Szokujący spot polityczny Wojciecha Cejrowskiego bije rekordy wyświetleń!

FILMY
myrmek

Wojciech Cejrowski. Chyba nie ma Polaka, który nie słyszałby tego nazwiska. O Cejrowskim można pisać wiele – jest on polskim dziennikarzem radiowym, satyrykiem, podróżnikiem, autorem książek i publikacji prasowych, socjologiem, często angażuje się również w publiczną debatę polityczną.

Jedno można o Wojciechu Cejrowskim z pełnym przekonaniem – obok jego postaci nie da się przejść obojętnie. Ma on prawdopodobnie tyle samo zwolenników, co przeciwników. Jego najnowszy film opublikowany na oficjalnym fanpage’u w ciągu zaledwie kilku godzin stał się najpopularniejszym spotem trwającej aktualnie kampanii prezydenckiej. Dlaczego?

Zobaczcie sami:)

Źródło: Facebook

Ta modelka, która urodziła się bez nóg, udowadnia, że nie ma w życiu rzeczy niemożliwych

Rozrywka
bsnrk

Są pewne rzeczy, które trzeba mieć, żeby pracować jako modelka. Jeśli myśleliście, że należy do tych rzeczy zaliczyć nogi, to byliście w błędzie. Ta kobieta nie ma nóg od urodzenia, a na pozowaniu w bieliźnie zarabia ponad 3 tysiące złotych dziennie.

23-letnia Kanya Sesser udowadnia, że bycie niepełnosprawnym wcale nie wyklucza bycia sexy. Ta amatorka sportów ekstremalnych i aspirująca paraolimpijka pokazuje, że każdy może przezwyciężyć swojej ograniczenia, jeśli tylko będzie ciężej pracował. W wieku 5 lat została podrzucona na schody buddyjskiej świątyni w Tajlandii, drugą życiową szansę zawdzięcza rodzinie z Potrtland (USA), która ją adoptowała, a cała resztę – sobie.

_MG_1558

 

11197499035_5f0f3cf71c_b

Kenya1

Screen-shot-2014-12-21-at-6.21.59-PM

Zobacz wideo (język angielski):