Jaką damską bieliznę mężczyźni lubią najbardziej?

Rozrywka
callista006

Niektóre kobiety lubią chodzić w stringach, inne w figach, jeszcze inne wolą szorty. Tutaj dowiecie się tego, co mówi o was bielizna jaką nosicie. Panie mają także przeróżne upodobania, jeśli chodzi o biustonosze. Czy zastanawiałyście się kiedyś, co na ten temat myślą mężczyźni?

Amerykański serwis AskMen.com zapytał 2700 mężczyzn o to, jaki rodzaj damskiej bielizny kręci ich najbardziej. Oto wyniki ankiety:

1. Model biustonosza

1

Aż 31% mężczyzn stwierdziło, że stanik, który powiększa rozmiar piersi jest wg nich najbardziej atrakcyjny. Panie o niewielkim biuście mogą zatem odetchnąć z ulgą. Tuż za push-upem znalazł się miękki stanik, podkreślający naturalny kształt piersi. Trzecie miejsce należy do seksownie odsłaniającej biust balkonetki. Staniki bez ramiączek i sportowe topy najwyraźniej nie robią na zbyt wielu mężczyznach wrażenia.

2. Dlaczego push-up?

2

Mężczyźni są wzrokowcami. Fakt, że stanik typu push-up zajął pierwsze miejsce nie powinien więc nikogo szokować. Ponad połowa ankietowanych przyznała, że zdaje sobie sprawę, że taki stanik powiększa piersi, które w rzeczywistości nie muszą być zbyt imponujące, ale im to nie przeszkadza. Okazuje się, że dla 12% mężczyzn to powód, dla którego nie lubią tego typu biustonoszów u kobiet.

3. Bielizna

3

Kobiety nie przepadają za stringami. Dlaczego? Bo są po prostu niewygodne. Panie zdają sobie jednak sprawę z tego, że mężczyźni uwielbiają skąpą bieliznę. Na szczęście na drugim miejscu znalazły się ulubione majtki kobiet – klasyczne, zabudowane figi. To zastanawiające, że wspięły się one wyżej niż figi wycięte. Zdecydowana mniejszość ankietowanych mężczyzn wskazała na szorty.

Czy jesteście zaskoczone?

Źródło: Avanti24.pl

Ten mężczyzna zrobił o jeden krok za daleko i runął w otchłań. Nikt nie zdołał mu pomóc…

FILMY
myrmek

Chodzenie po mokrych skałach jest niebezpieczne. To banał, z którego, jak widać nie każdy zdaje sobie sprawę. Mężczyzna nagrany na tym filmiku zrobił o jeden krok za daleko, a pech chciał, że dalej była już tylko przepaść.

Cóż, lot miał długi.