Mała dziewczynka „zakochała się” w śmieciarzu. Zobaczcie co z tym zrobił…

ŻYCIE
callista006

Mama 3-letnie Brooklyn była tak poruszona, że opisała tę historię w sieci, aby rozgrzała serca innych internautów.

Jeden z pracowników firmy wywożącej śmieci z naszej okolicy z jakiegoś powodu podbił serce mojej córki. Brooklyn w każdy czwartek rankiem wychodzi przed dom i czeka na niego.

3

Ostatnio w czwartek wypadł dzień jej urodzin. Mała uparła się, że chce podarować panu śmieciarzowi jedną z urodzinowych babeczek.

1

Wtedy pierwszy raz z nim rozmawiałam. Wyjaśniłam mu, że z jego powodu czwartki są wyjątkowe dla mojej córki. Brooklyn wyczekuje ich przez cały tydzień.

4

garbage-man-girl-birthday-gift-cupcake-delvar-dopson-brooklyn-5

Wyobraźcie sobie moje zaskoczenie, kiedy w następnym tygodniu w czwartek Delvar (tak ma na imię idol mojej córki) wyszedł ze śmieciarki z ogromnym prezentem urodzinowym dla Brooklyn!

6

Mała była zachwycona nie tylko niespodzianką – najbardziej wypasionym zestawem z Elsą, jaki w życiu widziałyśmy – ale samym faktem, że jest od Delvara!

7

Zarówno prezent jak i sam gest był NIESAMOWITY. Jego uprzejmość poruszyła moje serce w sposób, który trudno odpisać. Kto by pomyślał, że moja 3-letnia córka znajdzie takiego przyjaciela. Czwartki są najlepsze!!! Dziękujemy Delvar!

garbage-man-girl-birthday-gift-cupcake-delvar-dopson-brooklyn-4

Źródło: BoredPanda.com

Oto, co kształt twoich stóp mówi o tym, kim jesteś

ŻYCIE
bsnrk

Jeśli wierzysz w astrologię, to wiedz, że twoje stopy mogą powiedzieć o Tobie więcej, niż ci się wydaje. Oto, co możesz sobie z nich wywróżyć:

1. Stopa egipska

1

Wszystkie palce tworzą prostą linię i każdy palec jest mniejszy od poprzedniego. Takie stopy są częste u osób mających różnego rodzaju sekrety, samotników i osób podatnych na wahania nastroju.

2. Rzymska stopa

4

Najpopularniejszy typ. Osoby z takimi stopami są generalnie bardzo towarzyskie i przyjacielskie. Nazwa pochodzi od tego, że w starożytnym Rzymie taka stopa była częściej spotykana u osób z wyższych sfer.

3. Stopa rustykalna

3

Gdy palce są tak ustawione, jak na powyższym obrazku, stopa wygląda na kanciastą. Osoby z takim typem stopy są spokojne, zrównoważone, nastawione praktycznie i można na nich polegać, bo dotrzymują swoich obietnic.

4. Grecka stopa

4

Drugi palec jest dłuższy od pozostałych. Osoby o takim typie stopy mają talenty artystyczne, są emocjonalne i mają skłonności do bycia liderem. Często stotykany typ stopy u sportowców.

5. Mały palec, który się nie rusza

5

Jeśli nie jesteś w stanie odstawić w bok swojego małego palca u nogi inaczej niż tylko ręką, zaliczasz się do tego typu. Ludzie z taką stopą mają tendencję do bycia spokojnymi i zrównoważonymi osobami, prowadzącymi przewidywalne życie. Mają skłonność do pracoholizmu i raczej nie podążają za modowymi nowinkami.

6. Jeśli jesteś w stanie poruszyć swoim małym palcem

6

To prowadzisz dokładnie przeciwne życie. Jesteś osobą wyluzowaną, skłonną do przygód i ciągle poszukujesz zmiany. Robienie szalonych rzeczy nie przeraża cię, tylko wręcz poprawia ci humor.

7. Bardzo mały najmniejszy palec

7

Osoby, u których mały palec u nogi jest wyjątkowo malutki, mają tendencję do sprzeciwiania się powszechnie panującej opinii i robienia wszystkiego po swojemu.

8. Trzeci palec skierowany do zewnątrz

8

Osoby z taką cechą stopy zwykle lubią planować wszystko z wyprzedzeniem. Mają wszystko dobrze zorganizowane i lubią mieć kontrolę nad sytuacją.

9. Przerwa miedzy drugim a trzecim palcem

9

Właściciele takich stóp mają umiejętność odseparowania sfery myśli od sfery emocji. Mają tym samym wyjątkowy talent, który przydaje się w dyplomacji, analizie informacji i handlu.