Ile czasu zajmuje bycie kobietą? I co na to powiedzą mężczyźni?

ŻYCIE
callista006

Czy bycie kobietą zajmuje więcej czasu niż bycie mężczyzną? Ten super ciekawy filmik zestawia średnią ilość czasu w ciągu roku, jaką zajmuje bycie kobietą oraz bycie mężczyzną.

Jesteście zaskoczeni? Pewnie nie. Moim zdaniem autorzy badania pominęli jednak pewną znaczącą kwestię, jeśli chodzi o facetów…;) Oto 7 rzeczy, które robią mężczyźni, kiedy zastanawiasz się dlaczego tak długo siedzą w łazience…

Najczęstsze błędy popełniane przez mężczyzn w łóżku

Rozrywka
callista006

Seks to nie prosta sztuka. Zwłaszcza jeżeli dopiero zaczynasz z ukochaną miłosne igraszki i jesteście na etapie poznawania swoich ciał i wzajemnych oczekiwań. Pisaliśmy już o tym, czego w łóżku pragną mężczyźni, a także o miejscach, gdzie kobiety uwielbiają być dotykane. Tym razem chcemy ustrzec panów przed kilkoma  błędami, które osobnicy płci męskiej najczęściej popełniają w sypialni. Starajcie się ich unikać, ponieważ potrafią zniechęcić do seksu każdą kobietę.

1. Seks oralny

1

To prawda, że seks oralny większości kobiet sprawia ogromną przyjemność, zarówno kiedy są stroną bierną, jak i czynną. Jednak bywają też panie, dla których miłość francuska wiąże się z dyskomfortem, a nawet odrazą. Nie zakładaj z góry, że Twoja partnerka należy do tej pierwszej grupy kobiet i nie zmuszaj jej do seksu oralnego. W żadnym razie nie rób tego siłą, np. przyciągając jej głowę. Możesz spróbować przekonać ukochaną do tych pieszczot, najlepiej pokazując jej bardzo delikatnie, jak wiele w ten sposób potrafisz dać jej rozkoszy. Jeżeli jednak dziewczyna zdecydowanie odmówi, musisz to uszanować.

2. Szybki numerek

2

Seks bez gry wstępnej jest dla kobiety jak rożek bez loda 😉 Szybki numerek w samochodzie czy w przymierzalni jest bardzo podniecający, jednak w łóżku poświęć najpierw trochę czasu swojej kochance, aby przed samym stosunkiem rozpalić ją do czerwoności.

3. Bolesne pieszczoty

3

Łechtaczka jest najbardziej czułym miejscem w ciele kobiety. Nie uciskaj jej zbyt mocno i zbyt intensywnie, bo zamiast rozkoszy sprawisz partnerce ogromny ból. Masuj ją delikatnie, co kilka sekund zmieniaj kierunek i siłę ucisku. Pieszczoty tego szczególnie wrażliwego narządu wcale nie są łatwą do opanowania sztuką. Nie spiesz się i bądź delikatny. Możesz poprosić ukochaną o wskazówki – na pewno doceni twoje starania.

4. Zabawa piersiami

0

Piersi również są bardzo wrażliwe i wymagają delikatności. Ściskanie ich, gryzienie, szczypanie brodawek niektórym kobietom może sprawia przyjemność, ale zanim łapczywie rzucisz się na nie, upewnij się, że twoja partnerka lubi takie zabawy.

5. Dziki, zwierzęcy seks

5

To, że partnerka nazywa cię swoim tygrysem niekoniecznie musi oznaczać, że masz ją drapać po plecach do krwi, szarpać za włosy, gryźć po szyi, przyduszać, siłą zmuszać do seksu od tyłu i robić te wszystkie inne rzeczy, które mają w zwyczaju dzikie zwierzęta. Chyba, że kochanka właśnie tego od ciebie oczekuje. Na wszelki wypadek upewnij się 2 razy, w przeciwnym razie nieźle  ją wystraszysz…

6. Rutyna

6

Każdy ma swoją ulubioną pozycję, ty na pewno też. Pamiętaj jednak, że monotonia jest tym, co jako pierwsze zabija namiętność. Zmieniaj pozycje jak najczęściej, nawet w czasie jednego stosunku. Dzięki temu każda z nich będzie na swój sposób podniecająca.

Źródło: Poradnikzdrowie.pl

Poznajcie najsłynniejszą pupę Internetu. I nie mówię tu bynajmniej o Kim Kardashian!

Rozrywka
roundhere

Skalpel Ewy Chodakowskiej wreszcie ma godną konkurencję! Mowa o Jennifer Selter. Pupa 20-letniej trenerki fitness z Nowego Jorku została niedawno okrzyknięta najlepszym tyłkiem Internetu! Czy słusznie? Cóż, trzeba przyznać, że tyłek Jen Selter jest dość… charakterystyczny 🙂

r-600,0-n-992115QHSl_tylek_pupa_ewa_chodakowska_skalp

 

Jennifer Selter zapewnia, że jej kształtna pupa to wyłącznie zasługa ciężkiej pracy na siłowni oraz zdrowego trybu życia, który Jen Selter propaguje na swoim blogu. I najwyraźniej ten prosty przepis na sukces idealnie trafia do coraz liczniejszej grupy fanów. Postępy nowojorskiej trenerki śledzi na Instagramie już ponad 1,5 mln użytkowników! Nawet jeśli połowa z nich to faceci, pożerający wzrokiem tyłek Jennifer Selter, to i tak wynik jest imponujący. Nic dziwnego, że Jennifer Selter i jej ćwiczenia robią karierę także w Polsce 🙂

 

Jennifer Selter ma 168 cm wzrostu i waży niewiele ponad 50 kg. Szczerze wierzymy, że nie zawiera się w tym ani jeden gram tłuszczu, ale niektórzy zarzucają Jennifer, że część jej boskiego ciała składa się z… silikonu 🙂 Cóż, tyłek trenerki faktycznie wygląda dość… oryginalnie. Ale to chyba naprawdę zasługa ciężkiej pracy. Sama Jen Selter powtarza: East clean – train dirty! Zdrowe odżywianie i ciężki trening jej zdaniem w zupełności wystarczają, aby osiągnąć sukces już w kilka miesięcy.