Kochajcie swoje ciało! 8 zdjęć, które dowodzą, że każdy z nas jest piękny nago

ŻYCIE
bsnrk

To już trzecia specjalna edycja „Love Your Body Issue” kanadyjskiego magazynu „New Toronto”, która ma na celu pokazać, jak naprawdę wyglądają ludzkie ciała nago i że każdy z nas jest na swój sposób piękny, bo wyjątkowy:

1.

1

2.

2

3.

3

4.

5

5.

6

6.

7

7.

8

8.

9

Jak to jest uprawiać seks z facetem, który ma naprawdę DUŻEGO penisa

ŻYCIE
bsnrk

Moja pierwsza ważna relacja była z chłopakiem, który miał naprawdę dużego penisa. Nigdy byś tego nie zgadła po jego zewnętrznym wyglądzie, że ma TAKIEGO. Byl dosyć niski i szczupły. Ale wierz mi, można było się zdziwić, gdy wypuścił swojego potwora.

Jego penis był imponujący nie tylko ze względu na rozmiary. Był naprawdę ogromny, ale też miał fajny kształt i zawsze stał na baczność w gotowości, gdy pojawiła się w jego rewirze naga dziewczyna.

Byłam niedoświadczona w łóżku w tamtych czasach i myśl o tym, że będę uprawiała z nim seks, trochę mnie przerażała. Na moje szczęście, dobrze wiedział, jak się obchodzić ze swoim narzędziem.

W trakcie naszego związku nauczyłam się doceniać dar, który dostał od Boga i od tego czasu zawsze poszukuję mężczyzn, którzy mają dużego. Przez pewien czas w ogóle myślałam, że duży penis ZAWSZE oznacza najgorętszy i najbardziej satysfakcjonujący seks. Miałam tak wypaczony pogląd na sprawę z powodu tego, że ten chłopak był moim pierwszym, że uważałam wszystko poniżej 20 centymetrów za coś wyjątkowo małego.

Gdy Pan Wielki i ja zerwaliśmy ze sobą, a nasze drogi się rozeszły, zdecydowałam się nie angażować się przez pewien czas i po prostu dobrze się bawić. Moje preferencje były jasne: duży może więcej. Wtedy w końcu dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak za duży penis.

Rozmawiałam z tym gościem przez jakiś czas aż w końcu zdecydowaliśmy się na seks. Naprawdę się lubiliśmy i mogło być z tego coś więcej. Gdy przyjechałam do niego, otworzył mi drzwi i poczułam bardzo silny zapach zużytego oleju do frytek. Jego mieszkanie było zadbane, choć dosyć ubogo urządzone. Miał tylko sofę, stół, parę krzeseł i jedną lampę. Opowiadał, że mieszka tutaj od pięciu lat, ale wyglądało, jakby się dopiero wprowadził.

Zapach frytek był jedynym dowodem na to, że ktoś tu właściwie mieszka. Starałam się oddychać przez usta.

Był ubrany w luźne spodnie i miał koszulkę na ramiączkach, na ciele miał wiele blizn. Wytłumaczył mi, że to z powodu wypadku, jaki miał w dzieciństwie. Dosyć okropna historia, ale generalnie dobrze się nam rozmawiało i czułam, że z chwili na chwilę mam na niego coraz większą ochotę.

Dotknęłam go. Jego skóra była bardzo miękka. Pocałował mnie. Całowaliśmy się przez chwilę i dotykaliśmy, gdy zdecydowałam się sięgnąć ręką do jego spodni. Myślałam, że nic nie może mnie zaskoczyć, ale jego penis był większy niż wszystko, co do tej pory widziałam. Jak ramię małego dziecka, jak dwa największe penisy, jakie widziałam do tej pory, połączone w jeden kawał mięcha.

Pamiętałam, że z moim pierwszym najpierw się bałam, a potem to pokochałam, więc odważnie wzięłam się do roboty. Bardzo bolało, a nie jestem pewna, czy w ogóle wsadził całego. Bolał mnie każdy kawałek mojego podbrzusza. Jakby ktoś walił młotem pneumatycznym w moją szyjkę macicy. Próbowaliśmy różnych pozycji, ale cały czas bolało, a lubrykant wcale nie polepszył sprawy.

Lubiłam go, ale od razu zdałam sobie sprawę, że seks z nim to będzie zawsze droga przez mękę. To była dla mnie ważna lekcja, że czasem mniej znaczy więcej.

Polecamy: 8 różnych rodzajów penisów, które spotkasz w swoim życiu

Źródło historii: Wyznajemy

15 znaków, że dziewczyna ma na ciebie ochotę

Rozrywka
callista006

Czasami trudno odgadnąć, czy dziewczyna się tobą interesuje, czy po prostu jest tylko miła. Gdy kobiecie spodoba się mężczyzna, wysyła mu pewne subtelne znaki, ale niestety wielu panów zupełnie nie umie ich odczytać. Oto najczęstsze z nich:

1. Jest ciągle na widoku

1

Gdy jesteście w klubie w 2 różnych grupach, nawet jeśli siedzicie daleko od siebie, ona zajmuje takie miejsce, żebyś dobrze ją widział. Spotykasz ją na parkiecie i przy barze. „Niechcący” może nawet na ciebie wpaść. Przypadek? Raczej nie.

2. Unika kontaktu wzrokowego

2

Nawet jeśli siedzicie naprzeciwko siebie, ona patrzy na każdego, tylko nie na ciebie. Jeżeli przyłapiesz ją na ukradkowych spojrzeniach, szybko odwraca wzrok. Dlaczego? Podobasz jej się. Nie chce, żebyś zobaczył, jak gapi się na ciebie.

3. Śmieje się z twoich żartów

Girl Laughing With Hand On Face

Jeśli z całej grupy to ją najbardziej bawią twoje żarty (zwłaszcza te słabe), możesz być pewien, że czuje do ciebie miętę. Chyba że ma po prostu tak kiepskie poczucie humoru jak ty…

4. Działa na Facebooku

4

W dzisiejszych czasach Facebook ma duże znaczenie dla relacji damsko-męskich. Jeśli ona lajkuje wszystkie twoje zdjęcia i posty, wysyła ci linki do artykułów i filmików na tematy, o których rozmawialiście… wiedz, że coś się dzieje.

5. Stroi się

5

Zrób mały eksperyment. Jeśli zawsze wtedy, gdy wie, że się zobaczycie, wygląda zachwycająco, sprawdź jak będzie się prezentować, kiedy zjawisz się z zaskoczenia. Jeśli nie spodziewała się ciebie na imprezie i wyraźnie nie włożyła w swój wygląd tyle wysiłku co zawsze, to pewny znak, że ma na ciebie ochotę.

6. Jej przyjaciółki zwracają na ciebie uwagę

666

 

To bardzo ważna wskazówka. Jeśli jej koleżanki zerkają na ciebie, chichoczą w twoim towarzystwie i szturchają ją ukradkiem, zapewne im o tobie opowiadała.

7. Reaguje na twój uśmiech

7

To kolejny test, który możesz przeprowadzić. Uśmiechnij się do niej i spróbuj utrzymać kontakt wzrokowy. Jeśli odwzajemni twój uśmiech, spojrzy ci w oczy, a później… odwróci się i zniknie w tłumie, możesz być pewien, że to jest to. Pójdź wtedy za nią, ona tego oczekuje. Ty sprawdzasz ją, a ona ciebie. Jest ciekawa, czy jesteś nią zainteresowany tak samo, jak ona tobą.

8. Pamięta wszystko, co mówiłeś na poprzednich spotkaniach

Closeup of a happy young woman smiling isolated on white backgro

Jeśli okazuje się, że dziewczyna pamięta szczegóły z waszych poprzednich rozmów – rzeczy, o których nawet ty nie pamiętasz, że je powiedziałeś, to znaczy, że jest tobą zainteresowana. Słucha cię uważnie, bo chce jak najlepiej poznać twoją osobowość, zainteresowania i poglądy.

9. Bawi się swoimi włosami

15

To znany kobiecy trik o zadziwiającej skuteczności. Jeżeli rozmawiając z tobą dziewczyna zachowuje się tak, jakby grała w reklamie szamponu, to znaczy, że pragnie twojej uwagi, aprobaty i pewnie czegoś jeszcze…

10. Zadaje ci dużo pytań

11

Jeśli dziewczyna wyraźnie interesuje się tobą i twoim życiem, a z każdym spotkaniem jej pytania stają się coraz bardziej osobiste, to znak, że chce się do ciebie zbliżyć. Gdy poczuje się już na tyle blisko, że zacznie wypytywać o twoje związki i ogólne życie uczuciowe, zapewne chce czegoś więcej niż przyjaźni.

Zobacz też: 6 oznak, że ona ma ochotę na seks.

Źródło: BoredBug.com