Najczęstsze błędy popełniane przez mężczyzn w łóżku

Rozrywka
callista006

Seks to nie prosta sztuka. Zwłaszcza jeżeli dopiero zaczynasz z ukochaną miłosne igraszki i jesteście na etapie poznawania swoich ciał i wzajemnych oczekiwań. Pisaliśmy już o tym, czego w łóżku pragną mężczyźni, a także o miejscach, gdzie kobiety uwielbiają być dotykane. Tym razem chcemy ustrzec panów przed kilkoma  błędami, które osobnicy płci męskiej najczęściej popełniają w sypialni. Starajcie się ich unikać, ponieważ potrafią zniechęcić do seksu każdą kobietę.

1. Seks oralny

1

To prawda, że seks oralny większości kobiet sprawia ogromną przyjemność, zarówno kiedy są stroną bierną, jak i czynną. Jednak bywają też panie, dla których miłość francuska wiąże się z dyskomfortem, a nawet odrazą. Nie zakładaj z góry, że Twoja partnerka należy do tej pierwszej grupy kobiet i nie zmuszaj jej do seksu oralnego. W żadnym razie nie rób tego siłą, np. przyciągając jej głowę. Możesz spróbować przekonać ukochaną do tych pieszczot, najlepiej pokazując jej bardzo delikatnie, jak wiele w ten sposób potrafisz dać jej rozkoszy. Jeżeli jednak dziewczyna zdecydowanie odmówi, musisz to uszanować.

2. Szybki numerek

2

Seks bez gry wstępnej jest dla kobiety jak rożek bez loda 😉 Szybki numerek w samochodzie czy w przymierzalni jest bardzo podniecający, jednak w łóżku poświęć najpierw trochę czasu swojej kochance, aby przed samym stosunkiem rozpalić ją do czerwoności.

3. Bolesne pieszczoty

3

Łechtaczka jest najbardziej czułym miejscem w ciele kobiety. Nie uciskaj jej zbyt mocno i zbyt intensywnie, bo zamiast rozkoszy sprawisz partnerce ogromny ból. Masuj ją delikatnie, co kilka sekund zmieniaj kierunek i siłę ucisku. Pieszczoty tego szczególnie wrażliwego narządu wcale nie są łatwą do opanowania sztuką. Nie spiesz się i bądź delikatny. Możesz poprosić ukochaną o wskazówki – na pewno doceni twoje starania.

4. Zabawa piersiami

0

Piersi również są bardzo wrażliwe i wymagają delikatności. Ściskanie ich, gryzienie, szczypanie brodawek niektórym kobietom może sprawia przyjemność, ale zanim łapczywie rzucisz się na nie, upewnij się, że twoja partnerka lubi takie zabawy.

5. Dziki, zwierzęcy seks

5

To, że partnerka nazywa cię swoim tygrysem niekoniecznie musi oznaczać, że masz ją drapać po plecach do krwi, szarpać za włosy, gryźć po szyi, przyduszać, siłą zmuszać do seksu od tyłu i robić te wszystkie inne rzeczy, które mają w zwyczaju dzikie zwierzęta. Chyba, że kochanka właśnie tego od ciebie oczekuje. Na wszelki wypadek upewnij się 2 razy, w przeciwnym razie nieźle  ją wystraszysz…

6. Rutyna

6

Każdy ma swoją ulubioną pozycję, ty na pewno też. Pamiętaj jednak, że monotonia jest tym, co jako pierwsze zabija namiętność. Zmieniaj pozycje jak najczęściej, nawet w czasie jednego stosunku. Dzięki temu każda z nich będzie na swój sposób podniecająca.

Źródło: Poradnikzdrowie.pl

Nazywali ją „potworem”, „brzydulą Betty”. Dziś 21-latka wygrywa konkursy piękności!

ŻYCIE
roundhere

Maria Petrou była w szkole gnębiona przez rówieśników. Patrząc na nią dziś, trudno uwierzyć, że rówieśnicy nazywali ją „brzydulą Betty”, „szkaradą”, „potworem” i „okularnicą”. „Zawsze lubiłam się dużo uczyć. Szczególnie interesowałam się sztuką i literaturą. Dzieciakom ze szkolnego gangu się to nie podobało”, mówi Maria. „Dzięki temu, że tak mną gardzili, powtarzałam sobie, że muszę im coś udowodnić. Udało mi się to!” Maria studiuje dziś sztuki piękne. Jest już na 3. roku i z powodzeniem godzi naukę z udziałem w konkursach piękności.

12415 (1) 5252

15 niesamowitych historycznych zdjęć, które zadziwiają, a jednocześnie skłaniają do myślenia

KULTURA
bsnrk

1. Zatonięcie SS Normandia w nowojorskim doku, 1942 rok

z1

2. 16-letni Arnold Schwarzenegger na swoim pierwszym konkursie kulturystycznym

z2

3. Rosyjscy rybacy na tle swojej imponującej zdobyczy, 1924

z3

4. Mała Inuitka z malultkim psem husky na plecach, 1949

z4

5. Surferzy, 1922

z5

6. Chłopiec po raz pierwszy w życiu ogląda telewizję przez okno szyby wystawowej, 1948

z89

7. James Naismith (człowiek, który wymyślił koszykówkę) ze swoją żoną

7

8. Kobieta na plaży w Iranie, 1960

275805-006-650-d1b4e09755-1484633999

9. Margaret Hamilton, kobieta, która stała za lotem misji „Apollo” na Księżyc

z89

10. Linda Christian, pierwsza dziewczyna Jamesa Bonda, 1945

z87

11. Król Zjednoczonego Królestwa Jerzy VI na zjeżdżalni, 1938

z10

12. Hokeiści zespołów Toronto Maple Leafs i Chicago Black Hawks szukają szkieł kontaktowych, które wypadły jednemu z graczy na lodowisko, 1962

z56

13. Japońskie gejsze, lata dwudzieste

z789

14. Ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich w Moskwie, 1980

z13

15. Bracia Adolf i Rudolf Dassler, pierwszy założył Adidasa, a drugi Pumę

z56

Jeszcze więcej niesamowitych historycznych zdjęć, które po prostu trzeba zobaczyć choć raz w swoim życiu