HORROR na pogrzebie! Truposzka otworzyła trumnę i spytała: „Gdzie jestem?”

NEWSY
roundhere

Ta historia przywołuje na myśl najstraszniejsze horrory. Kobieta, którą lekarze uznali za zmarłą, ocknęła się w trumnie, po czym otworzyła ją i na oczach gości wypełzła na powierzchnię. Otoczona przeraźliwymi okrzykami i mdlejącymi żałobnikami, spytała: „Gdzie ja jestem?”. 92-latka została natychmiast przewieziona do szpitala. Z pomocą lekarzy udało jej się powrócić do zdrowia. Dziś cieszy się drugim życiem.

coffin__rex

12 gwiazd, o których nie wiesz lub zapomniałe(a)ś, że sypiają zarówno z kobietami, jak i mężczyznami

Rozrywka
bsnrk

1. Lady Gaga

SANTA CLARA, CA - FEBRUARY 07: Recording artist Lady Gaga performs the national anthem prior to Super Bowl 50 between the Denver Broncos and the Carolina Panthers at Levi's Stadium on February 7, 2016 in Santa Clara, California. (Photo by Streeter Lecka/Getty Images)

„To nie jest tylko plotka, że jestem biseksualna i lubię kobiety i każdy, kto twierdzi, że mówię tak tylko z marketingowego punktu widzenia po prostu mija się z prawdą”.

2. Ezra Miller

1118full-ezra-miller

„Nie identyfikowałbym się jako gej. Podobają mi się kobiety i na pewno jestem otwarty na prawdziwą miłość, gdziekolwiek można ją odnaleźć”.

3. Angelina Jolie

222

„Kochałam się w kobietach w przeszłości i sypiałam z nimi. Jeśli kochasz kobietę i sama jesteś kobietą, to są większe szanse, że będziesz wiedzieć, jak dostarczyć jej dużo przyjemności”.

4. Billie Joe Armstrong

billie-joe-armstrong

„Zawsze byłem biseksualny. To piękna rzecz”.

5. Cara Delevingne

cara-delevingne

Na sugestię dziennikarza, który zapytał, czy to, że umawia się zarówno z mężczyznami, jak i kobietami, to tylko „faza eksperymentowania”, odpowiedziała: „Moja seksualność to nie faza. Jestem po prostu, kim jestem”.

6. Azealia Banks

azealia-banks

„Jestem biseksualna, ale nie jestem jedną z tych osób, która uważa, że wszyscy w społeczności LGBT powinniśmy trzymać się razem. Gdy ktoś się dowie, że interesują mnie kobiety, często słyszę ‚oh, wow, mój znajomy/znajoma też jest gejem’. ‚No i co z tego?'”.

7. Alan Cumming

alan-cumming

Aktor ma już za sobą małżeństwo zarówno z kobietą, jak i mężczyzną. „Moja seksualność nigdy nie była czarno-biała. Zawsze w odcieniach szarości. Jestem teraz z mężczyzną, ale to samo z siebie nie sprawia, że nie podobają mi się też fizycznie kobiety”.

8. Miley Cyrus

miley-cyrus

„Mam 22 lata i jestem panseksualna. Umawiam się z kim chce i zmieniam swój styl średnio raz na dwa tygodnie. Równie często zmieniam partnerów”.

9. Evan Rachel Wood

evan-rachel-wood

„Jestem biseksualna, ale nie za bardzo w ogóle lubię przyznawanie ludziom etykietek”.

10. Michael Stipe

NEW YORK - OCTOBER 3: R.E.M. performs for the "NBC Today Show Toyota Concert Series" at Rockefeller Centre October 3, 2003 in New York City. (Photo by Mark Mainz/Getty Images)

Wokalista zespołu REM tak powiedział w jednym z wywiadów: „Nigdy tego nie ukrywałem, ale uważałem, że są to kwestie osobiste, które niekoniecznie powinny być przedmiotem debaty publicznej. Moja rodzina, przyjaciele, zespół – wszyscy wiedzieli o tym zawsze. Więc w końcu stwierdziłem ‚p… to’, czemu by tego nie ogłosić całemu światu”.

11. Anna Paquin

anna-paquin

„Jestem jedną z tych osób, które wiedzą, że bycie osobą biseksualną, to nie jest czyjś kaprys, to jest realna rzecz”.

12. Amber Heard

amber_heard_8-wide

„Nienawidzę idei szufladkowania siebie czy innych, ale jestem, kim jestem, kocham, kogo kocham. Myślę, że najgorzej, gdy się na zewnątrz udaje. Nie mogłabym spać po nocach, gdybym żyła w takim kłamstwie”.