Nie uwierzycie, jak ludzie zemścili się na wrednej staruszce w tramwaju. Ta historia wydarzyła się naprawdę!

ŻYCIE
callista006

Historia ta zaczyna się od sytuacji tak powszechnej, że pewnie większość z was była świadkiem podobnego zdarzenia.

DLOWR

Do tramwaju (w tym wypadku jest to numer 8 w Gdańsku) wsiada dziewczyna w zaawansowanej ciąży. Rozgląda się dookoła. Wszystkie miejsca siedzące są zajęte. Kobieta ciężko wzdycha – jest gorąco i ma wrażenie, że  jej opuchnięte i obolałe nogi zaraz ugną się pod ciężarem ogromnego brzucha. Ale cóż zrobić… Nagle słyszy za sobą głos młodego mężczyzny:

Proszę sobie usiąść!

Dziewczyna uśmiecha się z wdzięcznością i zmierza do zwolnionego dla niej siedzenia. Już prawie dociera na miejsce, gdy nagle znikąd pojawia się na nim energiczna starsza pani i – z nieukrywanym wyrazem zadowolenia z siebie na twarzy – wygodnie sadowi się na tramwajowym krześle. Nic sobie nie robi z karcącego wzroku pozostałych pasażerów – co ją to obchodzi. Po chwili jednak na jej chytrym obliczu pojawia się szczere oburzenie, kiedy wspomniany wcześniej młody mężczyzna ma czelność zwrócić jej uwagę:

Zaraz, zaraz, proszę pani. To miejsce nie było dla pani, tylko dla tamtej pani w ciąży!

Obrażona kobieta opryskliwie – żeby nie powiedzieć chamsko – odpowiada:

Gdyby się paniusia nie puszczała, to by teraz nie potrzebowała siadać!

Ogólne oburzenie w tramwaju, jakie wywołało to stwierdzenie, zdawało się tylko podsycać satysfakcję złośliwej kobiety. Wyglądała, jakby myślała sobie: „Ha! Ale jej przygadałam! I co mi zrobicie?” 

W tym momencie z głośnika dochodzi informacja z prośbą o przygotowanie biletów do kontroli.

440181-royalty-free-rf-clip-art-illustration-of-a-cartoon-mad-granny-waving-her-cane

To co wydarzy się za chwilę, przywraca wiarę w ludzi.

Starsza pani wyjmuje z portfela bilecik i trzymając go w dwóch paluszkach czeka na kontrolera. Nagle… hyc! Bilet znika. To mężczyzna, który wcześniej siedział na tym miejscu, wyrywa staruszce bilet z ręki i … zjada go! Dokładnie tak, zwija w kulkę, wkłada do ust i połyka! W tramwaju panuje ogólne rozbawienie, wszyscy patrzą na chłopaka z uznaniem. Oczywiście, wszyscy oprócz złośliwej staruszki, której odebrało mowę. Zwyczajnie zdębiała! Z tego osłupienia wyrywa ją dopiero głos kontrolera:

Bilecik poproszę.

Kobieta oskarżycielskim gestem wskazuje na winowajcę palcem i szepce na ściśniętym ze złości gardle:

To on! To ten pan! On… on zjadł mój bilet! Połknął go!

Młody mężczyzna patrzy na nią z rozbawieniem i pięknie zagranym niedowierzaniem na twarzy:

Co też pani opowiada? Ja zjadłem pani bilet? Hahaha, ale pani wymyśliła! No nie wytrzymam, zjadłem bilet! Haha!

Mężczyzna się śmieje, a wszyscy pasażerowie wtórują mu radośnie.

Ale on naprawdę zjadł mój bilet! – próbuje ratować się staruszka. – Przecież są świadkowie! Wszyscy to widzieli!

Kobieta rozpaczliwie rozgląda się w poszukiwaniu kogoś, kto potwierdzi jej wersję wydarzeń. Jednak pasażerowie jedynie dają wyraz swojemu rozbawieniu lub oburzeniu na przemian.

No wie pani, jak pani nie wstyd tak kłamać! – mówi ktoś. – Czego to baba nie wymyśli, żeby wyłudzić przejazd – dodaje ktoś inny.

W końcu zamieszanie przerywa kontroler:

Wie pani co… Pracuję jako kontroler biletów już naprawdę długo. Różne ludzie rzeczy wymyślają, ale CZEGOŚ TAKIEGO to ja jeszcze nie słyszałem… Niech się pani już nie kompromituje… Poproszę dowód osobisty!

 

 

6 rzeczy, które kobiety robią na początku związku, ale nigdy się do tego nie przyznają

ŻYCIE
callista006

W życiu kobiety pojawia się nowy mężczyzna. Między nimi iskrzy, być może to właśnie TEN, ale przecież nie należy się spieszyć, dopiero co się poznali, niech los sam zdecyduje co z tego będzie. Ona nie byłaby jednak prawdziwą kobietą, gdyby nie próbowała mu troszkę dopomóc. Ale csiii… Żadna dziewczyna w życiu się nie przyzna, że:

1. „Przypadkowo” zostawia u niego swoje rzeczy

1

Kurteczka, parasol, apaszka, w końcu szczoteczka do zębów. Kobieta doskonale wie, jak zaznaczyć teren w jego mieszkaniu. Poza tym w ten sposób sprawdzi, czy mężczyzna zwróci je następnego dnia (wtedy ona będzie udawać zapominalską) czy może pozwoli jej powoli urządzać się u niego.

2. Myśli o ich wspólnej przyszłości

1

Kiedy kobieta poznaje mężczyznę, który jej się bardzo spodoba, mimowolnie wyobraża sobie ich ślub, zachwyconych gości na weselu, domek i gromadkę dzieci… Jednak spokojnie panowie, to tylko wyobraźnia. To, że kobieta tak sobie gdyba, nie znaczy, że snuje plany. Przynajmniej zazwyczaj…

3. Śledzi jego byłą na Facebooku

4

Przegląda wszystkie jej zdjęcia po 100 razy, sprawdza o niej wszystkie informacje i zastanawia się, czy jego była nie jest przypadkiem, ładniejsza, zgrabniejsza czy mądrzejsza. Jednak gdy spotkają ją w knajpie będzie udawać, że nie ma pojęcia kto to.

4. Próbuje go „ulepszyć”

3

Ogólnie jest świetny, gdyby tylko troszkę inaczej się ubierał. Z inną fryzurą już w ogóle byłby mega przystojny. A jakby jeszcze nauczył się grać na gitarze, stałby się jej ideałem. Wszystko da się zrobić…

5. Testuje go

Men talking to woman at bar

Jest im ze sobą bardzo dobrze, ona za nim szaleje i nawet nie myśli o innych facetach. Jednak od czasu do czasu celowo się na niego obraża (nie uwierzycie, jak powody kobiecego focha mogą być absurdalne) albo flirtuje z innymi. Wszystko tylko po to, aby sprawdzić, czy reakcja jej partnera będzie prawidłowa.

6. Bada teren

6

To chyba najgorsza rzecz, do której kobieta przenigdy się nie przyzna. Niestety, dyskretne przeszukiwanie mieszkania czy schowku w samochodzie, przeglądanie komputera czy telefonu, krótko mówiąc szpiegowanie to właściwie norma. Ona wie, że to jest bez sensu, ale i tak to robi.

Istnieje wiele innych błędów, które kobieta popełnia w związku, na szczęście zakochani mężczyźni wiele z nich są w stanie wybaczyć.

Źródło: Ofeminin.pl

Na tym obrazku jest 6 ukrytych słów, ale tylko nieliczni potrafią je odnaleźć

Rozrywka
callista006

Tutaj nie chodzi o to, jak szybko uda ci się je dostrzec, ale czy w ogóle jest to w twoim wypadku możliwe! Rozwiązanie tej zagadki wymaga spostrzegawczości i abstrakcyjnego myślenia, a także znajomości języka angielskiego, ponieważ są to proste słowa w tym właśnie języku. Dasz radę?

find-words-challenge-18__700

Nie musisz się spieszyć. Przyjrzyj się uważnie!

2

Jeśli nadal nic z tego, zrób sobie chwilę przerwy i spróbuj jeszcze raz!

c

Poddajesz się? Oto rozwiązanie:

000

Zobacz też: Ile tygrysów widzisz na tym obrazku? Odpowiedź na pewno cię zaskoczy…