Porwano ją w dzieciństwie i przez 18 lat żyła w niewoli. Trudno uwierzyć, jak teraz wygląda…

ŻYCIE POLECANE
callista006

Jaycee została porwana w 1991 roku, kiedy miała 11 lat. Wczesnym rankiem szła na autobus do szkoły, kiedy nagle z przejeżdżającego obok samochodu wyskoczył mężczyzna z paralizatorem, obezwładnił dziewczynkę i zaciągnął ją do auta. Był to Phillip Garrido – tyran, który miał katować Jaycee przez następne 18 lat…

1

Po latach jej bliscy nie wiedzieli, jak może wyglądać kobieta, którą stała się Jaycee, jeżeli jeszcze żyła. Portret po prawej to przypuszczenia artysty.

Wieść o porwaniu Jaycee Lee Dugard szybko rozeszła się po całej Kalifornii, a zaraz potem usłyszał o niej cały kraj.

1

Tak wyglądała Jaycee przed porwaniem.

Mimo intensywnych poszukiwań, dziewczynkę, a raczej kobietę, na którą wyrosła, odnaleziono dopiero w 2009 roku. Do tego czasu Phillip Garrido wielokrotnie gwałcił Jaycee, skutkiem czego urodziła mu dwójkę dzieci. W gehennie dziewczyny brała udział również żona Phillipa, Nancy.

3

Phillip i Nancy Garrido. Jeszcze przed porwaniem mężczyzna był już oskarżany o nadużywanie narkotyków i dewiacje seksualne.

Małżeństwo uczyniło sobie z Jaycee niewolnicę. Warunki, w których żyła razem z dwójką swoich dzieci były straszne.

3

Okolica, w której przetrzymywani Jaycee była pełna sąsiadów, którzy przez 18 lat nie mieli o niczym pojęcia.

Mieszkała z nimi w drywalce, otwieranej tylko z zewnątrz. Czasami spali w namiocie na podwórku Gerridów.

4

Namiot, który służył Jaycee i jej dzieciom za dom.

Młoda kobieta mimo strasznych warunków i urazów psychicznych i fizycznych, których była ofiarą od kilkunastu lat, starała się stworzyć swoim córkom namiastkę normalności.

6

Huśtawki, które Jaycee sama zrobiła swoim córkom.

5

Tak Jaycee „urządziła” swój „dom”.

Po latach niewoli Garrido zaufał Jaycee i pozwolił jej pokazać się publicznie, a nawet stać się częścią rodzinnego biznesu. Tymczasem Jaycee wysyłała sygnały, które w końcu zaczęły docierać do ludzi. Zastanawiano się, dlaczego Phillip jest tak często widywany z młodą kobietą i małą blond dziewczynką.

W końcu sprawą zainteresowała się policja i szybko ustalono, kim jest tajemnicza kobieta u boku Garridów. Tak Jaycee wygląda teraz:

7

To niesamowite, jak piękną, pozytywnie usposobioną i dobrą jest kobietą, mimo 18 lat życia w strasznej niewoli! Odkąd została wyzwolona, Jaycee mocno angażuje się w uświadamianie ludzi o tym, jak dużym zagrożeniem są porwania i jak bronić przed tym swoje dzieci.

777

W 2011 roku Jaycee wydała książkę pt. „Skradzione życie”, w której opisała swoje doświadczenia.

9

Wtedy też udzieliła Dianie Sawyer niesamowitego wywiadu:

Zobacz też: Jej chłopak wyrzucił ją z samochodu, bo była gruba. Jej obrażenia były koszmarne, prawie straciła wargi sromowe! Tak wygląda teraz…

Źródło: Diply.com

 

Jeżeli golisz/depilujesz sobie miejsca intymne, koniecznie to przeczytaj!

Moda
callista006

Nie wystarczy już stwierdzić, że depilacja miejsc intymnych jest modna. w świadomości naszego pokolenia to już konieczność, przynajmniej w przypadku kobiet. Zarówno panie, jak i panowie nie wyobrażają sobie zbliżeń intymnych z buszem pomiędzy nogami. Dlatego pozbywamy się zbędnego naszym zdaniem owłosienia, jest ono tematem żartów, kpin, a często określa się je wręcz jako coś obrzydliwego.

e767a24cf3eac5efabc2946af608c114

Czy jednak postępujemy słusznie? Skoro natura obdarzyła człowieka obfitym owłosieniem w tym miejscu, to może nie bez powodu?

Ginekolog Andrea De Maria opublikowała wyniki swoich badań, według których kobiety kompletnie nie są świadome zagrożeń, jakie niesie za sobą depilacja miejsc intymnych i 90% z nich goli włosy łonowe.

aid597520-728px-Shave-Your-Bikini-Line-Step-1-Version-3
Warto jednak wiedzieć, że skóra miejsc intymnych jest wyjątkowo wrażliwa, ma tendencję do podrażnień i skaleczeń. Zdecydowana większość kobiet przyznaje, że po depilacji miejsc intymnych ma do czynienia z nieprzyjemnym pieczeniem, swędzeniem, często z bolesnym podrażnieniem czy wysypką. Ponieważ obszar łonowy posiada dodatkowo wiele gruczołów potowych, jest to idealne środowisko dla bakterii, stąd w przypadku skaleczeń czy podrażnień istnieje bardzo duże ryzyko infekcji. Co więcej, ginekolog wyjaśnia, że włosy łonowe stanowią swojego rodzaje tarczę ochronną przed bakteriami z okolic odbytu czy zarazkami ze strony partnera seksualnego. Nie oznacza to oczywiście, że włoski zatrzymają wszelkie ryzyko infekcji czy chorób przenoszonych drogą płciową. Najważniejsza jest higiena i bezpieczeństwo.

Zobacz jak dbać o higienę miejsc intymnych. 

Szybko zapomnisz o upale, kiedy spróbujesz tego pysznego sorbetu. Jego zrobienie zajmuje tylko 5 minut!

FILMY
LotkA

Zobaczcie szybki i prosty sposób na zrobienie porcji domowego sorbetu w zaledwie kilka minut. Wszystko, czego potrzebujesz to sok o dowolnym smaku, lód, woda, torebki strunowe i… garść soli.  To świetna opcja, kiedy masz wielką ochotę na coś słodkiego, ale nie chcesz długo czekać na lody, a żar lejący się z nieba sprawia, że nie masz ochoty iść do sklepu.

Bez tytułu

2Bt

Bez tytułu1

2ny

2nyd

źródło: Handimania