Jesz żelki? Kiedy zobaczysz, jak powstają, prawdopodobnie już nigdy ich nie zjesz

FILMY
bsnrk

Popularne słodycze żelowe powstają na bazie żelatyny, którą (nie wszyscy to wiedzą) wytwarza się przede wszystkim ze skóry i kości zwierząt. Co innego jednak wiedzieć, a co innego zobaczyć to na własne oczy. Belgijska reżyserka Alina Kneepkens stworzyła to wideo, które podąża po linii produkcyjnej cukierka w odwrotną stronę, od gotowego produktu do, no właśnie, rzezi:

Polecamy: Oto, jakby wyglądał świat, gdyby zwierzęta traktowały ludzi tak, jak ludzie traktują zwierzęta

Kobieta urodziła 18-kilogramowego bobasa! To największy noworodek świata

NEWSY
bsnrk

Na porodówce szpitala w Perth (Australia) lekarze przecierali oczy ze zdumienia, gdy na nocny dyżur trafiła tam 270-kilogramowa kobieta.

2

Ich zdziwienie było jeszcze większe, gdy odebrali poród. Byli pewni, że to ciąża bliźniacza, a być może na świat przyjdą trojaczki. Tymczasem kobieta urodziła 18-kilogramowego bobasa. To prawdopodobniej największe dziecko, jakie przyszło na świat w historii…

1

Wcześniejszy legendarny rekord to 17-kilogramowy noworodek, który miał przyjść na świat w 1839 roku w Południowej Afryce i miał pochodzenie zuluskie. W wieku 18 lat osiągnął 230 centymetrów wzrostu, a ten z Australii też na pewno na małego nie wyrośnie.

Źródło: worldnewsdailyreport.com

Condom Challenge, czyli głupota sięga zenitu. Uwaga: obrzydliwe!

Rozrywka
callista006

Myśleliście, że po Ice Bucket Challenge, Don’t Judge Challenge, Kylie Jenner Challenge i niezapomnianym Hold a Coke with your Boobs Challenge już nic was nie zaskoczy? W takim razie co powiecie na Condom Challenge? Wyzwanie polega na wciągnięciu kondoma przez nos i wyjęciu go przez usta. Młodzi ludzie najwyraźniej uważają to za bardzo zabawne, ponieważ chętnie wrzucają do sieci filmy, na których podejmują wyzwanie. 

Śmieszy was to?

Źródło: Youtube.com