść do takiej perfekcji w jakimkolwiek sporcie.

To jest piękne!

Źródło: YouTube

9 sytuacji, w których rodzice udają gniew, ale w sekrecie są dumni ze swoich dzieci

ŻYCIE POLECANE
bsnrk

Wychowywanie dzieci jest ciężkie. Czasem nawet trzeba udawać, że coś w ich zachowaniu się nie spodobało, bo „co ludzie by pomyśleli”. Użytkownik Reddita zadał to najważniejsze pytanie: kochani rodzice, w jakim przypadku udawaliście, że jesteście źli, a tak naprawdę byliście dumni ze swoich dzieci? Oto najciekawsze odpowiedzi:

1. Gdy dziecko po prostu mówi, jak jest

Gdy byłem w sklepie z warzywami z moim 5-letnim synem, kobieta stojąca w kolejce za nami wyłożyła na ladę największego arbuza, jakiego w życiu widziałem. Mój syn spojrzał na niego i powiedział na cały głos: „ja pierdolę, jest wielki!”. Kasjerka była w szoku. Wyjaśniłem: „Powiedział ‚ja pitolę’, to z takiej bajki, którą ogląda”. Ale on szybko mnie poprawił: „Nie tato, powiedziałem, że ten pierdolony arbuz jest naprawdę wielki!”. Chyba jestem koszmarnym ojcem.

2. Gdy dziecko podważa zasady

Mieszkam z tatą i moją 9-letnią córką. Czasem idę wieczorem na siłownię i mówię córce, żeby wymyła zęby, jak mnie nie będzie. Gdy ostatnio wróciłam do domu i zapytałam, czy już myła zęby, córka pokazała mi wideo z nagraniem, że je wymyła, jako dowód. Dopiero następnego dnia uświadomiłam sobie, że na nagraniu była trochę inaczej uczesana i zdałam sobie sprawę, że musiała się nagrać, jak myje zęby wcześniej. Byłam pod wrażeniem tej intrygi. Nie powiedziałam jej, że wiem, że mnie oszukała, ale jak gdyby nigdy nic mimowolnie przy okazji wyznałam, że jak byłam mała, to mój tata (a jej dziadek) bił mnie kablem, jak oszukiwałam z myciem zębów. Od tego czasu myje je kilka razy dziennie.

3. Gdy dzieci trollują swoich rodziców

Mój dziewięcioletni syn przyszedł do mnie w nocy i powiedział, że w toalecie jest jakiś potwór. Odparłem, że jest za duży już, żeby wierzyć w potwory i żeby szedł spać. Ale nie dawał za wygraną. Poszedłem tam i jak otworzyłem drzwi, spojrzało na mnie coś w ciemnościach. To było lustro. Dostałem prawie zawału, a mój syn tarzał się ze śmiechu.

4. Gdy pokonują system

Nauczycielka mojego syna motywuje dzieci do tego, żeby brały udział w życiu klasy i pomagały innym dzieciom. W tym celu zorganizowała głosowanie na najbardziej uczynnego ucznia, a dzieci miały oddawać głosy na specjalnych karteczkach, które jednak w żaden sposób nie zostały oznaczone. Mój syn wykorzystał to i głosował na siebie kilka razy dziennie. Został w końcu przyłapany. Oczywiście nie zachował się fajnie, ale byłem pod wrażeniem, że sześciolatek wykiwał 45-latkę.

5. Gdy dzieci same odgrywają się na swoich prześladowcach

Gdy moja córka miała 6 lat, chłopiec dokuczał jej w klasie. Popisywał się przed kolegami i powiedział jej pewnego dnia, „że nie ma odwagi kopnąć go w jaja”. Zrobiła to.

6. Gdy cię znokautują

Moja 15-letnia córka zapisała się na boks. W niedzielę bawiliśmy się w ogrodzie i udało się jej zadać prawy sierpowy, który trafił w moją szczękę i sprawił, że momentalnie „odcięło mi nogi”. A mam 110 kilogramów i kiedyś byłem obiecującym prospektem w wadze ciężkiej. Byłem z niej taki dumny, choć oczywiście musiałem udawać, że zdecydowanie przesadziła.

7. Gdy dziecko po prostu mówi jak jest, cz. II

Opiekunka z przedszkola chciał ze mną porozmawiać, bo mój synek nazwał osę, która go użądliła, wredną k… Wygląda na to, że nie była pod takim wrażeniem zdolności językowych mojego syna jak ja.

8. Gdy dziecko okazuje się mieć talent inżynierski

Gdy byłam mała, zrobiłam dziurę w ścianie. Naprawiłam to tak, że przykleiłam kartkę i z daleka nie było widać. Tata zorientował się dwa lata później. Był zły, ale wiele lat potem przyznał, że spodobało mu się moje rozwiązanie w stylu McGyvera.

9. Gdy dziecko okazuje się mieć talent w oszukiwaniu

Moja matka niedawno odeszła. Gdy byłem w szóstej klasie, udało mi się do perfekcji opanować jej styl podpisywania się. W końcu się dowiedziała się, że fałszuję usprawiedliwienia i była wściekła, ale potem dowiedziałem się, że chwaliła się krewnym, pokazując im swój oryginalny podpis i moją podróbkę, żeby zgadli, który jest który.

Polecamy: 5 kłamstw, które rodzice powiedzieli ci w dzieciństwie. Zobacz, jak było naprawdę

3 rodzaje męskich zachowań, które kręcą kobiety. Panie chciałyby, żeby mężczyźni o tym wiedzieli…

Rozrywka
callista006

Kobiety nie lubią o to prosić, wtedy czar pryska. Ale jeśli mężczyzna sam z siebie potrafi się tak zachować, może podbić każde serce.

1. Silny, dominujący mężczyzna

1

 

 

Kobiety uwielbiają niegrzecznych mężczyzn pozwalających sobie na odrobinę agresji. Uwaga, nie chodzi tu absolutnie o żadnego rodzaju przemoc! Panie od czasu do czasu lubią poczuć się słabszą płcią przy silnym mężczyźnie, szczególnie w łóżku. Stanowcze i namiętne okazywanie miłości kręci zdecydowaną większość kobiet. Oczywiście są i takie, które same wolą dominować. Dlatego właśnie seks partnerów, którzy dobrze się znają jest najlepszy – ponieważ znają swoje oczekiwania.

2. Konkretny plan i zero zakłóceń

2

Po pierwsze, mężczyzna który zaplanował randkę, to już imponujące zjawisko. Jeśli facet się przygotował, kobieta wie, że mu naprawdę zależy. Romantyczna atmosfera, świece,  seksowna muzyka, pyszne jedzenie i dobre wino, to coś, co doceni każda kobieta. Jeśli w dodatku jej partner zadbał o to, żeby nic nie zakłóciło ich wieczoru – powyłączał telefony komórkowe, zamknął laptopa, itd., jego ukochana już na starcie jest w 7 niebie, a może być tylko lepiej.

3. Niespodzianki

3

To szczególnie ważne w związkach długotrwałych, którym może doskwierać rutyna. Mężczyzna, który nawet po latach potrafi zaskoczyć partnerkę, to skarb. Nie musi to być wcale spontaniczne śniadanie w Paryżu w zestawie z lunchem w Bangkoku czy prezent w postaci biżuterii od Tiffaniego. Urocze serduszka z ketchupu na kanapkach, bukiecik dzikich kwiatków zerwanych na łące, spontaniczny wypad do kina czy namiętny seks w środku nocy w zupełności wystarczą, aby rozpalić w niej ogień miłości i pożądania.

Zobacz też 7 najbardziej irytujących kobiecych zachowań w łóżku…