Szokujący spot polityczny Wojciecha Cejrowskiego bije rekordy wyświetleń!

FILMY
myrmek

Wojciech Cejrowski. Chyba nie ma Polaka, który nie słyszałby tego nazwiska. O Cejrowskim można pisać wiele – jest on polskim dziennikarzem radiowym, satyrykiem, podróżnikiem, autorem książek i publikacji prasowych, socjologiem, często angażuje się również w publiczną debatę polityczną.

Jedno można o Wojciechu Cejrowskim z pełnym przekonaniem – obok jego postaci nie da się przejść obojętnie. Ma on prawdopodobnie tyle samo zwolenników, co przeciwników. Jego najnowszy film opublikowany na oficjalnym fanpage’u w ciągu zaledwie kilku godzin stał się najpopularniejszym spotem trwającej aktualnie kampanii prezydenckiej. Dlaczego?

Zobaczcie sami:)

Źródło: Facebook

Nowe wyzwanie z USA podbija YouTube! Jestem zachwycony tym, co teraz wymyślili internauci! :D

FILMY POLECANE
myrmek

O wyzwaniach, które krążą na portalach społecznościowych można by już napisać całkiem pokaźną pracę. Część z wyzwań rzucanych sobie nawzajem przez członków społeczności organizowana jest z konkretnego, nierzadko ważnego powodu, część natomiast to zabawa w czystej postaci.

Najnowsze wyzwanie rodem ze Stanów Zjednoczonych podbija internet w niesamowitym tempie. Tym razem zadaniem osób w nim uczestniczących jest utrzymanie butelki lub puszki Coca-Coli pomiędzy… piersiami.

Podoba Wam się ten pomysł? Podjęlibyście wyzwanie? :>

Źródło: YouTube

Horror uzależnień zilustrowany uroczą animacją

FILMY POLECANE
rafabat

Ptaszek kiwi znajduje lśniącą bryłkę. Zjada ją i dzięki temu na krótką chwilę zyskuje umiejętność fruwania. Sprawy szybko przybierają jednak mroczny obrót… Oto zarys fabuły krótkiej animacji, która w prosty, acz bardzo sugestywny sposób ilustruje mechanizm uzależnienia. Jej autorem jest Andreas Hykade – jeden z najbardziej znanych i utytułowanych współczesnych animatorów niemieckich, który sztukę animacji wykłada m.in. na Harvardzie.