Masz już dość rutyny? Każda pierwsza randka jest ostatnią? Oto 10 genialnych pomysłów na randkę! Dziewczyna/chłopak oniemieje z zachwytu

Rozrywka
callista006

Jeśli chcesz, aby randka stała się niezapomnianym wspomnieniem dla Was obojga, to nie zapraszaj dziewczyny/chłopaka do knajpy czy do kina. Z pewnością każdy był już na wielu takich spotkaniach. Wykorzystaj lepiej któryś z tych 10 pomysłów, a Wasza znajomość na pewno stanie się bardzo interesująca i nabierze rozpędu.

1. Spacer w deszczu

ByT3fo8IcAAuDVT

Życie nie polega na czekaniu, aż burza przejdzie. Trzeba nauczyć się tańczyć w deszczu! Ten spacer będzie niezapomniany i romantyczny. Chwyć ją/jego za rękę i naprawdę zatańczcie! Nie ma mowy, aby między Wami nie zaczęło iskrzyć… i żaden deszcz nie ugasi tego ognia!

2. Skok na bungee

2

Nic nie podgrzeje między Wami atmosfery tak jak adrenalina. Poczujecie w brzuchu motyle, zarówno z powodu ekscytacji skokiem na bungee jak i bliskości Waszych ciał. Bardzo możliwe, że pod wpływem tak ogromnych emocji spontanicznie dojdzie między Wami do czegoś… Na przykład do namiętnego pocałunku.

3. Wspólna wspinaczka

3

Wyobrażasz sobie, jak cudownie byłoby wspinać się razem, współpracować, pomagać sobie na wzajem… A potem dzielić satysfakcję dotarcia na szczyt, gdzie możecie rozłożyć koc, wyjąć przekąski i cieszyć się swoim towarzystwem i niecodziennymi widokami.

4. Malowanie ciał

JASON TEY PHOTOGRAPHY - www.jasontey.com

Obcowanie ze sztuką jest świetnym sposobem na wyrażanie siebie, dlatego wzajemne malowanie swoich ciał to bardzo dobry pomysł na randkę. Dzięki temu będziecie mogli poznać się lepiej, nie mówiąc już o plusach wynikających z kontaktu fizycznego… Włączcie odpowiednią muzykę i dajcie się ponieść wyobraźni! Z pewnością będzie wesoło… a może raczej erotycznie? Obie opcje są dobre!

5. Twister na świeżym powietrzu

04241c6b14cf52ed26fda61d192d68c8

Użyj farby w sprayu aby namalować kolorowe kółka na trawie. Trudno o lepszy sposób na nawiązanie intymnej więzi, niż splatanie swoich ciał w przeróżnych ciekawych pozycjach. Może być naprawdę interesująco.

6. Piknik

1434520468-f34f5e70baf640133aa63b044c08b391

Randka w starym stylu i z klasą! Przygotuj pyszny świeży obiad, przekąski i napoje, nie zapomnij o kocu! Znajdź wygodne miejsce, z dala od zgiełku, na łonie przyrody. Będzie miło, romantycznie i intymnie. To jedna z najbardziej relaksujących randek.

7. Nurkowanie

3b9e56e16d500f5691cee7d6a38d695f

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma za rogiem rafę koralową. Jednak jeśli tylko macie możliwość, zorganizujcie taką randkę. Nic nie przebije nurkowania. Wspólne odkrywanie cudownego, podwodnego świata to niezapomniana przygoda, którą będziecie wspominać do końca życia.

8. Park linowy

 

1

Poczujcie się jak Tarzan i Jane… albo chociaż jak Kim Kardashian i Kanye West. Park linowy to cudowna odskocznia od codzienności. Adrenalina, świetna zabawa i obcowanie z naturą jednocześnie to idealny przepis na niezapomnianą randkę.

9. Wypad w góry

1

Zabierz swoją drugą połówkę (lub potencjalną drugą połówkę) na wypad w góry. Nie zapomnij o ciepłym kocu, czekoladzie i lornetce. Wszystko przyda się w czasie romantycznego, nocnego oglądania gwiazd.

10. Plażowanie

meeting-your-twin-flame-4

 

Jeśli tylko macie taką możliwość koniecznie wybierzcie się wspólnie na plażę. W ciągu dnia będziecie wzajemnie smarować swoje ciała olejkami z filtrem i razem pluskać się w wodzie. A może nauczycie się surfować? Wieczorem natomiast zaplanujcie romantyczny spacer wzdłuż wybrzeża i wspólne oglądanie zachodu słońca. Klasyka!

Każda z tych randek na pewno zapewni kolejne…

Źródło: Ausom.com

Tak wyglądają posiłki w Polskich szpitalach, czyli 8 dań po zobaczeniu których będziesz miał dość!

ŻYCIE
myrmek

Posiłki w polskich szpitalach – temat nieustannych żartów i kpin. Czy tak powinno być w rzeczywistości? Czy rzeczywiście osoby zmuszone korzystać z szpitalnego wiktu mają na co narzekać? Czy „śniadanie na bogato” rzeczywiście sprowadza się do suchej kromki z najtańszą parówką?

Sprawdzić to postanowili twórcy Fanpage’a „Posiłki w szpitalach”, który na bieżąco monitoruje posiłki wychodzące ze szpitalnych stołówek lub dostarczane przez prywatne firmy cateringowe. Jednym z najciekawszych faktów jest ten, że w niektórych z poniższych przypadków za miesięczny catering dla 200 osób szpital płaci od 250 do 500 tys. złotych. Zapraszamy do obejrzenia wyjątkwej, jedynej w swoim rodzaju galerii szpitalnych posiłków. Wszystkie zdjęcia, jak i cytaty pochodzą z Fanpage’a Posiłki w Szpitalach.

Ginekologia w Kielcach.

1

„Działalność ta oparta jest o najnowsze standardy dietetyki, z uwzględnieniem indywidualizacji diet”

Warto wspomnieć też że dzienna stawka żywieniowa w 2014 roku w tym szpitalu wynosiła 25zł/osoba… Co Wy na to?

Katowice, 10 kwietnia

2

„Bliżej nie określona kolacja podana na położnictwie w Katowicach. Firma oferująca takie przysmaki to Dussmann Sp. z o.o. która za podpisanie kontraktu na 26 miesięcy zgarnęła ponad 100 tysięcy złotych. Macie jakieś pomysły co to może być to żółte ‚coś’?”

Warszawa, 6 kwietnia

3

„Obiad wielkanocny w szpitalu praskim. Na uwagę zasługuje cytat ze strony internetowej placówki: Szpital Praski jest jednym z niewielu szpitali, które obalają mit o złym szpitalnym jedzeniu. Co o tym sądzicie?”

Toruń, 5 Kwietnia

4

„Śniadanie wielkanocne w toruńskim szpitalu. Firmą odpowiedzialną za posiłki w tym szpitalu jest nie kto inny tylko IMPEL Catering! W umowie podpisanej na 10lat w zeszłym roku widnieje jeden, jedyny warunek opisany ‚na dzień dobry’ w przetargu. Uzasadnienie wyboru: Oferta złożona przez Wykonawcę jest ofertą najkorzystniejszą na podstawie jedynego przyjętego kryterium oceny ofert – cena. Co Wy na to?”

Gdańsk, 3 Kwietnia

5

„Posiłek prosto z Gdańska. Co tu więcej pisać? Firma odpowiedzialna za wyżywienie pacjentów to Aspen Res Sp. z o.o. W przetargu z 2013 jest mnóstwo załączników w których co rusz wymieniane są wymagania co do jakości posiłków bez których oferty będą odrzucane. Co z tego skoro najważniejszym punktem na samym końcu jest cena. W skrócie, kto zawołał najmniej, ten wygrał przetarg. A więc umowa podpisana na 3 lata opiewająca na kwotę 1.780.000 złotych”.

Akademicki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu

6

„Żeby choć to jajko było lepszej jakości. Niestety kura która zniosła to jajko nie widziała na oczy słońca a o smaku trawy mogłaby tylko pomarzyć. Jajka tej klasy to najgorsze co może być. Przykro na to patrzeć, zwłaszcza że to posiłek podany no oddziale patologii ciąży. Szpital ma (jeśli można tak to nazwać) własną kuchnię”.

Wrocław, ul.Chałubińskiego szpital Kliniczny

7

„Co sądzicie o takim posiłku? Niestety nie znaleźliśmy informacji kto jest odpowiedzialny za tę górę witamin we wrocławskim szpitalu. Może ktoś z Was wie więcej na ten temat?”

Lublin, 19 Marca

8

„Szpital Wojewódzki W Lublinie. Pamiętacie ten posiłek? Kopa chleba i MOM w folii. To także jest z Wojewódzkiego Szpitala w Lublinie gdzie odpowiedzialnymi firmami cateringowymi za posiłki w tej placówce są Catermed Sp. z o.o. oraz Rebus Sp. z o.o. Przypomnijmy że za 5-letni kontrakt firmy otrzymały ponad 11.000.000 złotych”.

Smacznego!

Uaktualnienie:

Mail od czytelnika o nicku dysqa92:

W załączeniu przesyłam zdjęcie z innej kolacji w szpitalu. Jak widać nie jest aż tak kolorowo jak na Waszym zdjęciu.

P.S. pod spodem taca z obiadu (nie myślcie że kolacja była tak obszerna że na dwóch trzeba było podawać 😉

szpitalne

Źródło: Posiłki w szpitalach

11 osób, które jakimś cudem dostały pracę, ale efekty tego są opłakane

KULTURA
bsnrk

1. W tej szkole uczą architektury i projektowanie…

1

2. Na zmianie musiał być Jezus, bo w dziale „woda” stoi wino

3

3. – Na pewno wszystko zabarałeś? – Tak, na pewno. Dwa razy sprawdzałem

2

4. Stare chińskie przysłowie mówi, że dopiero, gdy jest odpływ widać, kto pływał bez majtek

4

5. Ten artysta minął się najwyraźniej z powołaniem

z4

6. „Długie żółte rzeczy”

11

7. Afryka to nowa Azja

12

8. Są strzałki, więc w czym problem?

zrt

9. A tu chociaż dobrze, że jest znak

zzz

10. Ale 75 procent jest zrobione dobrze

23

11. Tutaj mieli 50 procent szans, by się nie pomylić

ze

Polecamy: Najdziwniejsze rzeczy, jakie kobiety kiedykolwiek schowały do swojej waginy