Po zobaczeniu tego już nigdy nie napijesz się Coli

KULTURA POLECANE
myrmek

Gdybym sam nie przeprowadził tego eksperymentu, w życiu nie uwierzyłbym, że to, co on przedstawia jest prawdą. A jednak! Wypicie Coli i popicie jej mlekiem sprawi, że w Twoim żołądku rozegra się iście przerażający spektakl!

Gazowane, mocno słodzone napoje same w sobie nie należą do najzdrowszych. Prawdziwa rewolucja w żołądku może się jednak dokonać, gdy połączymy Colę z innymi produktami. Chyba każdy zna efekt połączenia Coli z mentosami. Jak sie okazuje, tego rodzaju „wybuchowych” kombinacji musi być zdecydowanie więcej. Kolejnym przykładem niech będzie mieszanka Coli z mlekiem.

Cola+mleko

cola 1

Wystarczy dosłownie odrobina mleka

cola 2

Teraz poczekajmy kilka godzin

cola 3

A oto efekt. Smacznego!

cola 5

cola 6

Ta 4-latka napisała list do Boga po śmierci swojego psa. Reakcja jej rodziców jest wspaniała.

ŻYCIE
davidtek

„Nasz 14-letni pies Abbey niedawno zmarł. Dzień po jego śmieci nasza 4-letnia córka Meredith bardzo płakała. Mówiła o tym, jak bardzo tęskni za swoim ukochanym przyjacielem. Zapytała mnie, czy możemy napisać list do Boga… Bo według niej Abbey jest razem z nim w Niebie.”


Drogi Boże, Mam wielką prośbę, czy mógłbyś w szczególny sposób troszczyć się o naszą Abbey? Zmarła wczoraj i jest teraz u Ciebie w Niebie. Brakuje nam jej bardzo. Mimo to jesteśmy wdzięczni, że mogła z nami mieszkać. Mam nadzieję, że się z nią bawisz. Musisz wiedzieć, że lubi piłki i kocha pływać. Tak było do momentu choroby. Przesyłam Ci kilka zdjęć, żebyś wiedział, jak wygląda. Kiedy ją zobaczysz to od razu będziesz wiedział, dlaczego była dla nas taka wyjątkowa. Bardzo za nią tęsknię… Pozdrawiam, Meredith „Wczoraj na naszej werandzie pojawił się mały pakunek, owinięty w złoty papier. Adresatką była oczywiście Meredith. Córka była zaskoczona, ale otworzyła paczkę. Do środka wraz z mężem włożyliśmy jej zdjęcie z Abbey, a na odwrocie napisaliśmy odpowiedź do naszej ukochanej córeczki.” Droga Meredith, Abbey szczęśliwie dotarła do Nieba. Bardzo dziękuję za przesłane zdjęcia, pomogły mi ją znaleźć. Twój piesek już nie jest chory i nie cierpi. Jest tutaj ze mną, tak jak zawsze będzie w Twoim sercu. Wiem także, że Abbey naprawdę była z Tobą szczęśliwa. W Niebie nie potrzebujemy ciał i nie ma ubrań, mebli i innych rzeczy. W związku z tym nie posiadam także portfela, w którym mógłbym nosić Twoje zdjęcie z Abbey, dlatego zwracam Ci fotografie. Przesyłam Ci także pewną książkę, która pomoże Ci dojść do siebie i sprawi, że będziesz zawsze miło wspominać swojego przyjaciela. Dziękuję Ci bardzo za piękny list i jestem wdzięczny Twojej mamie, że pomogła Ci go napisać. Masz wspaniałą mamusię, specjalnie wybrałem ją dla Ciebie. Błogosławię Twój każdy dzień i pamiętaj, że bardzo Cię kocham. A tak przy okazji to bardzo łatwo mnie znaleźć! Jestem wszędzie tam, gdzie jest miłość i dobroć!

Bóg

Podobała Ci się ta historia? udostępnij ją na swoim Facebooku.

Żona „Człowieka Wargi” na okładce najnowszego CKM! Jest ostro:) Mamy zdjęcia!

KULTURA
myrmek

Seksowna, wytatuowana, niepokorna – oto Ola „Mishon” Kasprzyk, modelka i wokalistka, a prywatnie żona znanego YouTubera Maćka „Człowieka Wargi” Dąbrowskiego i matka sympatycznego Tymona. Mishon już od dziś możecie zobaczyć na okładce najnowszego numeru CKM. Sesję dla magazynu wykonał nie kto inny, jak właśnie Człowiek Warga, a jego żona prezentuje się na zdjęciach… rewelacyjnie.

Na stronie internetowej magazynu opublikowano okładkę oraz jedno zdjęcie z sesji – obie fotografie możecie obejrzeć poniżej.

ckm-cały

ckm-sesja

Podoba się?

Bo mi bardzo:p

Źródło: CKM