Niesamowity bohater! Ten chłopiec uratował brata przygniecionego przez szafkę. Wszystko zarejestrowała kamera

NEWSY
bsnrk

Sami zobaczcie:

Tym razem wszystko skończyło się dobrze, ale musicie wiedzieć, że co roku co najmniej kilkanaście dzieci ginie przygniecione przez szafkę. Dlatego tak ważne jest, żeby stosować zabezpieczenia i przymocowywać meble do ścian:

zer4

Szok! Niesamowite doświadczenie udowadnia, że osy potrafią tworzyć sztukę! Gdy zobaczycie te dzieła zwariujecie!

ŻYCIE
callista006

Mattia Menchetti, student biologii z Uniwersytetu we Florencji przeprowadził niezwykły eksperyment z udziałem kolonii europejskich os. Dostarczał im papier w różnych barwach, zmieniając kolor co jakiś czas. Wkrótce odkrył, że owady z niesamowitym wyczuciem estetyki budują tęczowe gniazda, kojarzące się z widokiem w kalejdoskopie.

Wynik tego doświadczenia był zamierzony, jednak zdarzało się już, że zupełnie nieświadoma ingerencja człowieka w życie owadów przynosiła zaskakujące rezultaty. W 2012 roku francuscy pszczelarze z niedowierzaniem odkryli, że ich pszczoły wyprodukowały niebieski i zielony miód. Okazało się, że owady korzystały z cukru zebranego z kolorowych skorupek draży M&Ms, które znalazły w kontenerach pobliskiego zakładu przetwarzania odpadów miejskich.

Wygląda na to, że nasi mali przyjaciele naprawdę lubią kolory! Zobaczcie ich hipisowskie domy:

#1

1

#2

2

#3

3

#4

4

#5

5

Zobacz też: Włożył ikonę z Chrystusem do ula, by poświęcić miód. Oto, co zobaczył miesiąc później…

Źródło: BoredPanda.com

Ludzie nie mogli uwierzyć w to, co ten facet wyrabia na autostradzie. Stworzył światowy HIT!

FILMY
myrmek

Filmik, który za chwilę obejrzycie jest wspaniałym podsumowaniem podejścia do życia ludzi żyjących w słonecznej Kalifornii. Czy to słońce ma tak znakomity wpływ na zachowanie tego mężczyzny? Tego nie wiemy, ale faktem jest, że tego rodzaju zachowanie jest w naszym kraju niestety bardzo rzadko spotykane.

Nagranie wprost zaraża optymizmem i sprawia, że mamy ochotę wsiąść do samochodu i śpiewać na cały głos 😀

Źródło: YouTube