Krótki przewodnik po tym, czego nigdy nie powinno się robić z fajerwerkami

FILMY
bsnrk

Konkretnie na pewno niczego, co możecie zobaczyć na tym wideo:

Polecamy:

Ten gość obwinął się pasem z petard, a potem to odpalił. Efekt? A jak myślicie?!

6 kroków, aby wzbudzić w mężczyźnie zazdrość

Rozrywka
callista006

Zazdrość w nadmiarze to toksyczne uczucie, ale podobno bez odrobiny zazdrości, nie ma miłości;) Odrobina niepokoju potrafi podkręcić przygasłą nieco namiętność w związku. Jak więc wzbudzić zazdrość w ukochanym tak, żeby osiągnąć zamierzony cel, a jednocześnie nie przegiąć?

Krok 1: zmień coś w swoim wyglądzie

Najlepiej kilka rzeczy. Może nowa fryzura? Inny makijaż? Inny styl? Wprowadź zmiany, zacznij codziennie się stroić, dbaj o siebie tak, jakbyś starała się uwieść faceta. Twój ukochany wcale nie musi wiedzieć, że chodzi o niego;)

Krok 2: wyglądaj obłędnie, nie tylko dla niego

Idziecie razem na imprezę? Odstrzel się jak bogini (koniecznie włóż sukienkę i szpilki!) i… chętnie rozmawiaj z innymi facetami. Nie kuś, nie flirtuj, bądź po prostu serdeczna i otwarta. Niech twój wybranek zobaczy, jakie robisz wrażenie na innych mężczyznach. Niech poczuje się dumny, że wybrałaś właśnie jego i… niech wie, że musi się starać, żeby tak zostało;)

Krok 3: wyjdź czasem gdzieś bez niego

Umów się z kumpelami. Wracaj do domu w świetnym humorze, uśmiechaj się, podśpiewuj pod nosem. Możesz nawet trochę poudawać;)

Krok 4: tajemnicze dwie kawy

Często robisz zdjęcia z przystanku na kawę w drodze do pracy? A gdyby tak na tym zdjęciu znalazły się 2 kawy? Czyja jest ta druga?;)

Krok 5: selfie z kumplem

Nic nie wzbudza zazdrości tak, jak świetnie wyglądający kolega ukochanej. Selfie na Facebooku? Czemu nie? To portal społecznościowy – nic nie ukrywasz przed swoich chłopakiem. Ten jednak i tak będzie ciut zaniepokojony;)

Zobacz też: Jak zdobyć fajnego faceta…