Po czym poznać, że facet jest beznadziejny w łóżku

Rozrywka
callista006

Te z pozoru niewinne zachowania, których większość kobiet nawet nie łączy ze sferą seksualną, to sygnały alarmujące, których nie powinnaś ignorować.

Oczywiście nie każdy z tych znaków świadczy od razu o beznadziejności kochanka, ale jeżeli większość z nich dotyczy faceta, którym się interesujesz, masz prawo do obaw…

1. Używa tyle wody kolońskiej/perfum, że zaczynasz się zastanawiać, co wstrętnego ukrywa pod tym zapachem

1

2. Nie znosi się wygłupiać,np. nie ma szans, żeby zaśpiewał na karaoke, nawet z 4 kumplami

2

3. Kiedy go pytasz, czy ma przy sobie prezerwatywę, odpowiada „a czemu?”

3

4. Lubi się upijać

4

5. Nie potrafi dotykać cię i jednocześnie patrzeć ci w oczy

5

6. Lubi się przechwalać

6

7. Jest egoistą

8

8. Za. Dużo. Śliny.

8

9. Nie tylko nie umie tańczyć do szybkich kawałów, ale nie umie tańczyć nawet do wolnych kawałków. Ma zero poczucia rytmu

9

10. Najważniejsze: ciągle opowiada o swoich podbojach miłosnych i o tym, jaki jest świetny w łóżku

10

Zobacz też najczęstsze błędy popełniane przez mężczyzn w łóżku…

Mała dziewczynka „zakochała się” w śmieciarzu. Zobaczcie co z tym zrobił…

ŻYCIE
callista006

Mama 3-letnie Brooklyn była tak poruszona, że opisała tę historię w sieci, aby rozgrzała serca innych internautów.

Jeden z pracowników firmy wywożącej śmieci z naszej okolicy z jakiegoś powodu podbił serce mojej córki. Brooklyn w każdy czwartek rankiem wychodzi przed dom i czeka na niego.

3

Ostatnio w czwartek wypadł dzień jej urodzin. Mała uparła się, że chce podarować panu śmieciarzowi jedną z urodzinowych babeczek.

1

Wtedy pierwszy raz z nim rozmawiałam. Wyjaśniłam mu, że z jego powodu czwartki są wyjątkowe dla mojej córki. Brooklyn wyczekuje ich przez cały tydzień.

4

garbage-man-girl-birthday-gift-cupcake-delvar-dopson-brooklyn-5

Wyobraźcie sobie moje zaskoczenie, kiedy w następnym tygodniu w czwartek Delvar (tak ma na imię idol mojej córki) wyszedł ze śmieciarki z ogromnym prezentem urodzinowym dla Brooklyn!

6

Mała była zachwycona nie tylko niespodzianką – najbardziej wypasionym zestawem z Elsą, jaki w życiu widziałyśmy – ale samym faktem, że jest od Delvara!

7

Zarówno prezent jak i sam gest był NIESAMOWITY. Jego uprzejmość poruszyła moje serce w sposób, który trudno odpisać. Kto by pomyślał, że moja 3-letnia córka znajdzie takiego przyjaciela. Czwartki są najlepsze!!! Dziękujemy Delvar!

garbage-man-girl-birthday-gift-cupcake-delvar-dopson-brooklyn-4

Źródło: BoredPanda.com

Weszła do pokoju i zobaczyła otwartego Facebooka swojego chłopaka. Okazało się, że… ZDRADZAŁ ją. Zemsta była OKRUTNA.

ŻYCIE
rafabat

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, co byś zrobiła, gdybyś wróciła do domu i zobaczyła, że twój chłopak nie wylogował się z Facebooka i rozmawiał z dziewczyną, z którą nie miał rozmawiać? (Wiesz, o kim mówię!) Cóż, ta sytuacja jest trochę inspiracją dla Ciebie w formie pisma odręcznego, w którym młoda dama rozmieściła rzeczy swojego byłego po całym mieście w ramach mściwej gry, w której jej były jest zmuszony ponownie przeżyć swoją romantyczną historię.

Hej kochanie

Zgadnij kto zapomniał wylogować się z Facebooka na moim komputerze i dostał wiadomość od Kelsi? Tak! Ty! Ale nie martw się, nie zniszczę ci wszystkiego. Właściwie to będę na tyle miła, że spakuję twoje rzeczy. I nawet wymyśliłam fajną zabawę, ponieważ wiem jak ważne są dla ciebie rzeczy (tak jak inne dziewczyny). Oto, gdzie znajdziesz swoją właśność:

<3 Twoje ubrania są tam, gdzie się poznaliśmy
<3 Laptopa znajdziesz tam, gdzie kupiliśmy naszą pierwszą wspólną grę komputerową
<3 Twój telewizor jest tam, gdzie uwielbiałam spędzać wakacyjne wieczory
<3 Twoje gry komputerowe są tam, gdzie pierwszy raz się całowaliśmy
<3 Wszystko inne, w tym zdjęcia z naszych dwóch lat wspólnego życia znajdziesz W DOMU KELSI

Baw się dobrze! Nic z tych rzeczy nie uszkodziłam, ale nie mogę zagwarantować, że znajdują się tam, gdzie napisałam… Tak czy siak UDANYCH ŁOWÓW!! :*