Krótka instrukcja obrazkowa, która tłumaczy, jak postępować z kobietą mającą okres

ŻYCIE POLECANE
callista006

Kiedyś już pisaliśmy o tym, co powinien robić idealny mężczyzna, kiedy jego dziewczyna ma okres. Dla leniwych mamy nieco uproszczoną, znacznie krótszą instrukcję:

Przynieś jej termofor…

1

…oraz herbatę…

2

…oraz kota.

3

Zapytaj, czy nie ma jeszcze jakichś specjalnych życzeń.

4

Następnie delikatnie głaszcz ją po głowie, podczas gdy ona będzie wydawać patetyczne jęki cierpienia.

5

Zobacz też komiks, który wyjaśni ci, co robić ze smutną osobą…

 

 

Nadal chcesz być modelką? Zobacz, na co ona musiała się zgodzić. A miała piękne włosy!

Moda
callista006

Ta fryzura szybko została okrzyknięta najgorszą fryzurą świata.

Dziewczyna o pięknych, długich blond włosach została poddana radykalnej metamorfozie. Czy wyszła jej ona na dobre? Zdaniem internautów zdecydowanie nie. W nowej, koszmarnej fryzurze modelka zapozowała do kilku zdjęć, po czym… fryzjerka pozbyła ją włosów całkowicie. To było chyba jedyne rozwiązanie…

Zobaczcie sami:

Zobacz też co się stanie, jeśli wylejesz sobie colę na włosy…

Jak nie wyjść na kompletnego idiotę/skończonego dupka, gdy twoja dziewczyna jest chora

ŻYCIE
bsnrk

Jesień jest w pełni i podczas gdy słoneczna pogoda oraz spadające liście to może być świetny czas, żeby się zakochać, jest to też okres przeziębień. Porozmawiajmy o tym, jaki to ma wpływ na twoje życie uczuciowe.

Jeśli jesteś w nowym związku lub masz po prostu przyjaciółkę, którą bardzo lubisz, choroba może być testem twoich intencji i współczucia. I naprawdę, są setki przypadków, gdy ten test facet oblał. Jest naprawdę dużo dupków, którzy odpuszczają swoje zwyczajowe bycie ekstremalnie miłym, gdy tylko cokolwiek zaczyna się dziać nie tak. Ale jest też tak, że kolesie przeginają w drugą stronę. Generalnie należy zachowywać się normalnie. A normalnie to znaczy, że gdy złapała grypę, a ty nie wiesz co robić, to przede wszystkim nie oczekuj seksu, a po drugie, grypa nie jest powodem, żeby przestać odrzucać połączenia telefoniczne od niej. Poza tym:

Unikaj „romantycznej” hipochondrii (chyba, że taki macie styl)

Tylko dlatego, że byliście ze sobą na dwóch randkach, nie znaczy, że jak pisze „jestem chora” oznacza to tak naprawdę „błagam, zaopiekuj się mną”. Nie oczekuj też, że jak wyrazisz nadzieję, że wyzdrowieje i podrzucisz jej rosół (ale najpierw zapytaj, czy tego chce), to już będzie z radością oczekiwać pierścionka zaręczynowego od ciebie. Ale pomyśli, że zachowałeś się jak normalny gość.

Zaoferuj pomoc, ale bez przesady

Jeśli jesteś w związku od dłuższego czasu, dobrze wiesz, czy chce być traktowana jak królowa Elżbieta, gdy zachoruje, czy woli być pozostawiona w świętym spokoju i przeleżeć sobie przeziębienie samotnie, czy coś po środku (i miejmy nadzieję, że jej podejście do własnej osoby też ci odpowiada, bo jak nie, to jest z tobą coś nie tak). Ale na początku, czego ona od ciebie oczekuje, ciężko wyczuć. Niektóre kobiety wolą się wtedy odciąć od świata. Najlepiej powiedzieć standardowe „jakbyś czegoś potrzebowała” i sprawdzić raz dziennie lub trochę rzadziej, co u niej słychać. Nie ma nic gorszego dla takiej dziewczyny niż samozwańczy romantycy, którzy będą traktować jej chorobę, jak kolejny rozdział taniego romansu tylko dlatego, że raz się z nią wcześniej pocałowali.

Nie wpadaj w panikę, jeśli niedawno dotykała twoich jąder

Mało jest rzeczy mniej seksownych niż mężczyzna przesadnie zaniepokojony o stan swojego zdrowia. Jeśli poinformowała cię o tym, że jest chora, postaraj się nie reagować wstylu „O rany boskie! Mam nadzieję, że się od ciebie nie zaraziłem”. Szczególnie dziwne jest to w wykonaniu kolesi, którzy nie widzą nic złego w tym, żeby wziąć ich penisa do ust tuż po tym, jak byli na siłowni.

Powstrzymaj się od załatwiania grubych spraw w waszej relacji

Być może długo myślałeś o tym, żeby „wziąć trochę oddechu”, albo po prostu z nią zerwać. Ale jeśli złapała grypę, to teraz nie jest okres na przekazanie jej takich wiadomości. Poczekaj, aż z powrotem stanie na nogi. Wydaje się to być oczywiste, ale nie jest. Dużo moich przyjaciółek dostało SMS-a w stylu „między nami koniec”, gdy miały 39-stopniową gorączkę.

Zero tekstów o podtekście seksualnym. Zero

Chyba zdajesz sobie sprawę, że SMS-y w stylu „czy masz ochotę na mojego wielkiego penisa” nie są tym, czego oczekuje od świata dziewczyna walcząca właśnie z grypą. Kilka dni chyba wytrzymasz. Nie to więc też najlepszy moment na teksty w stylu „myślę o tobie w bieliźnie”, ani oferty „przyjścia się poprzytulać”. Wiadomo, co się za nimi kryje, zboczuchu 😉