SZOK! Tę piękną dziewczynę zabił… iPHONE! Jak to się stało?!

NEWSY
roundhere

Evgenia Sviridenko z Rosji zginęła przez swojego iPhone’a! Dziewczyna brała kąpiel i SMS-owała z przyjaciółkami. W pewnym momencie upuściła telefon, który wpadł do wody. Evgenia została porażona prądem i zmarła niemal natychmiast. Jej współlokatorka przyznała, że weszła do łazienki, gdy Sviridenko długo z niej nie wychodziła. „Pływała w wannie, kompletnie blada. Jej ciało wciąż drżało po szoku, jakiego doznało.” Policja bada sprawę.

vawb

Kobieta urodziła 18-kilogramowego bobasa! To największy noworodek świata

NEWSY
bsnrk

Na porodówce szpitala w Perth (Australia) lekarze przecierali oczy ze zdumienia, gdy na nocny dyżur trafiła tam 270-kilogramowa kobieta.

2

Ich zdziwienie było jeszcze większe, gdy odebrali poród. Byli pewni, że to ciąża bliźniacza, a być może na świat przyjdą trojaczki. Tymczasem kobieta urodziła 18-kilogramowego bobasa. To prawdopodobniej największe dziecko, jakie przyszło na świat w historii…

1

Wcześniejszy legendarny rekord to 17-kilogramowy noworodek, który miał przyjść na świat w 1839 roku w Południowej Afryce i miał pochodzenie zuluskie. W wieku 18 lat osiągnął 230 centymetrów wzrostu, a ten z Australii też na pewno na małego nie wyrośnie.

Źródło: worldnewsdailyreport.com

Condom Challenge, czyli głupota sięga zenitu. Uwaga: obrzydliwe!

Rozrywka
callista006

Myśleliście, że po Ice Bucket Challenge, Don’t Judge Challenge, Kylie Jenner Challenge i niezapomnianym Hold a Coke with your Boobs Challenge już nic was nie zaskoczy? W takim razie co powiecie na Condom Challenge? Wyzwanie polega na wciągnięciu kondoma przez nos i wyjęciu go przez usta. Młodzi ludzie najwyraźniej uważają to za bardzo zabawne, ponieważ chętnie wrzucają do sieci filmy, na których podejmują wyzwanie. 

Śmieszy was to?

Źródło: Youtube.com