Szok! Pies uczy się mówić szybciej niż dziecko! Wszystko dzięki odpowiedniej motywacji…

FILMY
callista006

Czego psy nie potrafią zrobić dla smakołyka! Kobieta usiłuje wyegzekwować od swojego dziecka słowo, tymczasem ludzkim głosem niespodziewanie przemawia jej futrzak. Musicie to zobaczyć!

Zobacz też: Ta BANALNIE PROSTA sztuczka sprawi, że Twój pies będzie zajęty przez kilka GODZIN…

Oto najbardziej przerażające bronie, jakie ludzie próbowali wnieść na pokład samolotu

NEWSY
bsnrk

Wszystkie poniższe przedmioty zostały skonfiskowane przy próbie wniesienia ich na pokład samolotu w Stanach Zjednoczonych w okresie ostatnich paru lat:

1. Detonator z czasów II wojny światowej

2

2. Harpun

22

3. Głowica bojowa

retyu

4. Armata

isvz5sgfx7jmgou8jmb5

5. Sztylet ukryty w szczotce do włosów

z3

6. XIX-wieczna bomba

ret5

7. Środek odstraszający niedźwiedzie

7,

8. Laska z paralizatorem

z32

9. Taki młot

z4

10. Nóż ukryty w szmince

dyx50jmyzmzjimsoom9d

 

11. Miecz ukryty w lasce

s4

12. Gwiazdka ninja

111

13. Batarang

111

14. Stary pocisk artyleryjski

111

15. Amunicja do moździerza

111

16. Albo taki zestaw

111

17. Czy maczeta ukryta w replice Wieży Eiffla

111

18. Broń przeciwczołgowa

111

 

Nastoletni Karol nie był pierwszy. Ci ludzie pocięli się, żeby wyglądać jak ich idole

ŻYCIE
bsnrk

Nastoletni Karol, który poddał się zabiegowi skaryfikacji, żeby wyglądać jak Popek Monster, nie jest pierwszą i na pewno nie ostatnią osobą, która zmieniła swój wygląd, żeby wyglądać jak znana postać popkultury.

Przemiana Karola, który według rozpowszechnianych w mediach plotek, zbiera teraz pieniądze na wytatuowanie oczu, nie wymagała większych nakładów finansowych i do pewnego stopnia jest odwracalna, czego nie można powiedzieć o wielu bohaterach wcześniejszych metamorfoz, które obiegły tytuły prasowe na całym świecie.

Istnieje już nawet opisane przez psychologów zaburzenie osobowości polegające na niezdrowym dążeniu do upodobnienia się do znanej osoby. Przed wami 10 historii osób, które nie bały się użyć noża i wydać mnóstwo swoich pieniędzy, żeby wyglądać jak ktoś bardzo znany.

Jordan James Parke poddał się ponad 50 zabiegom

kardashian-wannabe

23-latek poddał się ponad 50 zabiegom plastycznym i wydał przez cztery lata około 150 tysięcy dolarów, żeby wyglądać jak Kim Kardashian. W końcu jego lekarz ostrzegł go, że jeżeli dalej będzie powiększał usta, mogą odpaść i będzie miał problem na całe życie.

Nicholas Ryan zrobił się na Ryana Goslinga

ryan

35-letni aktor z New Jersey dwa lata temu wydał 5 tysięcy dolarów na operacje plastyczne, żeby upodobnić się do Ryana Goslinga. Ryan liczył, że zwiększy to jego szanse na zatrudnienie w zawodzie.

Myla Sinanaj – albańska Kim Kardashian

**EXCLUSIVE** Myla Sinanaj flaunts her bikini body on the Jersey Shore
Pomysłem albańskiej modelki na własną karierę było zostanie sobowtórem Kim Kardashian. Zasłynęła przelotną znajomością z byłym mężem Kim, własną, naśladującą dokonania Kardashian, sekstaśmą, a także serią operacji plastycznych, żeby wyglądać jak największa gwiazda naszych czasów. Obecnie 28-latkę w serwisie Twitter śledzi blisko 20 tysięcy osób i nie narzeka na brak ofert jako modelka.

Mikki Jay – najbliższy ideałowi sobowtór Michaela Jacksona

Miki Jay

Poczynając od 1992 roku, kobieta wydała ponad 10 tysięcy dolarów na plastyczną korektę swojego wyglądu i spędziła mnóstwo czasu na naukę tańca i śpiewu. Wszystko, by wyglądać dokładnie jak Michael Jackson. Jej inwestycja przynajmniej częściowo się zwraca. Obecnie jest najpopularniejszym w Wielkiej Brytanii naśladowcą artysty.

Nadya Suleman – matka ośmioraczków z obsesją na punkcie Angeliny Jolie

nadya2

Nadya Suleman urodziła się 40 lat temu. Znana z tego, że jako druga kobieta w historii USA w 2009 roku urodziła ośmioraczki, nie poprzestała na tym. Kobieta poddała się serii operacji plastycznych, żeby upodobnić się do Angeliny Jolie. Jej podobieństwo do aktorki zaowocowało propozycjami występów w filmach porno, z których skorzystała, gdy w jej życiu pojawiły się poważne problemy finansowe.

Toby Sheldon chciał być jak Justin Bieber

rs_1024x759-140711111133-1024.Toby-Sheldon-Justin-Bieber.ms.071114

34-latek od 2008 roku wydał ponad 100 tysięcy dolarów, żeby upodobnić się do Justina Biebera. Niektórzy chirurdzy odmawiali mu wykonania zabiegów. Żeby poprawić sobie powieki, musiał najpierw przyjąć odmowy od aż ośmiu lekarzy.

Lisa Connell nie dała wiary, że jest piękna bez upodobnienia się do Demi Moore

lisa connell

W 2009 roku kobieta zdiagnozowana z nieoperowalnym rakiem mózgu postanowiła upodobnić się do Demi Moore. Aktorka błagała ją w otwartym liście, żeby nie poddawała się zabiegom wycenianym na 60 tysięcy dolarów, bo i tak jest bardzo piękna, ale Lisa jej nie posłuchała i zrealizowała swoje marzenie.

Claire Louise Leeson – wszystko, żeby być jak Kim Kardashian

kim-k-plastic-surgery

25-latka wydała 20 tysięcy dolarów, żeby upodobnić się do Kim Kardashian. Brytyjka zaczęła swoją transformację w wieku 17 lat. Najpierw wybieliła zęby, potem miedzy innymi zwiększyła piersi do rozmiaru Kim i zmieniła wygląd swojej pupy.

Carolyn Anderson – być jak Pamela Andersonpam620_1911259a

29-latka wydała około 100 tysięcy dolarów, żeby wyglądać jak Pamela Anderson. Swoją transformację zaczęła około 10 lat temu. Carolyn zmieniła nawet nazwisko, żeby pasowało do jej nowej osobowości.

Romario Dos Santos Alves – człowiek, który chciał być Hulkiem

635664285446758108

Ten 25-latek wstrzyknął sobie do mięśni śmiertelnie groźny synthol, żeby wyglądać jak Hulk. Historia skończyła się dla niego nieomal tragicznie. Romario obudził się pewnej nocy z silnym bólem rąk. Groziła mu amputacja ramion. Popadł w depresję i ma za sobą próbę samobójczą.