Kobieta odkryła, ze jest adoptowana, z powodu jednego szczegółu na starym zdjęciu jej mamy

NEWSY
bsnrk

Silvina Martinez Pintos ma 31 lat i właśnie dowiedziała się, że jest adoptowana. Ale to nie jest najbardziej fascynująca rzecz na temat tej historii, tylko sposób, w jaki się o tym dowiedziała.

124

Silvina, która na co dzień żyje w Argentynie, przeglądała album ze zdjęciami swojej mamy, gdy zauważyła jedno zdjęcie, które zwróciło jej szczególną uwagę. Na zdjęciu, wykonanym zaledwie tygodnie przed urodzinami Silviny, jej mama w ogóle nie miała ciążowego brzucha. Teraz, gdy dowiedziała się, że jest adoptowana, próbuje ustalić, kim byli jej prawdziwi rodzice. W tym celu chce wykorzystać Facebooka. Oto, co pisze w swoim apelu o pomoc w odnalezieniu jej biologicznych rodziców:

Urodziłam się w Trele w 27 marca 1985 roku i dopiero niedawno dowiedziałam się, że jestem adoptowana. Parę dni później moi przybrani rodzice przenieśli mnie do La Platy, gdzie mieszkałam do 11. roku życia, a później do Mar del Plata, gdzie mieszkam do dzisiaj.

Bardzo chciałabym poznać kobietę, która mnie urodziła.

Wiem tylko, że przyszłam na świat w klinice Modelo o godzinie 11.30, a moja biologiczna matka miała 16 lat. Poród odebrał dr Ricardo Carminatti.

Chciałabym ją odnaleźć, ale nie po to, by ją osądzać. Chciałabym wiedzieć, jak wyglądała, czy miałam jakieś rodzeństwo… i po prostu posłuchać jej głosu.

Było mi bardzo trudno zaakceptować sytuację, że zostałam adoptowana, co jednak zawsze podejrzewałam. W szpitalu potwierdzono mi ten fakt, ale nie udzielono więcej żadnych informacji. Moja przybrana matka nie wie nic więcej (lub nie chce mi powiedzieć), mój przybrany ojciec już nie żyje, a chciałabym wiedzieć, co się stało. Czy zostałam porzucona? Czy zostałam sprzedana?

Chcę to wiedzieć, bo to dla mnie ważne i ma mi pomóc w ustaleniu mojej tożsamości i pochodzenia.

Dziękuję wszystkim za podzielenie się moją historią i oferowaną pomoc!

125

– pisze na Facebooku. Niezależnie od tego, co myślicie, na temat pomysłu, by po tylu latach poszukiwać swoich biologicznych rodziców, jeśli macie jakieś informacje na ten temat, które mogłyby jej pomóc w poszukiwaniach, właśnie macie okazję pomóc!

Źródło: Facebook

7 obrazków, dzięki którym docenisz bycie singielką

Zobacz, jak w 10-14 dni pozbyć się drugiego podbródka. To proste!

Moda
callista006

Kiedyś problem ten dotyczył głównie osób po 50-tce i był naturalnym efektem starzenia się. Dzisiaj, choć trudno nam się z tym pogodzić, podwójny podbródek pojawia się u wielu młodych osób, a to za sprawą częstego korzystania z urządzeń mobilnych: smartfonów, tabletów.

Nie, to nie żart. Ciąłe chodzenie z opuszczoną głową powoduje, że skóra „wyciąga się”, wiotczeje. Oto filmik, który pokazuje ćwiczenia, dzięki którym możesz pozbyć się nieatrakcyjnego problemu. Powtarzaj tę serię raz dziennie, a już po 10-14 dniach zobaczysz efekty!

Zobacz też 5 genialnych trików na pozbycie się kłopotliwych problemów, które ma każda kobieta, ale żadna nie lubi o tym rozmawiać…