Ta 24-latka chciała tylko gryza, a tymczasem nałykała się WŁOSÓW ŁONOWYCH!

NEWSY
roundhere

April Gilmour kupiła sobie na śniadanie w McDonaldzie Egg McMuffina. Kobieta zjadła pół kanapki, gdy zaczęła odczuwać dziwny posmak w ustach. Gdy spojrzała na resztę, natychmiast wypluła to, co miała w ustach. „Wszędzie były włosy łonowe”, relacjonuje. „Wyglądało to tak, jakby jeden z pracowników ogolił się na hamburgera. Myślałam, że zwymiotuję”. Dziewczyna zażądała zwrotu pieniędzy.

fasva1

6 rzeczy, które dziewczyny robią, aby zaimponować facetom, a wychodzi na odwrót

Rozrywka
callista006

Pisaliśmy już o tym, jak zdobyć faceta. Warto dowiedzieć się również, czego w tym celu robić nie należy. To, co zakochanej dziewczynie może wydawać się imponujące dla mężczyzny, w rzeczywistości często go odstrasza.

1. Nie wysyłaj mu seksownych zdjęć

1

Myślisz, że jeżeli zagrasz niegrzeczną, wyzwoloną dziewczynę i w dodatku zaprezentujesz mu swoją figurę, dasz mu do zrozumienia, że warto się tobą zainteresować. Tymczasem dla niego będzie to jasny komunikat, że jesteś łatwa i w dodatku napalona na niego. Czyli nie ma czego zdobywać, nie ma o co się starać. Ryzykujesz też, że facet pochwali się twoimi zdjęciami przed kumplami. Seksowne, półnagie fotki zostaw dla ukochanego na bardziej zaawansowanym etapie związku.

2. Nie zamawiaj w restauracji liścia sałaty i wody

2

Kobietom wydaje się, że jeśli zamówią samą wodę, ewentualnie dietetyczną sałatkę, pokażą mężczyźnie, że dbają o swoją figurę i nie są obżartuchami. Facet zastanawia się wtedy, po co w ogóle umówiłaś się z nim na kolację, skoro nie masz zamiaru nic jeść. W dodatku sam może czuć się skrępowany zamawiając dużą porcję mięsa (jest głodny! W końcu umówił się na kolację!). Dużo więcej zyskasz w jego oczach, jeśli pokażesz mu, że jedzenie sprawia ci przyjemność. Przez żołądek do serca!

3. Nie opijaj się i nie bierz narkotyków

2

Jeśli trafisz z nim na imprezę, gdzie większość ludzi „wspomaga” dobrą zabawę dopalaczami i dużą ilością alkoholu, nie próbuj zaimponować facetowi „mocną głową” czy odwagą (myloną w tym wypadku z głupotą). Obdarzy cię dużo większym szacunkiem, jeśli zobaczy, że potrafisz stanowczo mówić nie. Poza tym chyba nie chcesz, żeby oglądał cię w stanie, w którym kompletnie się nie kontrolujesz…

4. Nie obgaduj swojego ex

4

Nawet jeśli twój ex naprawdę był draniem, zachowaj to dla siebie. Po pierwsze twój potencjalny partner pomyśli, że jeśli wam nie wyjdzie, jego też bez skrępowania będziesz obgadywać z kolejnym facetem. Po drugie, może zacząć podejrzewać, że skoro z takim rozemocjonowaniem opowiadasz o swoim byłym, nie pogodziłaś się jeszcze z tym rozstaniem i nadal coś czujesz do swojego ex.

5. Nie udawaj nieporadnej

5

Owszem, nie ma nic złego w proszeniu chłopaka o pomoc i okazywaniu mu podziwu i wdzięczności. Wręcz przeciwnie – mężczyzna lubi czuć się potrzebny. Jeśli jednak zaczniesz przesadzać i robić z siebie ofiarę losu, która sama z niczym sobie nie radzi, na pewno nie zyskasz w jego oczach. Będzie ci pomagał z litości, ale w rzeczywistości uzna cię za… łajzę. Jeśli chcesz mu zaimponować, to pokaż, że jesteś niezależną dziewczyną, która umie o siebie zadbać.

6. Nie zmieniaj dla niego swojego stylu

5

Jeśli do tej pory nosiłaś kolorowe, dziewczęce ubrania, nie zaczynaj zakładać na siebie czarnych, nabijanych ćwiekami ciuchów tylko dlatego, że on ma taki styl. Skoro zwrócił na ciebie uwagę, to znaczy, że spodobałaś mu się w tym, co sama lubisz nosić. Przede wszystkim bądź sobą – to zaimponuje facetowi bardziej, niż podporządkowywanie się gustom otoczenia.

Zobacz też, czego mężczyźni nie znoszą w kobiecym wyglądzie oraz co chłopaki uwielbiają w dziewczynach.

Źródło: Papilot.pl

Zupełnie nowa odsłona Kamasutry całkowicie odmieni wasz seks. Takich pozycji jeszcze nie znacie!

Rozrywka
callista006

Z pewnością jeszcze nie słyszeliście o takich pozycjach. Są one przeznaczone dla par z wyobraźnią, które lubią zaszaleć i nie boją się wyzwań…

Seks w pozycji misjonarskiej?

1

Zwyczajny seks na pieska?

kamasutra

 

To nie dla was!

Oto kilka o wiele ciekawszych propozycji:

1. Puzzle

1

2. Oral z plusem

3

3. Akrobacje

4

4

4. Balet

5

5. Na rowerze

6

6. Taczki

kamasutra

7. Jesiennie

jesiennie

8. Zimowo

zimowo

9. Wiosennie

wiosennie

10. Letnio

letnio

11. Elektrycznie

elektrycznie

12. Z impetem

111

Uwaga: Przy tej pozycji szczególnie należy uważać na ewentualne sekskontuzje

Zobacz też 9 bolesnych zderzeń seks-oczekiwań z rzeczywistością…