Oto dlaczego twoje piersi nie są zupełnie takie same

ŻYCIE
bsnrk

Piersi są jak płatki śniegu, żaden cycek nie jest identyczny.

Więc jeśli zastanawiasz się, dlaczego jedna z twoich piersi jest odrobinę większa lub ma troszkę inny kształt, to wiedz, że jesteś w dobrym towarzystwie. W zasadzie to jesteś w towarzystwie wszystkich kobiet zamieszkujących ziemię. 100 procent z nas nie jest idealnie symetryczna i dotyczy to także naszych piersi.

z1

Asymetryczność piersi może być drobna, ale zdarza się także, że różnią się nawet o jeden rozmiar miseczki. I, niestety, nie da się tego jakoś zniwelować na siłowni wbrew temu, co twierdzi internet.

Różny wygląd sutków to też codzienność.

Możesz mieć jedną brodawkę większą, wyżej umiejscowioną czy ciemniejszą od drugiej. Wszystko to jest zupełnie normalne i nie ma się czym przejmować. Jeśli jednak różnice są drastyczne i naprawdę jest to coś, co spędza ci sen z powiek, można to skorygować operacyjnie.

Poza tym, naprawdę nie ma się czym przejmować.

7 rzeczy, po których poznasz, że ten facet jest narcyzem

Rozrywka
callista006

Żadna kobieta nie chciałaby związać się z narcyzem. Tacy mężczyźni często robią doskonałe wrażenie i dzięki swojej charyzmie oraz pewności siebie przyciągają jak magnes. Jednak gdy jakaś dziewczyna wpadnie już w sidła narcyza… później zaczynają się prawdziwe męczarnie. Po czym poznać, że ten facet to właśnie taki typ?

1. Jest bardzo wybredny i drobiazgowy

1

Jeśli mężczyzna czepia się najmniejszych szczegółów i zawsze we wszystkim znajdzie chociaż drobiazg, który można skrytykować, prawdopodobnie jest narcyzem. To bardzo problematyczna osobowość. Na sympatycznym przyjęciu u znajomych będzie uważnie się przyglądać, czy aby na pewno wszystkie sztućce są perfekcyjnie wypolerowane, a na genialnym koncercie skrytykuje akustykę sali (nawet jeśli kompletnie nie zna się na muzyce). On wszystko zrobiłby lepiej!

2. Nie ma prawdziwych przyjaciół

2

Jeśli mężczyzna „przyjaźni się” tylko z kolegami z pracy – nie dlatego, że lubi ich towarzystwo, a ponieważ uważa, że musi – to może świadczyć o jego narcyzmie. Ten facet uważa, że nie potrzebuje znajomości innych niż te, które mogą mu się do czegoś przydać. I nie chodzi tu o korzyści „duchowe”, ale czysto praktyczne.

3. Rozmawia tylko z wybranymi ludźmi

3

Ta cecha narcyza wiąże się z poprzednią (patrz punkt 2). Zadaje się on tylko z ludźmi o odpowiednim statusie. Jeżeli uważa, że ktoś nie jest wart jego uwagi (czyli ta znajomość nie przyniesie mu żadnych korzyści), nie zadaje sobie trudu chociażby grzecznościowej wymiany zdań z taką osobą.

4. Brakuje mu empatii

4

 

Narcyz nie znosi sytuacji, w których ktoś okazuje swoje słabości. Nie stać go na współczucie, ponieważ nie potrafi spojrzeć na cokolwiek z innego niż swój punktu widzenia. Jeśli kobieta narcyza przy nim płacze, prędzej zasugeruje jej zakupy na pocieszenie niż rozmowę i wsparcie. Taki facet nie chce zawracać sobie głowy problemami innych, nawet jeśli to jego bliscy.

5. Uważa, że wszyscy mu zazdroszczą

5

Narcyz nie traktuje na poważnie absolutnie żadnych słów krytyki pod swoim adresem. Nawet jeśli jest w 100% słuszna (a może zwłaszcza wtedy?). Jeśli facet nie przejmuje się żadnymi negatywnymi opiniami na swój temat i wszystko zbywa przekonaniem, że niechęć do jego osoby wynika z tego, że wszyscy mu zazdroszczą – to TEN typ.

6. Denerwuje się na ludzi, którzy mają inne zdanie od niego

6

Narcyz się do tego nie przyzna, ale wcale nie zgadza się ze stwierdzeniem, że każdy ma prawo do własnego zdania. Nic nie irytuje go tak bardzo jak osoba, która się z nim nie zgadza. W takich sytuacjach nie potrafi zachować się z klasą i puszczają mu nerwy. Nie ma mowy o kulturalnej wymianie argumentów. Narcyz nie będzie słuchał, ponieważ uważa to za stratę czasu. Będzie usilnie przekonywał o swojej racji. Nie przyjmie do wiadomości żadnych innych opcji.

7. Nie prosi, lecz żąda

7

Narcyz uważa, że nie musi o nic prosić, bo wszystko mu się należy. To oczywiste, że jego dziewczyna powinna przygotować mu lunch do pracy, nawet jeśli sama pracuje i musi wstawać jeszcze wcześniej od niego.

Zobacz też 7 oznak, że twój facet jest zwykłym dupkiem a ty dla niego tylko zabawką.

Źródło: BoredBug.com