Głodna panda miała do wyboru: seks albo soczysty owoc. Co wybrała?

Rozrywka
roundhere

W życiu często musimy dokonywać trudnych wyborów, które zmuszają nas do drogocennych wyrzeczeń. Nawet takich, które kosztują nas utratę przyjemności.

Wie coś o tym pewna panda, która próbowała upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Zwierzę myślało, że nawet głód nie przeszkodzi jej w odbyciu stosunku z uroczą samiczką. Niestety, gdy tylko na horyzoncie pojawiło się soczyste jabłuszko, miś podjął zaskakującą decyzję. Najwyraźniej seks można odłożyć na później, ale odpuszczenie sobie zakazanego owocu? Nie ma mowy…

A Ty? Co byś wybrał?:>

10 sposobów, na które będzie cię kochać ta właściwa osoba

Rozrywka
bsnrk

Prawdziwa miłość jest bezwarunkowa, ale nie znaczy to, że ktoś ma przekazać ci wszystkie swoje oszczędności… Znaczy to, że ta właściwa osoba:

1. Bedzie cię kochać bez stawiania warunków

Prawdziwa miłość wiąże się z niestawianiem oczekiwań. Nie musisz nikomu niczego udowadniać, niczego wygrywać. Kochać czyjeś sukcesy to nie to samo co kochać kogoś.

2. Będzie cię słuchać. Naprawdę słuchać

To jest ważne. Prawdziwe słuchanie polega na wyrzucenie swoich uprzedzeń przez okno i naprawdę przyswajanie tego, co druga strona ma do powiedzenia bez osądzania jej. Nie jest to łatwe, ale w miłości należy się starać być dobrym, empatycznym spowiednikiem.

3. Będzie kochać ciebie a nie jakąś wyidealizowaną wersję twojej osoby

Jest „na rynku” dużo samozwańczych ulepszaczy, którzy chcą swoich partnerów dostosować do jakiegoś wzorca. To mylenie miłości do tresury z prawdziwą miłością do drugiej osoby.

4. Da ci przestrzeń

Na początku to normalne, że jesteście nierozłączni. Ale dojrzała miłość daje drugiej stronie prawo do posiadania własnych znajomych, zainteresowań, celów i pragnień oraz tego, że nie wszystko musi się kręcić wokół niej.

5. Będzie o ciebie walczyć

Ale w takim sensie, że gdy będziesz mieć gorszy dzień, będzie pierwszą osobą, która przypomni ci, jaką wspaniałą osobą jesteś. Będzie dla ciebie wsparciem w codziennych problemach i będzie budować twoją siłę i pewność siebie, a nie ją podważać.

6. Nie opuści cię w trakcie burzy

Konflikty to normalna rzecz, ale gdy są toksyczne, wtedy niszczą relację. W pradziwej miłości są jednak przezwyciężane na bazie głębszego zrozumienia spraw i wzajemnym szacunku. Proste? Ma być proste.

7. Będzie się przyznawać, gdy zachowa się jak skończony dupek/idiotka

Ktoś kto twierdzi, że nigdy nie popełnia błędów jest albo oszustem, albo ma jakiś problem ze sobą.

8. Zwróci ci uwagę, że robisz coś nie tak

Każdy ma zapędy, żeby manipulować drugą stroną. Osoba, która cię kocha w sposób dojrzały, będzie jednak umieć sobie z tym radzić bez odgrywania dramatów.

9. Będzie sprawiać, że będziesz czuć się atrakcyjny/a

A nie dążyć do sprawienia, abyś nie czuł(a) się przy niej swobodnie w swoim ciele.

10. Da ci poczucie bezpieczeństwa

Bo powinno to być oczywistą oczywistością, że jeśli ktoś cię atakuje fizycznie albo psychicznie, to nie jest to to o co chodzi w miłości. Tymczasem jednak ludzie mylą często z miłością relację niewolnik – pan. Twój partner(ka) powinni dawać ci poczucie bezpieczeństwa. Jeśli tak nie jest, to jest coś nie tak. Przede wszystkim z tą drugą stroną, ale może także i z tobą. Ale nie martw się – do prawdziwej miłości trzeba po prostu dojrzeć i jeśli będziesz się starać i pracować nad sobą, a jednocześnie umieć spławiać frajerów/frajerki, to wcześniej czy później odnajdziesz to, czego szukasz.

Polecamy: 9 kroków aby sprawdzić, czy wasza miłość jest prawdziwa i powinniście się pobrać

Zdjęcia, które pokazują, jak wyglądamy po 1, 2 i po 3 kieiszkach wina

KULTURA
callista006

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądacie po kilku kieliszkach wina? Brazylijski fotograf Marcos Alberti przeprowadził mały eksperyment, który może was zainteresować.

W tym projekcie Marcos umiejętnie połączył kilka ze swoich pasji: spotkania z przyjaciółmi, wino i fotografię. Każdemu ze swoich znajomych zrobił serię zdjęć: na trzeźwo, po jednym, po dwóch i po trzech kieliszkach wina. To połaczenie imprezowania z pracą doprowadziło do powstania fantastycznego albumu, zatytułowanego „3 Kieliszki Później”.

#1

1

#2

2

#3

3

#4

4

#5

5

#6

6

#7

7

#8

8

#9

9

#10

10

#11

11

#12

12

#13

13

#14

14

#15

15

#16

16

#17

17

#18

18

#19

19

#20

20

#21

21

Zobacz też 16 zdjęć pijanych gwiazd, które pokazują, że nawet najpiękniejsza osoba wygląda źle pod wpływem alkoholu…

Źródło: BrightSide.me