Szok! Brazylijka wysmarowała swoją waginę trucizną, żeby zabić męża

NEWSY
bsnrk

Brazylijka wysmarowała swoją waginę trucizną, żeby zabić męża. Teraz odpowie przed sądem za usiłowanie zabójstwa – donosi portugalska telewizja tvi24.

43-latek z Sao Jose do Rio Preto wyczuł, że coś jest nie tak, ze względu na dziwny zapach jej pochwy. Zaniepokojony, zawiózł ją do szpitala, gdzie wyznała lekarzom swój występny plan. Testy wykazały obecność w jej łonie trucizny, która, gdyby doszło do seksu oralnego, najprawdopodobniej zabiłaby ich oboje. Nie wiadomo, co skłoniło ją do podjęcia tego działania.

To nie jedyny przypadek historii z ostatnich lat, którą zdecydowanie należy zakwalifikować jako „zły seks”:

1. Ta kobieta została skazana w Michigan (USA) za postrzelenie swojego kochanka, ponieważ „jego wytrysk był niewystarczająco obfity”

slide_250178_3993547_free

2. Ta kobieta dotkliwie pobiła swojego partnera, gdy zapytał ją o Pam. Pomyślała, że przywołał imię swojej byłej, tymczasem chodziło mu o olej w aerozolu o nazwie Pam, który chciał wykorzystać jako lubrykant

slide_250178_1511132_free

3. Ta kobieta została skazana za prostytucję w stanie Tennessee (USA), gdy została przyłapana na seksie oralnym z gościem, od którego chciała wynegocjować dzięki temu lepszą cenę za swojego cadillaca

z67

4. Ta para uprawiała miłość w trójkącie z koleżanką, ale gdy zazdrosna żona stwierdziła, że mąż poświęca jej zbyt wiele uwagi, wywiązała się strzelanina, która zakończyła się interwencją specjalnej jednostki policji. Zdarzenie miało miejsce na Florydzie (USA)

z45

5. Kobieta na tym zdjęciu zaatakowała nożem sąsiadów, którzy mieli uprawiać z nią seks w trójkącie, ale zdecydowali się zmienić plany (Maine, USA)

z345

6. Ten facet został przyłapany na uprawianiu seksu z kanapą na poboczu drogi w Wisconsin (USA)

slide_250178_1561503_free

7. Ta mieszkanka Florydy (USA) pobiła swojego partnera za to, że „doszedł zbyt wcześnie”. Przestraszony zadzwonił na policję

z456

8. Mężczyzna zazdrosny o swoją żonę obciął jej kochankowi (na zdjęciu) penisa i uciekł z jego członkiem w ręku. Zdarzenie miało miejsce w prowincji Zhejiang (Chiny)

slide_250178_1511062_free

9. Pewien mieszkaniec Monachium zgłosił się na policję z żądaniem ochrony przed kochanką, która zamknęła go w mieszkaniu, domagając się więcej seksu, mimo że błagał ją, że już nie ma siły

zbty

Źródło: Policja

Ślubne zdjęcia par homoseksualnych. Fascynujące czy szokujące?

ŻYCIE
LotkA

Czerwiec jest Miesiącem Dumy LGBT, z tej okazji społeczność dzieli się swoją radością z powodu poszerzającej się wolności i możliwości zawierania małżeństw homoseksualnych. W sieci publikują m. in. zdjęcia ślubne par jednopłciowych, które przepełnione są miłością i szczęściem, jakie daje im jedynie bycie razem.

Musiało minąć wiele czasu, by pary homoseksualne mogły wyjść z ukrycia i chociaż w części zacząć żyć jak wszystkie inne małżeństwa. Jakkolwiek współcześnie związki jednopłciowe mają szansę na legalizacje swoich relacji przynajmniej w części krajów, to warto pamiętać, że w wielu miejscach na świecie, w tym i w Polsce, wciąż toczą się dyskusje na temat statusu małżeństw homoseksualnych. Do maja 2015 r. związki osób tej samej płci uznało prawo 21 państw świata. Prawo osób homoseksualnych do zawarcia małżeństwa zostało zaakceptowane, ale nie jeszcze nie weszło w życie m. in. w Finlandii, Słowenii i Irlandii.  Za to wciąż w krajach takich jak Arabia Saudyjska, Iran czy Sudan małżeństwo osób tej samej płci karane jest śmiercią.

Trudno nam oceniać i decydować za wszystkich, ale na zdjęciach jednoznacznie widać ogromną radość i szczęście świeżo zaślubionych par — a czy jakikolwiek człowiek ma władzę, by im tych uczuć zabraniać?

same-sex-wedding-photography-19__880

źródło: TraceyBuycePhotography

same-sex-wedding-photography-8__880

źródło: Zofia&Co.

same-sex-wedding-photography-32__880

źródło: 500px.com

same-sex-wedding-photography-30__880

źródło: 500px.com

same-sex-wedding-photography-29__880

źródło: 500px.com

same-sex-wedding-photography-12__880

źródło: LisaRobinsonPhotography

źródło artykułu: BoredPanda

To, co zrobił ten kot jest niesamowite! Zobacz co znaczy siła przyjaźni

ŻYCIE
callista006

Piskliwy kociak i mały szczeniak zaprzyjaźniły się już w pierwszych dniach swojego życia. Kiedy wylądowali w sklepie zoologicznym na Tajwanie, zostali rozdzieleni przezroczystą ścianką. Buntowniczy kotek stanowczo się temu sprzeciwił. Zobaczcie, co zrobił!

Zobacz też jakby wyglądał świat, gdyby zwierzęta traktowały ludzi jak ludzie traktują zwierzęta…