Schyliła się pod łóżko, by znaleźć kapcie. Popuściła w gacie, gdy poczuła TO!

NEWSY
roundhere

Każdy z nas w dzieciństwie bał się potworów, które miały czyhać na nas pod łóżkiem. Mieszkanka Palm Springs na Florydzie przekonała się na własnej skórze, że potwory istnieją. Zmęczona po całym dniu kobieta postanowiła wcześniej położyć się do łóżka. Ponieważ nigdzie nie widziała swoich kapci, pomyślała, że schowała je pod łóżko.

Schyliła się więc i… omal nie umarła ze strachu, gdy poczuła skórę. Ludzką skórę! W ciągu następnych kilku sekund włamywacz rozwalił łóżko, wyskoczył przez okno i uciekł, uprzednio przeskakując płot! Na jego nieszczęście, świadkami zdarzenia byli sąsiedzi kobiety, którzy natychmiast zawiadomili policję. Rabuś nazywa się Christian Vatovec i ma 25 lat.

241fsa

To najbardziej wzruszające zaręczyny roku! Przyglądająca się temu pracowniczka muzeum aż się popłakała

ŻYCIE
bsnrk

Jessica Rodriguez oświadczyła się swojej partnerce w galerii sztuki w Chicago. Zrobiła to naprawdę stylowo, ale to, co w tym wszystkim najbardziej porusza to reakcja obserwujących całe zdarzenie pracowników muzeum. Pewnie dlatego, to zdjęcie wykonane przez jej brata, stało się prawdziwym przebojem na Twitterze:

z1

Tysiące ludzi zdecydowało się pogratulować dziewczynom, w tym autorka „50 twarzy Greya”, co szczególnie spodobało się przyjmującej oświadczyny na poniższym wideo Chelsea:

Para poznała się w 2012 roku w internecie. Dziewczyny korespondowały ze sobą, potem doszło do pierwszych spotkań, aż wreszcie – związku, który zaowocował wspólnym kupnem mieszkania.

Najśmieszniejsze i najdziwniejsze komplementy, jakie mężczyźni usłyszeli od dziewczyn

Rozrywka
callista006

Faceci uwielbiają komplementy, zdaniem psychologów są żądni pochwał bardziej niż kobiety. Czasami jednak oprócz, a nawet zamiast przyjemnego uczucia komplementy z ust dziewczyny wywołują u panów salwę śmiechu lub zażenowanie. 6 mężczyzn zwierzyło się z takich właśnie sytuacji.

#1

1

#2

2

#3

3

#4

4

#5

5

#6

6

Zobacz jak zdobyć fajnego faceta.

Źródło: Papilot.pl