Oto sprośne rzeczy, o których twój facet marzy, żebyście zrobili je wspólnie w łóżku

ŻYCIE
bsnrk

Nie jest łatwo podzielić się swoimi fantazjami erotycznymi. Dlatego pewnie większość waszych partnerów nigdy wam o tym nie powie… Ale od czego jest internet? Oto, o czym marzą mężczyźni, ale wam o tym nie powiedzą (i jak to czytam, to myślę sobie, że naprawdę lepiej, żeby niektórzy siedzieli cicho):

1. „Chciałbym spróbować fistingu, ale nie mam pojęcia, jak jej o tym powiedzieć. A mam wrażenie, że nie za bardzo w grę wchodzi spontaniczny fisting”.

2. „Od dawna mam fantazję na temat ‚podzielenia się’ moją seksowną żoną z innym mężczyzną. Móc patrzeć z boku, jak jej ciało reaguje rozkoszą, to mnie nakręca za każdym razem, jak o tym myślę”.

3. „W naszym łóżku zawsze jestem tą stroną, która inicjuje, dominuje i prowadzi całą tą grę. Na pewno nie miałbym nic przeciwko temu, żeby się zamienić rolami od czasu do czasu”.

4. „Żeby mówiła do mnie ‚tatusiu’ w trakcie seksu”.

5. „Żeby uprawiała seks ze swoją najlepszą przyjaciółką, a ja bym się temu przyglądał”.

6. „Nie wiem, czy to jest jakoś bardzo wyuzdane marzenie, ale chciałbym po prostu spróbować seksu analnego”.

Polecamy: Seks analny. Przewodnik dla początkujących

7. „Przelecieć ją w miejscu publicznym, na przykład w toalecie w pubie”.

8. „Nigdy bym się do tego nie przyznał, ale kręci mnie zapłodnienie mojej dziewczyny wbrew jej woli. Oczywiście nie zrobiłbym tego, ale sama idea mnie kręci”.

9. „Nie jestem fanem sado-maso, ale chciałbym spróbować jakiejś formy kontroli w łóżku. Kręci mnie idea bycia łóżkowym dominatorem”.

10. „Chciałbym dać jej klapsa”.

11. „Byłoby super, jakby moja dziewczyna przebrała się za pokojówkę”.

Możesz się starać, ale twoje oczy nie będą w stanie sobie poradzić z tymi optycznymi iluzjami. 14 niesamowitych obrazów

KULTURA
bsnrk

Kanadyjski artysta Rob Gonsalves przykłada dużą wagę do tego, żeby jego obrazy stwarzały naszemu mózgowi problemy w odbiorze tego, co widzą oczy.

Gonsalves jest wielkim fanem surrealizmu, ale swoje prace woli określać jako magiczny realizm. Mieszkaniec Toronto (Kanada) pracował jako architekt, by po sukcesie na wystawie Toronto Outdoor Art Exhibition w 1990 roku, poświęcić się tylko i wyłącznie malowaniu obrazów.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Źródło: Rob.Gonsalves.Official

Jak uwięzić kota – instrukcja w trzech prostych krokach

ŻYCIE
bsnrk

1. Zrób krąg (może być z taśmy na przykład)

1

2. Wymyśl sposób, aby zwabić swojego kota do środka

54

3. Kot zostaje uwięziony

3

Ten prosty sposób, spopularyzowany w serwisie Reddit, sprawił, że teraz ludzie na całym świecie łapią koty w podobną „pułapkę”:

4

5

6

7

8

9

10

11